Mathonova 10, Prostějov
Odborný lékař otorinolaryngologie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

O
Umístění: Odborný lékař otorinolaryngologie

Dne 4.8. 2017 v 11 hod. jsem byla jako doprovod svému 68 letému otci, který byl odeslán s doporučením k p. Mudr. Bohuslavu Macháňovi, kde se měl následně objednat na audio vyšetření. V čekárně pana dr. Macháňe se po cca 5 minutách otevřely dveře a vyšel pan dr. Macháň osobně. Po letmém zhlédnutí čekajících pacientů v čekárně prohlásil " Snad si nemyslíte, že vás všechny vezmu". Můj otec čekající přede dveřmi ordinace mu chtěl pouze předat poukázku k vyšetření, pan dr. Macháň aniž by ji převzal jej arogantně odbyl se slovy " To mě vůbec nezajímá" a přidal k tomu gesto rukou aby šel pryč a následně otci zabouchl dveře před nosem. Všichni čekající pacienti, včetně nás jsme zůstali doslova v naprostém šoku. Domnívám se, jelikož bylo 11 hod., že měl pan dr. obavu, že nestihne oběd, proto se tímto způsobem chtěl zbavit čekajících pacientů. Což se mu nakonec podařilo, jelikož všichni čekající pacienti odešli z čekárny k ostatním ORL lékařům, sídlícím v těsné blízkosti ordinace dr. Macháňe. S takovýmto arogantním chováním lékaře jsem se dosud nesetkala.

Rychlý: není třeba objednávkový systém, doba čekání není dlouhá
Lidský: prohodí s vámi pár slov i mimo vaše ORL trápení
Vtipný: uvidíte sami :)
Vhodný i pro děti: ano, umí to s nimi, mám zkušenost s vlastní dcerkou
Profesionální: věřím, že ano

Byli jsme na dovolené a syna bolelo ucho, na vrátnici nám doporučili pana doktora Machaně, musím říct, že byl naprosto nejlepší, syn byl vyděšený a pan doktor byl ochotný a plný legrácek, kdyby tak byli všichni doktoři takhle fajn, tak k ním chodím klidně každý den !!!!!! Všem doporučuji :-) Profesionální přístup, kvalitní ošetření a velká sympatie !!!!!

Nejlepší lékař v Pv velmi skvělý odborník na zdraví, zdravou výživu.
Je s ním i sranda.
Michal J.

nejlepsi lekar v pv

umi dobře a sranda

Kdyby tak byli všichni jako zde pan doktor, tak to by bylo něco! Má zájem vysvětlit problém, není naštvaný, když to musí zopakovat (jako u některých) a popíše jiným způsobem, když se napoprvé nezadařilo :-)
Rozhodně vřele doporučuji.

VELMI DOBRÝ LÉKAŘ, S PŘEHLEDEM A HUMOREM.

Výborný lékař se širokým přehledem, při vyšetření se i zasměju. Výrazně pomohl k odhalení příčiny potíží (mimo jeho specializaci!), s nimiž si můj praktický lékař dlouho nevěděl rady. Na základě doporučení MUDr. Machaně jsem požádala o endokrinologické vyšetření a příčina byly odhalena. Rovněž jeho paní, která u něj pracuje jako zdravotní sestra je velmi příjemná a ochotná.

Je to nejlepší lékař v širokém dalekém okolí, vždyď za ním dojíždí i pražáci.Vždy s úsměvem a profesionalitou zvládá své povolání