Bohuslava Králová, pediatr Loket

MUDr. Bohuslava Králová

Pediatr

30 názorů

Adresa

T. G. Masaryka 92, Loket
Praktická lékařka pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
30 názorů

Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka Králová je výborná a zkušená lékařka. Má osobní přístup ke svým pacientům a zároveň má patřičný nadhled. Chová se vždy profesionálně a léčí s láskou. Hodně mi pomohla svými radami i jako matce, která má své první dítě. Mohu jen vřele doporučit. Z. E. Kinská


A
Ověřeny pacient

Pode mého názoru jsou negativní ohlasy od lidí, kteří nechápou že děti se neléčí jen antibiotiky, já měla obě děti u paní doktorky dokud jsme se neodstěhovali a to cca 10 let, byla jsem vždy spokojená, nikdy mi nepřišlo že by byla moc zvědavá, naopak vždy ráda pomohla a poradila, to že se někdy poptala na domácnost je podle mého názoru normální a nevím kdo by neodpověděl, pokud nemá co schovávat, je to prostě doktorka z vesnice kde všichni věděi o všech a to bylo a je vždy jen k dobrému. Já musím jen chváit!!!


A
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila snad už od narození, takže mám zkušeností více než dost. Chápu, že co člověk to názor, ale z těch ód, co tady někteří pějí, mám až pocit, že jsem těch 15 let chodila k někomu úplně jinému. Jak už tady někdo přede mnou psal, je lepší, když k ní chodí TATÍNCI dětí. S maminkama většinou nevychází. Její metody mi občas přišly hodně zvláštní a člověk se jí pomalu musel o léčbu doprošovat. Neustále se vyptává na Vaše soukromí. A když jí nejdete na ruku, je velice arogantní. Přestala jsem k ní chodit po tom, co včas neodhalila nemoc, a následky si nesu dodnes.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Jsme maximálně spokojeni po všech stránkách. Jak odborně tak lidským a přátelským přístupem. Přestože již nebydlíme v Lokti, ale v Chodově, paní doktorku bychom neměnili (máme čtyři děti). Několikrát jsme v případě zdravotní nouze našich dětí volali paní doktorce o víkendech a vždy byla ochotna otevřít ordinaci a přijmout nás. Také kvitujeme, že své názory říká paní doktorka transparentně a nahlas. I díky tomu je vztah mezi námi čitelný.


Ověřeny pacient

Jsme s pí. doktorkou velice spokojeni, dojíždíme k ní až ze Svatavy a o naší dcerku se stará naprosto skvěle! Nikdy nám neřekla ne, ani když jsme jí volali v neděli večer na mobil. Pokud se MuDr. Králová ptá na rodinné poměry tak je to způsobeno dle mého tím, že se v dnešní době rozmohlo různé týrání a zanedbávání dětí, které jak všichni jistě uznáte v pořádku není! Zkráka paní doktorka ve spolupráci se sestřičkou tvoří výborný tým!!!


katastrofa

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Injekce

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Děkuji této paní doktorce ke které jsme přeli od předešlé doktorky která mi málem zabila dceru.. jsem velice spokojená s jejím přístupem , vždy nám ochotně vždy poradila.. myslím že má dcera je ted v dobrých rukách..


Vynikající paní doktorka....s dcerkou k ní od narození dojíždíme...vždy jsem se na ni mohla obrátit a vždy výborně poradila...máme k ní důvěru...děkujeme :-)


výborná lékařka, moc si jí vážíme a za moc jí děkujeme, Lenka a Honza


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti