Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

PRIM. MUDR. BRONISLAV VŘESKÝ Atestovaný plastický chirurg 1983 promoce na Lékařské fakultě univerzity Palackého v Olomouci 1986 specializace chirug...

• Kosmetické vady
  • Jizvy

• plastická chirurgie
  • chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Modelace prsou

Plastická chirurgie

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

Za mne špička ve svém oboru. Milý, lidsky, vše perfektně vysvětli. Povídá se o něm, ze preferuje větší prsa. Není to pravda. Přesně jak jsem řekla,tak udelal a sám mi řekl, ze je to akorat a do větších by v mem případě nesel. Více takových laskavým doktoru se srdcem na právem místě. Přesně vi co děla. Moc moc dekuji ještě jednou a jsem velice spokojena!!!

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

Mám od pana doktora víčka jsem velice spokojená rekonvescence jako u všeho je u každého jiná po operaci jsem měla jizvu a ta se panu doktorovi nelíbila udělal laiser zdarma mám kukadla v 50 jak v 18 je to odborník .pokud se povede našetrit na zákrok jiný tak jedině pan primař.DOPORUCUJI

Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepsi v oboru. Krasna prsa i po 8 letech od operace.... Uzasny clovek, empaticky.. Vidno ze mu nejde o business ale o cloveka jako takoveho... Navic si vsiml rizikoveho znamenka a rovnou odstranil...doktor VALKA si muze pristupem vzit jen priklad z pana Vreskeho... Mile na nej vzpominam. Jeste jednou po letech.. Velke DĚKUJI. Posilam Pozdrav ze Znojma :)

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

U pana doktora jsem byla na plastice nosu a nemohu se přestat koukat do zrcadla. Splnilo to mé očekávání a vlastně je ještě hezčí než jsem čekala :-) ! Pan doktor je moc hodný a já už bych nikdy nešla k nikomu jinému! Moc děkuji!

G
Umístění: jiné místo Jiný

Pan primář Vřeský si při mé abdominoplastice všiml znaménka, které jsem nikdy neřešila, protože to bylo podle mě normální znaménko. Byl to melanom. Pan primář podnikl pořebné kroky, všechno domluvil, zoperoval. Zachránil mě, protože bych se znaménkem nikam nešla a kromě toho -díky němu můžu zase do plavek, protože mi břicho nepřekrývá plavky :-) VELKÉ DÍKY

Umístění: Silesia Medical s.r.o. modelace prsou

Já jsem byla u pana doktora Vřeského velmi velmi velmi spokojená. Po zkažené plastice prsou na jiné klinice jsem měla každé prso jinak velké, a rozdíl byl opravdu hodně vidět. Původní operatér se mnou nechtěl zabývat a řekl mi že by to bylo složité, a ať jsme ráda, že z toho co jsem předtím měla !!! mi udělal aspoň to co tam mám teď. Pan doktor Vřeský mi rozdíl ve tvaru a velikosti spravil v lokální anestězii, všechno proběhlo tak jak mi to vysvětlil, jizvy se hojí krásně a prsa mám konečně krásné jak jsem chtěla. Pane doktore jsem vděčná za pomoc, a všem vás budu doporučovat.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. plastická chirurgie

Pan primář Vřeský je úžasný nejen jako operatér, ale i jako člověk. Díky recenzím a zkušenostem ve svém okolí jsem byla rozhodnuta jít k panu Vřeskému už dlouho a rozhodně nelituji, ba naopak. S prsy jsem maximálně spokojená. Děkuji, pane primáři za splnění snu.

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Zmenšení prsou

2..10.2019 jsem u pana dr. Vřeského podstoupila zmenšení prsou z vel. 85H na 85C, bohužel nejsem spokojená s výsledkem co se týká tvaru, hojení, ani s přístupem celkově. Hned po operaci jsem říkala, že mě strašně štipe jedna bradavka, stále mi bylo tvrzeno, že vše je ok. I když jsem měla podezření na nekróza bradavky. Nakonec se toto potvrdilo. Takže mám dvorec a bradavku na jednom prsu zdeformovanou. Navíc jsem měla v tom prsu zánět, který pan doktor řešil až po delší době, ne hned, takže rozřiznout, vyčistit, zašít. Udělala se mi píštěl, ze které stále vytéká hnis, chodím na převazy celkem cca co 3 dny a už jsem z toho otrávená. Myslím, že tato operace je celkem nepovedená a jsem velice zklamaná.

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

U pana primáře Vřeského jsem podstoupila dvě různé kosmetické operace. S průběhem a výsledkem jsem maximálně spokojena. Pokud budu chtít v budoucnu podstoupit nějakou další změnu nebo úpravu, tak vím, že půjdu opět k němu. Viděla jsem slečny po operacích i u známých chirurgů z Prahy apod. a musím zcela upřímně uznat, že práce a výsledky pana primáře Vřeského jsou absolutně na špici plastické chirurgie. Moc mu tímto děkuji. Dělá nám život krásnější.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Augmentace prsou

Vrele doporucuji pana prim. Vřeského a celou kliniku Silesia Medical. Zakrok se povedl na vybornou, ikdyz jeste cekam na finalni zahojeni.

• Kosmetické vady
  • Jizvy