Praktická lékařka
Studentská 7, Žďár nad Sázavou

Praktická lékařka
Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou

Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou

Jsem s paní doktorkou spokojená, vždy dobře poradí a obě se sestřičkou jsou strašně milí. Občas zde jsou dlouhé fronty, ale nově se zde dá objednat na určitou hodinu a poté jde člověk rovnou na řadu, což je suprové.

Paní doktorka je příjemná, umí vyslechnout pacienta. Přešel jsem od jiného lékaře poměrně nedávno, takže na hodnocení je asi ještě brzy, ale zatím jsem spokojen.

Nejlepší lékařka, kterou znám! Je milá, ochotná a co je nejdůležitější - nikdy nic nepodcenila. Klade důraz na prevenci, a proto většinu problémů odhalí včas. Jsem naprosto spokojená a doporučuji!

Nejlepší lékařka kterou znám! Doporučuji!

Paní doktorka je velice milá, vstřícná a mnoho lidí vám to potvrdí. Nepochybuji o jejích schopnostech, nicméně musím říci z vlastní zkušenosti i ze zkušenosti některých známých, že poněkud zanedbává mladé lidi. Tak nějak mi přišlo, že se řídí heslem - problémy přicházejí s věkem. Proto můj závěr je - paní doktorku doporučuji, ale NE mladým lidem (18-40).

Pani doktorka mi vzdy predepsala ruzne masticky a leky, ale nic z toho mi nikdy moc nepomohlo, ale ona byla vzdy s vysledkem spokojena a rikala, jak se vse hoji a predepsat zdravemu mlademu cloveku prasky na spani a cekat, ze se mi tim neco zlepsi, mi nepride jako nejlepsi reseni.

Výborná lékařka, pacient je u ní na prvním místě, vždy udělá veškerá vyšetření, případně doporučí specialistu. Velice milá a příjemná, vždy usměvavá. I sestřička je velice příjemná.

Nemohu paní doktorku hodnotit,protože u ní nejsem registrována.Ale ráda bych jí touto cestou poděkovala za včasnou diagnostiku velmi vážného onemocnění u mého taťky.Od něj vím,že je odborníkem na svém místě,který nic nezanedbává a nebagatelizuje a to ani preventivní prohlídky.Moc děkuji

vždy dobry lekař

Vynikající lékařka. Nejšťastnější jsem, když ji vidím jen mimo ordinaci.