Zobrazit ostatní plastických chirurgů v okolí

Běžný termín

Modelace prsou

Plastická chirurgie

Zobrazit ostatní plastických chirurgů v okolí

PRIM. MUDR. BRONISLAV VŘESKÝ Atestovaný plastický chirurg 1983 promoce na Lékařské fakultě univerzity Palackého v Olomouci 1986 specializace chirug...

• kosmetické vady
  • jizvy

Běžný termín

Modelace prsou

Plastická chirurgie

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Augmentace prsou

Vrele doporucuji pana prim. Vřeského a celou kliniku Silesia Medical. Zakrok se povedl na vybornou, ikdyz jeste cekam na finalni zahojeni.

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum plastická operace nosu

Chtěla jsem zkrátit špičku nosu a maly hrb srovnat. Po operaci se zdál rovný, špička se mi zdála hned křivá. Schválil mne tehdy bez problémů a okolků p. Primář korekci (opravu špičky) nosu,
řekla jsem si nevadí, dá to do pořádku. 4 měsíce jsem se těšila, že budu mít konečně nos, který jsem chtěla. 14 dnů před operaci, jsem si všimla, že na hřbetu nosu, po opadnutí opuchlosti se mi na jedne straně udělal pupínek, myslela jsem si, že zas zmizí, když jsem na něj zatlačila, byla to ještě kůstka. Tak se mi přidal ještě větsí stres a volam p.dr Vřeskemu.
""Přidte se ukazat)""
Špičku kterou mi pred měsíci schválil, mi řekl, že mi to neudělá, že jsem slepá a mé okolí taky, když tvrdíme, že je křupka na špičce křivá. A už mi řekl ..nashledanou. ..ale já nikam nešla. Přeci si nebudu znova šetřit finance, aby to za něho opravoval jiný dr.
Takže mi ten hřbet, zbrousí v lokále a se špičkou se uvidí.
Byla jsem v šoku, zacloumalo to semnou nervově.
měla křeče v břiše často, než přišel den operace. To že ta špička mne moc trápí, ho nezajímalo, zase jsem neměla prostor mu to říct aby to bral vážně. Opíchal mi nos a v lokálw jsem si tohle všechno musela užít.

Věřím, že hrb je srovnaný, a špička je o něco opravená, ale pořád to tam je, jako když člověk spadne na drát, je tam rýha.

Na kontrolu už k němu nepůjdu. Nechci.

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Rhinoplastika

Jsem 3 den po Rhinoplastice nosu u pana Dr. Vreskeho. I kdyz jsem nosik jeste poradne nevidela a stale je pod sadrou,uz ted muzu rict,ze zmena je velka a jsem s vysledkem spokojena. Pan primar je velky sympatak a lekar s velkym "L". Pristup sestricek i samotneho p. doktora na vybornou. Vrele doporucuji.

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

Ještě mám bolesti po faceliftu, ale mohu říct, že pan doktor Vřesky pracuje dobře, má velmi pěkný a milý přistup k pacientovi, vše vysvětlí. Chválím personál sestriček, velká ochota.

Pan doktor má zlaté ručičky,byla jsem na operaci měkké části nosu a vše proběhlo bez bolesti, jsem velice s výsledkem spokojená.

Pan doktor, je velice příjemný člověk. Který mi od začátku a až dokonce vyšel ve všem vstříc! Má opravdu nabitý diář a vše co slíbil, vždy dodržel. Takových lidí a hlavně lékařů jako je on je hodně málo. Pan doktor mi opravoval nos, po nezdařené operaci na jiné klinice. Lituje pouze toho, že jsem k Panu Vřeskýmu nešla už dřív!!!! I když se bojíte a jste nervózní, sestřičky jsou na Vás moc hodné (klinika LLC) a postarají se o vás. s Panem doktorem tvoří dokonalý tým!!! Pan doktor byl v průběhu pobytu na klinice za mnou snad 4x. Kliniku LLC a Pana doktora DOPORUČUJI!!! Mám čerstvé zážitky a jsem pořád nadšena a spokojena!!!!

Pan doktor Vřeský je naprosto špičkový odborník a mohu jen doporučit!!! Sestřičky jsou také milé a starostlivé. Po zmenšení prsou a celkové modelaci jsem spokojena s výsledkem. MK.

Je pro mě milé, když v dnešní době mě přesvědčí nějaký lékař, že medicínu považuje jako osobní poslání, o tomto mě přesvědčil i MUDr. Bronislav Vřeský, který mě po operaci chodil kontrolovat ve svém volnu, což si myslím, že na denním pořádku u lékařů není. Jeho vystupování je s úctou, nepovyšuje se a vždy je dobře naladěn.
Z vlastní zkušenosti tohoto lékaře mohu jen doporučit.

Marcela

Pan doktor je naprostý odborník, velmi příjemný, je to člověk, kterému se nemusíte bát svěřit do rukou. Podstoupila jsem u pana doktora facelift pouze v lokálním znecitlivění a bylo to a teď to opravdu myslím vážně jako procházka růžovým sadem, přestože mi to asi nikdo neuvěří. On a sestřička Renáta po celou dobu spolu a se mnou komunikovali, přišlo mi to jako když jsem někde na kávičce s přáteli a to jsem z toho měla nervy na pochodu a strachovala se jak to vlastně přežiju. Pan doktor je navíc člověk, který vám nic netlačí za každou cenu a klidně vám řekne, že určitý zákrok třeba ještě nepotřebujete a máte přijít třeba za rok, takových, kterým nejde o peníze v první řadě už není tolik...

Dobry den zajemci..v kazdem pripade doporucuji..mam zvetseni i zmenseni prsou oboji..spokojenost.
Ze kazdemu Pan Dr. nemuze sednou je pochopitelne, v kazdem
Pripade se pacientum velmi dobre venuje a nesetri vlastnim case pokud je to za potrebi.
Lidi nezapominejte, ze se jedna vzdy o risikovou operaci a ten kdo ji provadi je taky jen clovek..ja rikam velice dobry lekar.
Hodlam se Pana.Dr. znovu navstivit a doufam, ze to zase zvladnem, pani J.F. ze Svycarska

• kosmetické vady
  • jizvy