Praktický zubní lékař
Jiráskova 8, Kyjov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Když se podíváte na IP adresu odkud jdou same chvaly najednou a znicehonic pak Vam bude asi obrovska zmena jasna :-) Ze by sama pani doktorka ??? Uvedomte si ucel tohoto webu.... Podle meho nazoru a nazoru mnoha jinych , ktery meli tu cest byt u pani doktorky se musim naprosto ztotoznit s tim, ze je to nejhorsi zubarka v Kyjove a okoli . Vcetne vsech nazoru na pouze natazenou ruku , nedochvilnost, vykladanim se sestrou a vse co je nize uvedeno . Moje osobni zkusenost !!!

Dobrý den, k paní Dr. Horákové chodím více jak 25 let, nikdy jsem neměla ten pocit, jak tady nehezky popisují její práci... je pravda, že co člověk to názor. Moc ráda si zaplatím její práci a čas, který mi věnuje.Plomby, které mi udělala více jak před 20 lety drží a mě nikdy nebolely zuby. Jsem ráda, že takový zubaři ještě jsou, ti mladí nám ještě ukážou, co jsou to ceny za zubní ošetření. Tak ať nám ještě dlouho ordinuje a vrtá zoubky.Hodně zdraví a spokojených pacientů.

doporučuji, s ošetřením paní doktorky jsem nadšen. Plomby už nevypadávají a keramická korunka je jako moje,no ona vlastně moje je. super.

co jsem začala chodit k paní doktorce Horákové, nemám problémy se zuby. Dříve jsem chdila pořád a pořád plombovat zuby, ale od doby, co o můj chrup pečuje ona, chodím jen na preventivní kontr.A světe div se.... žádný kaz, zubní kámen... je to umění si vyčistit dobře zuby,ale paní Dr. Horáková mě to naučila a všem doporučuji si tuto přednášku nechat říct. Děkuji paní doktorko...

S paní doktorkou jsem velmi spokojená jak po profesní tak po lidské stránce. Vždy je ochotna mi vše vysvětlit, názorně ukázat vše na monitoru. Také oceňuji její skvěle vybavenou ordinaci. Takové zařízení jsem u přdešlého lékaře neviděla. Dále byla první zubní lékařka, která mi vysvětlila, jak správně pečovat o zuby.

K paní doktorce chodím pět let, mám už pár zkušeností se zubním ošetřením
jiného lékaře, ale napsa o něm, mi přijde nejmíň nefér. Chci popsat práci paní doktorky Horákové,
úžasný přístup a profesionalitu její práce a kolektivu- sestřičky. a ještě, jsou to krásné ženy. s pozdravem vděčný klient...

Bohužel taky se musím přidat k většině! Za to, že mně paní doktorka povyprávěla jak si doma čistí zuby u televize jsem musela vyplázdnout 700,-Kč, za odstranění zubního kamene jsem dala 400,-Kč i když mám každého půl roku nárok na odstranění zubního kamene zadarmo!!Bohužel na to jsem přišla až pozdě!! dále je její čekací doba neuvěřitelně dlouhá, navíc mi bylo řečeno, že když mám bolest zubů, mám jít na pohotovost, že je jen přes estetiku! Ale asi nejvíc mě dorazil její pes v ordinaci!!

Dříve jsem si paní zubařku chválila. V posledních letech se pohoršila- výrazně zdražila i úkony, které hradí pojišťovna, když jsem obědnaná čekám dlouho, protože si povídá s pacientem nebo se sestrou. Naposled mě dorazila, když jsem byla objednaná 2 měsíce- pobolívala mě stolička a při ošetření jsem se zmínila, že mám mít preventivní kontrolu- odsekla, že to nestihneme, že se musím objednat s předstihem??? (nebylo to akutní ošetření, byla jsem objednána ě měsíce-to je málo???) To byla poslední rána a jdu jinam.

Nejdražší zubařka v Kyjově a okolí. Jen natahuje ruku a své chování zdůvodňuje tím, že už neupozorňuje na cenu dopředu, protože se prý lidi cítili dotčení, že to je snad samozřejmost. /chtěl bych vidět její klientelu/ Takže pozor na to až vás za drobnost skásne o několik tisíc bez varování !!!

K paní zubařce chodím již několik let a s tak maximální péčí, jakou se mi věnuje, jsem se nesetkala ještě u žádného lékaře.