Mulačova nemocnice Plzeň
Dvořákova 17, Plzeň

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Nejhorší přístup, pokud si sám s problémem neporadí raději řekne že to nejde, než aby doporučil jiného doktora!!! Kdyby jsem se spoléhal jen na pana Táborského už bych v životě nenatáhl ruku!!

Absolvovala jsem s panem primářem 3 ortopedické operace a nelze,než konstatovat,že jsem se setkala s TOP lékařem,který je odborníkem po všech stránkách. Názory,že je pan doktor někdy trochu nepříjemný,nejsou na místě. Panu doktorovi jde především o zdraví a výborný výsledek. Pokud je možné touto cestou vyjádřit obrovské díky,prosím pane doktore přijměte je. ZK

Vynikající odborník. Dle mého názoru TOP ortoped ! Moje zkušenost s tímto PANEM Doktorem je jen a jen ta nejlepší. Před operací mně vysvětlil, jak tato bude probíhat. Poté opět vysvětlil, jak operace probíhala, co bylo nutné udělat. Následně i přidal doporučení k rehabilitaci. Byl přístupný diskusi. nemohu nic jiného, než ho doporučit. Petr K. Klatovy

Tohoto doktora nedoporučuji. K pacientům se chová velmi arogantně, je toho názoru, že pacient musí vydržet bolest. Chtěla bych ho vidět, až bude jednou po operaci on, jestli bude svůj názor stále prosazovat! Mulačova nemocnice jako celek je velmi zastaralá, prostředí na člověka nepůsobí dobře a ke všemu takový doktor! L.K.

Tento pan doktor mě zklamal. Po operaci prasklé achilovky jsem dost dobře nemohl chodit s berlemi, protože ta zdravá nebyla až tak zdravá aby mi zaručovala stabilitu při poskakování s berlemi. Tu operovanou jsem samozřejmě musel nosit jen tak ve vzduchu.Při vizitě na pokoji žádal jsem na něm chodítko, se kterým bych poskakoval bezpečněji. Toto mi odmítnul napsat, že " na těch pár dní to nestojí za to ". Těch pár dní je ale nejméně 6 týdnů co budu mít sádru a na nohu nesmím došlapovat. Pro vlastní bezpečnost jsem si chodítko koupil za 1300 Kč a nyní se při drobném poskakování cítím bezpečněji. Sestry v Mulačově nemocnici jsou velmi svědomité, prostředí na pokoji velmi zastaralé, žádná lampička, jen dvě zářivky na stropě pálí do očí, jediná zásuvka k dobití mobilu. Jan Mouca, Plzeň.