Odborný lékař otorinolaryngologie
Mathonova 10, Prostějov

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngologie Jiný

Nejlepší lékař ORL. Chodíme k němu celá rodina přes 30 roků a vždy nejlépe vše vysvětlí a léčba zabere. Diagnózu pozná ihned. Děkuji

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngologie Jiný

Jako lékař absolutně nejlepší. Lidský přístup, humor a navíc, vždy perfektně poradí, prostě k nezaplacení

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngologie Jiný

Osobně ho mám ze všech lékařů nejraději a mám v něj důvěru. Bohužel pár llidem možná nesedí jeho humor a má s ním proto negativní zkušenost. Co mě ale překvapilo, umí to s dětma a můj syn si od pana doktora nechal naprosto bez problémů vypláchnout uši. Za mě spokojenost.

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngologie Jiný

Doktor, který patří mezi špičku. Vždy včas a správně odhalí diagnózu. Necpe Vás zbytečně léky. Má široký přehled nejen ve svém oboru. Nekdy může působit vážně, ale je to člověk, který ma srdce na správném místě. Víc takových!!!

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngologie

Dne 4.8. 2017 v 11 hod. jsem byla jako doprovod svému 68 letému otci, který byl odeslán s doporučením k p. Mudr. Bohuslavu Macháňovi, kde se měl následně objednat na audio vyšetření. V čekárně pana dr. Macháňe se po cca 5 minutách otevřely dveře a vyšel pan dr. Macháň osobně. Po letmém zhlédnutí čekajících pacientů v čekárně prohlásil " Snad si nemyslíte, že vás všechny vezmu". Můj otec čekající přede dveřmi ordinace mu chtěl pouze předat poukázku k vyšetření, pan dr. Macháň aniž by ji převzal jej arogantně odbyl se slovy " To mě vůbec nezajímá" a přidal k tomu gesto rukou aby šel pryč a následně otci zabouchl dveře před nosem. Všichni čekající pacienti, včetně nás jsme zůstali doslova v naprostém šoku. Domnívám se, jelikož bylo 11 hod., že měl pan dr. obavu, že nestihne oběd, proto se tímto způsobem chtěl zbavit čekajících pacientů. Což se mu nakonec podařilo, jelikož všichni čekající pacienti odešli z čekárny k ostatním ORL lékařům, sídlícím v těsné blízkosti ordinace dr. Macháňe. S takovýmto arogantním chováním lékaře jsem se dosud nesetkala.

Rychlý: není třeba objednávkový systém, doba čekání není dlouhá
Lidský: prohodí s vámi pár slov i mimo vaše ORL trápení
Vtipný: uvidíte sami :)
Vhodný i pro děti: ano, umí to s nimi, mám zkušenost s vlastní dcerkou
Profesionální: věřím, že ano

Byli jsme na dovolené a syna bolelo ucho, na vrátnici nám doporučili pana doktora Machaně, musím říct, že byl naprosto nejlepší, syn byl vyděšený a pan doktor byl ochotný a plný legrácek, kdyby tak byli všichni doktoři takhle fajn, tak k ním chodím klidně každý den !!!!!! Všem doporučuji :-) Profesionální přístup, kvalitní ošetření a velká sympatie !!!!!

Nejlepší lékař v Pv velmi skvělý odborník na zdraví, zdravou výživu.
Je s ním i sranda.
Michal J.