Bohumil Kuneš, gynekolog Plzeň

Dvořákova 17, Plzeň
Mulačova nemocnice s.r.o.

Názory

Umístění: Klatovská nemocnice, a.s. Jiný

Byla jsem poslána na vyšetření do Klatovské nemocnice a zde jsem se setkala s panem doktorem. Přenáším a jeho styl vyšetření mě doslova znechutil. Opravdu to vypadá, že musí splnit nějakou normu a jde to tam jak na běžícím páse, za 10 minut jsem byla z ordinace. Brutálně mě vyšetřil i přesto, že jsem ho upozorňovala na to, že mě to bolí. Měl hloupé poznámky ve smyslu že tou dírou musí projít hlava a že je vidět že mě nikdy asi nikdo pořádně nevyšetřil. Navíc jsem hodně stydlivá a tam nebyla dodržena a respektována žádná moje intimita. Vůbec nechápu proč se stal gynekologem, zda mu dělá dobře ponižovat ženy a nebo ho to už jen nebaví. Nevím s tímto přístupem nechápu jak může dělat primáře. Za mě už nikdy více. Teď budu spíše potřebovat psychologa...

Umístění: Klatovská nemocnice, a.s. Kontrola po operaci

Nikdy více.Po gyn.operaci mi bylo kladeno na srdce,že v případě jakýchkoliv potíží raději hned přijít.Potize se bohužel dostavily a tak jsem šla na.ambulanci,kde mě operovali (můj lékař měl dovolenou).Přístup pana primáře,že mne ani nevyšetří a podobné řeči.Nakonec vyšetřil,ale servítky si nebral-bolest k nevydržení a ještě s připomínkami,že snad nerodim,že to bolet nemůže.Nic nevysvětlil,čípky předepsal y sestry a se slovy,příště už jděte ke svému lékaři se se mnou rozloučil.Chování,jak kdyby ho pacientky obtěžovaly.Nedoporučuji!!!

K panu primáři chodím teprve pár měsíců, od té doby, co převzal ordinaci po mé dřívější lékařce. Jeho přístup nemohu hodnotit ani kladně ani záporně. Jeho vystupování je milé, vcelku je příjemný. Pravdou ale je, že vyšetření u něj trvá cca kolem 7 minut, a to jsem v současné době těhotná. Se vším je hned hotový, k ničemu se pořádně nevyjádří... Když jsem za ním přišla třeba s nějakým problémem, vždy mi na to jen napsal nějaké čípky nebo ATB aniž by nechal udělat nějaký rozbor ze stěrů apod, to že se mi problémy pořád vrací mu divné vůbec nepřipadá.
Celkově si na něj nemohu stěžovat, ale ocenila bych, kdyby pacientkám věnoval více času a vše s nimi důkladně probral.

Pana Kuneše vřele doporučuji. Jsem u něj naprosto spokojená! Profesionální přístup a milé vystupování.

Z přístupu tohoto lékaře jsem byla znechucená a to se nepovažuji za nijak problémového nebo náročného pacienta. Pan doktor zřejmě musí splnit normu, vyšetřit 30 pacientek za hodinu. Přišla jsem s dlouhodobou bolestí. Za 10 min jsem byla z ordinace venku a to jsem se stihla svléknout, obléknout, stihl mě vyšetřit, napsat léky a pohrozit kastrací. Co ( a na co ) mi předepsal za lék jsem se dozvěděla až od lékárníka. Byla jsem naprosto konsternovaná. Z necitlivého vyšetření jsem měla velmi špatný pocit, z lékaře čišel absolutní nezájem. Naprosto nechápu, jak s tímto člověkem může být někdo spokojený, nebo každá mluvíme o někom jiném..? Za mě, tohoto člověka už nechci nikdy vidět, natož aby mě vyšetřoval, chrań Bůh, aby mě rodil. Nevím, jaký je odborník, ale jako člověk u mě naprosto selhal. Nemohu doporučit a mrzí mě, že se takoví lidé v našem zdravotnictví vyskytují.

Tohoto doktora také nedoporučuji. K panu Kunešovi jsem chodila a vždy bylo vyšetření velice rychlé, necitlivé, odbyl mě jakýmisi antibiotiky. Když moje záněty nepřestávaly, dokonce se mě zeptal, jestli často střídám sexuální partnery, což mi bylo dost líto protože to vůbec nebyla pravda. Jakési stěry, udělal pan doktor jen jednou, tak se nedivím že mi ani nemohl pomoct. Ze sestry jsem měla pocit, že se mi akorát tak vysmívala. Neustále komentovala že má stejně starou dceru a měla jsem pocit že teda "moje problémy" by jí nepřála. Jít do Mulačovy nemocnice, pro mě bylo vždycky akorát tak trauma!

Když jsem k lékaři přišla poprvé (ve vysokém stupni těhotenství), byla jsem dost v šoku z jeho přístupu - hned mě odvelel na křeslo a pomalu jsem ani neulehla a už následovalo bleskové a až surové vyšetření, s podobným jsem se snad nesetkala. Neochota k jakékoliv diskusi, arogance a zastrašování.

F

měla jsem zánět močového měchýře a svého doktora jsem měla 300km daleko, tak jsem šla na amblulaci do Mulačovi nemocnice, pan doktor mě zvládnul za 5 minut vyloženě vykopnout z ordinace, pohmatové vyšetření asi za 5s, kontrola moči, antibiotika a hotovka, za týden na kontrolu, kde se zeptatl jestli vše v pořádku a šla jsem!!! pracuji ve zdravotnictví a s takovým chováním jsem se ještě nesetkala!!!!nelidský přístup, zájem nulový, čas na pacienta 5 minut!!!!!za panem doktorem nikdy víc

Pan doktor Kuneš mi hodně pomohl v těhotenství nemůžu si na jeho péči stěžovat naopak je to výborný doktor

Byla jsem u pana doktora Kuneše poprvé a byla jsem velice mile překvapena. Příjemný a vstřícný přístup. Také chválím příjemné sestřičky. S takovým příjemným jednáním se člověk jen tak nesetká. Vřele doporučuji!