Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Běžný termín

Modelace prsou

Plastická chirurgie

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

PRIM. MUDR. BRONISLAV VŘESKÝ Atestovaný plastický chirurg 1983 promoce na Lékařské fakultě univerzity Palackého v Olomouci 1986 specializace chirug...

• kosmetické vady
  • jizvy

Běžný termín

Modelace prsou

Plastická chirurgie

Silesia Medical s.r.o.

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Zmenšení prsou

2..10.2019 jsem u pana dr. Vřeského podstoupila zmenšení prsou z vel. 85H na 85C, bohužel nejsem spokojená s výsledkem co se týká tvaru, hojení, ani s přístupem celkově. Hned po operaci jsem říkala, že mě strašně štipe jedna bradavka, stále mi bylo tvrzeno, že vše je ok. I když jsem měla podezření na nekróza bradavky. Nakonec se toto potvrdilo. Takže mám dvorec a bradavku na jednom prsu zdeformovanou. Navíc jsem měla v tom prsu zánět, který pan doktor řešil až po delší době, ne hned, takže rozřiznout, vyčistit, zašít. Udělala se mi píštěl, ze které stále vytéká hnis, chodím na převazy celkem cca co 3 dny a už jsem z toho otrávená. Myslím, že tato operace je celkem nepovedená a jsem velice zklamaná.

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

U pana primáře Vřeského jsem podstoupila dvě různé kosmetické operace. S průběhem a výsledkem jsem maximálně spokojena. Pokud budu chtít v budoucnu podstoupit nějakou další změnu nebo úpravu, tak vím, že půjdu opět k němu. Viděla jsem slečny po operacích i u známých chirurgů z Prahy apod. a musím zcela upřímně uznat, že práce a výsledky pana primáře Vřeského jsou absolutně na špici plastické chirurgie. Moc mu tímto děkuji. Dělá nám život krásnější.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Augmentace prsou

Vrele doporucuji pana prim. Vřeského a celou kliniku Silesia Medical. Zakrok se povedl na vybornou, ikdyz jeste cekam na finalni zahojeni.

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum plastická operace nosu

Chtěla jsem zkrátit špičku nosu a maly hrb srovnat. Po operaci se zdál rovný, špička se mi zdála hned křivá. Schválil mne tehdy bez problémů a okolků p. Primář korekci (opravu špičky) nosu,
řekla jsem si nevadí, dá to do pořádku. 4 měsíce jsem se těšila, že budu mít konečně nos, který jsem chtěla. 14 dnů před operaci, jsem si všimla, že na hřbetu nosu, po opadnutí opuchlosti se mi na jedne straně udělal pupínek, myslela jsem si, že zas zmizí, když jsem na něj zatlačila, byla to ještě kůstka. Tak se mi přidal ještě větsí stres a volam p.dr Vřeskemu.
""Přidte se ukazat)""
Špičku kterou mi pred měsíci schválil, mi řekl, že mi to neudělá, že jsem slepá a mé okolí taky, když tvrdíme, že je křupka na špičce křivá. A už mi řekl ..nashledanou. ..ale já nikam nešla. Přeci si nebudu znova šetřit finance, aby to za něho opravoval jiný dr.
Takže mi ten hřbet, zbrousí v lokále a se špičkou se uvidí.
Byla jsem v šoku, zacloumalo to semnou nervově.
měla křeče v břiše často, než přišel den operace. To že ta špička mne moc trápí, ho nezajímalo, zase jsem neměla prostor mu to říct aby to bral vážně. Opíchal mi nos a v lokálw jsem si tohle všechno musela užít.

Věřím, že hrb je srovnaný, a špička je o něco opravená, ale pořád to tam je, jako když člověk spadne na drát, je tam rýha.

Na kontrolu už k němu nepůjdu. Nechci.

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Rhinoplastika

Jsem 3 den po Rhinoplastice nosu u pana Dr. Vreskeho. I kdyz jsem nosik jeste poradne nevidela a stale je pod sadrou,uz ted muzu rict,ze zmena je velka a jsem s vysledkem spokojena. Pan primar je velky sympatak a lekar s velkym "L". Pristup sestricek i samotneho p. doktora na vybornou. Vrele doporucuji.

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

Ještě mám bolesti po faceliftu, ale mohu říct, že pan doktor Vřesky pracuje dobře, má velmi pěkný a milý přistup k pacientovi, vše vysvětlí. Chválím personál sestriček, velká ochota.

Pan doktor má zlaté ručičky,byla jsem na operaci měkké části nosu a vše proběhlo bez bolesti, jsem velice s výsledkem spokojená.

Pan doktor, je velice příjemný člověk. Který mi od začátku a až dokonce vyšel ve všem vstříc! Má opravdu nabitý diář a vše co slíbil, vždy dodržel. Takových lidí a hlavně lékařů jako je on je hodně málo. Pan doktor mi opravoval nos, po nezdařené operaci na jiné klinice. Lituje pouze toho, že jsem k Panu Vřeskýmu nešla už dřív!!!! I když se bojíte a jste nervózní, sestřičky jsou na Vás moc hodné (klinika LLC) a postarají se o vás. s Panem doktorem tvoří dokonalý tým!!! Pan doktor byl v průběhu pobytu na klinice za mnou snad 4x. Kliniku LLC a Pana doktora DOPORUČUJI!!! Mám čerstvé zážitky a jsem pořád nadšena a spokojena!!!!

Pan doktor Vřeský je naprosto špičkový odborník a mohu jen doporučit!!! Sestřičky jsou také milé a starostlivé. Po zmenšení prsou a celkové modelaci jsem spokojena s výsledkem. MK.

Je pro mě milé, když v dnešní době mě přesvědčí nějaký lékař, že medicínu považuje jako osobní poslání, o tomto mě přesvědčil i MUDr. Bronislav Vřeský, který mě po operaci chodil kontrolovat ve svém volnu, což si myslím, že na denním pořádku u lékařů není. Jeho vystupování je s úctou, nepovyšuje se a vždy je dobře naladěn.
Z vlastní zkušenosti tohoto lékaře mohu jen doporučit.

Marcela

• kosmetické vady