ortopedická ambulance
Žerotínovo nám. 4/6, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Také jsem překvapená negativními recenzemi. Se synem chodíme k panu doktorovi od narození na kontroly s kyčlemi a vždy vše vysvětlil. Malej vždy dost pláče a ani přes to žádné negativní poznámky neproběhly, jak tu někteří píší.. Za mě spokojenost.

Som celkom prekvapený negatívnymi recenziami. Náš špunt tam bol po narodení niekoľkokrát na vyšetrení kvôli kyčlím a vždy nám trpezlivo vysvetlil a ukázal na sonografe aktuálny stav. Boli sme veľmi spokojný

Doporučuji a chválím, po cca 16ti letech a dvou operacích, co jsem u něj podstoupil si dovolím tvrdit, že vím, o čem mluvím.

Hrozný doktor. Rozhodně nedoporučuji!!!! Léčil mě přes dva roky a nic. Stále měnil diagnózu. Pořád na nás chrlil lékařské názvy a nikdy nic pořádně nevysvětlil, takže jsme si to museli všechno sami vyhledat. Po roce a půl se to zhoršilo na tolik, že jsem nemohla nohu ohnout. Několikrát rentgen, dvakrát magnetická rezonance. Čtvrt roku jsem nemohla nohu ohnout a stále opakoval, že se to samo zpraví. Předepsal další rehabilitace, které mi od té nejhorší bolesti pomohli tak na čtrnáct dní. Nechával tomu volný průběh. Když jsem tam po půl roce přišla na kontrolu. Poslal mě na rentgen. Podíval se na snímky a řekl že nevidí důvod přoč bych nohu neměla ohnout. Tak mi ji tedy začal ohýbat a různě s ní kroutit nebo do ní plácat. Nezajímalo ho, že je to velmi bolestivé a že jsem tam už skoro brečela od bolesti. Prý je to jen v mé hlavě a noha se musí ohnout. Doporučil mi cvičit v teplé vodě, nejlépe v bazénu ale cviky neukázal ani pořádně nevysvětlil. Nakonec mě poslal do dětské nemocnice. Tam se podívali na snímky a zjistili, že mám špatně srostlou čéšku. Poslali mě na správné rehabilitace, které mi pomohli alespoň trochu ohnout koleno a nakonec operaci. TAKŽE PANA DOKTORA ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!!!

Umístění: ortopedická ambulance Skolioza

Špatný doktor, po korekci skoliozy sestře nenechal vyměnit korzet, i když byl korzet malý a nevyhovující, tudíž se jí křivka prohloubila a skolioza zhoršila.

Rozhodně nedopočuji. Vyšetření 7 měsíčního syna trvalo přesně 1 minutu, poté pan doktor 10 minut vytvářel zprávu, po tuto dobu jsem na něho nesměla mluvit. Na můj dotaz, co tedy synovi je, nejprve řekl, že nic, přesto navrhl RTG. Na můj dotaz, nač tedy RTG, když jak říkal, chrupavka u tak malého dítěte se na RTG stejně neukáže, chtěl do zprávy uvést, že odmítám provedení RTG... poté řekl, že by se mohlo jednat o vrozenou vadu, do úvahy připadaly 2, on ale nevěděl, která z nich to je, že prý to se ukáže v předškolním věku (!). Když jsem ho požádala, aby mně zrozumitelně vysvětlil obě vady (použil totiž pouze latinské označení), tak začal být nepříjemný. Odmítl dítě vzít do náruče, kdy bylo krásně vidět, jak synovi vyskakuje pravé koleno, vyšetření bycl ochoten provést pouze když díte leželo. Na můj komentář, že dítě mu přece nic nespraví, když ho pochová, a že je přece dětský lékář, mně sdělil, že on není dětský lékář, ale ortoped. Můj další komentář, že je sice je ortoped, ale v Dětské nemocnici, takže většina jeho pacientů jsou děti, již nereagoval. Nakonec byl proveden RTG i sono, a údajně se nic nezjistilo, ale k MUDr. Crhovi již nikdy nepůjdu a na kontrole si vyžádám někoho jiného. Moje očekávání zcela nesplněny.

Má dcera chodila k p. doktorovi od 12 do 14 let kvůli skoliose. Předepsal jí korzet, který nosila 2 roky! Pan doktor korzet nikdy nezkontroloval, vždy se jen zeptal, zda netlačí. Nikdy nám nepodal informace o tom, jak se jí po dobu léčby páteř vyvíjí. V poslední době ho zajímalo jen, kdy může dcera přijet na další rentgen páteře. Chtěl jí rentgenovat páteř 3 x do roka! To už jsem nevydržela a přehlásili jsme se jinam - do Ostravy. Tam pan doktor zjistil, že po dvou letech nošení korzetu se skolióza nejenže nezlepšila, ale naopak zhoršila!!! Obě s dcerou jsme to oplakaly. Teď jen doufáme, že jsme našly podle doporučení toho správného doktora. Moje rada - maminky, pokud máte dítě se skoliosou, tak pozor na dr. Crhu, abyste neplakaly jako já :-( .

byli sme velice spokojeni syna prohlídl vše vysvětlil nemůžu si stěžovat

V porodnici dal mému synovi Frejkovu peřinku s diagnózou 2C (displasie kyčle). Po čtyřtýdenním trápení jsem navštívila jiného ortopeda, ten konstatoval, že jde o 1B (obrovské zlepšení), po týdnu jsem zašla ještě k jinému ortopedovi a ten řekl, že kyčle jsou na 100 % 1A (naprosto zdravé), a že snad ani není možné, aby se to zlepšilo z 2C na 1A za pět týdnů. Pan doktor při vyšetření v porodnici nic nevysvětlí, prstě řekne sestře diagnózu a je to. I mě samotné, když jsem se narodila, dal řemínky, které, jak se pak zjistilo, nebyly nutné.

Chodila jsem k němu zhruba od 12ti do 14ti let kvůli skolioze. Když mi nasadili první korzet na 23 hodin, ani nezkontroloval, zda dobře sedí a jestli vyvíjí tlak na správná místa. Nosila jsem ten stejný korzet 2 roky, což se vzhledem k růstu rozhodně stát nemělo. Na prohlídce se jen zeptal, jestli sedí (má odpověď - ano, když se povolí), nic opět nezkontroloval a mně se zakřivení páteře docela dost zvětšilo. Ortopeda jsem změnila, nyní chodím k panu doktoru Ciencalovi a ten nic nezanedbává.

Má rada tedy - ani k němu nechoďte, hned změňte ortopeda a hlavně se nenechte vyšachovat kýmkoli protivným, kdo by vám odporoval. Je to VAŠE zdraví a VAŠE peníze.