Gynekologická ordinace
BOETTINGEROVA 18A, Plzeň

Mulačova nemocnice s.r.o.
Dvořákova 17, Plzeň

Umístění: Klatovská nemocnice, a.s. Jiný

Primář Kuneš mě operoval v Klatovské nemocnici. Velmi oceňuji jeho lidské chování, normální komunikaci a snahu rychle vyřešit problém. Během hospitalizace se opakovaně zajímal o stav můj i ostatních spoluležícich, při vyšetření byl citlivý a ohleduplný. Velmi doporučuji a velmi děkuji.

Dobrý den, i já se chci přidat a velmi pochválit pana primáře Bohumila Kuneše z Klatovské nemocnice. Jen krátce - doslova mi zachránil život a umožnil mi tu nejlepší péči při hodně vážné a složité operaci. Samozřejmě i po operaci se mě ujal a přijal mezi své pacienty. Jsem mu velice vděčná a děkuji mu za vše, co pro mě dělá. Je to odborník na svém místě a skvělý a pohodový člověk, který má vše dokonale zorganizováno. Já osobně mu přeji jen samé štěstí ,lásku a pohodu. "Pane primáři děkuji za všechno a vážím si Vás" .S úctou Julie Šlehoferová

Umístění: Klatovská nemocnice, a.s. Jiný

P.Primář je to nejlepší co nás potkalo.
Vždy ráda vzpomínám na každý moment v porodnici.
Velmi ochotný a skvělý odborník.!!!
Jelikož jsem zdravotník a viděla jsem ve spoustu nemocnicích jak to chodí, tak tady tento přístup se pro mě nedá srovnat s žádným jiným...
Od začátku hospitalizace vždy všude přítomen, u porodu, o víkendech na vizitě...
Strašně se mi ulevilo když mě byl oznámen plánovaný císařský řez!!!
Ve spoustu nemocnicích by mě trápili a po x hodinách možná dnech by skončil porod stejně cís. Řezem ale akutním což jsem nechtěla.
Takhle vše p. Prim. Naplánoval vše skvělé dle plánu.
Mohu jen doporučit.
Můj syn i já jsme zdravý a moc spokojený s Vaším přístupem. Ještě jednou mnohokrát děkuji.

Tento lékař by podle mého názoru neměl dělat tuto profesi. Mám s ním jen tu nejhorší možnou zkušenost. Před měsícem a půl mě poslal do Motola na čištění dělohy pro zamlklé těhotenství. Zákrok proběhl, strašili mě tromboblastickou nemocí, která se ale vůbec neprokázala. Po čištění dělohy jsem stále krvácela,bylo to víc než měsíc, krvácení zesilovalo, měla jsem i bolesti. Když jsem přišla k dr.Kunešovi, poprvé mě ani nevyšetřil, řekl mi, že když krvácím, tak mě vyšetřovat nebude a že to je menstruace. Krvácení ovšem nepřestávalo a bylo silnější, šla jsem tam znovu, opět mě odbyl, ač tentokrát mě vyšetřil a viděl, že už krev ze mě doslova lije. Odmítl jakoukoliv diskuzi o tom, že se necítím dobře a že si myslím, že to není v pořádku,odmítl mi na mou prosbu dokonce i napsat železo kvůli ztrátě krve. V Motole mě též s naprostou arogancí odbyli. Den na to mě přijali v jiné nemocnici, než kam mě on vždy posílal, tam si mě už nechali a druhý den ráno urgentně na sál, přes noc ztráta krve litr, na poslední chvíli mě zachránili skvělí lékaři z vojenské nemocnice v Praze. Jsem jim nesmírně vděčná. Moje těhotenství bylo totiž mimoděložní usazené ve vejcovodu a to způsobilo masivní krvácení. Pan doktor Kuneš a "odbornici" z Motola, kam mě dříve posílal a kde mě též absolutně ignorovali a měli děsný přístup, si tohoto nevšimli. Paní doktorka ve vojenské to viděla na první dobrou na UTZ, plodové vejce mělo 6 cm. Myslím, že profesní kvality dr.Kuneše netřeba dál komentovat. Už nikdy tohoto člověka nechci vidět.

Umístění: Klatovská nemocnice, a.s. Jiný

Pan doktor je nejlepší co mě potkalo. Za mě osobně péče na jedničku, chodím docela často s nějakým problémem, vždy vyřešeno. Nechápu stěžování si na rychlost, úplně nevím, jestli je nutné vyšetřovat 10 minut když diagnoza jde stanovit rychle. Pokud se panu doktorovi něco nelíbí, dělá utrazvuk. Já jsem s péčí naprosto spokojena, k panu doktorovi chodím už víc než 10 let.

Umístění: Klatovská nemocnice, a.s. Jiný

Pan primář možná vyšetřuje rychle, ale i tak je velmi ochotný cokoli vysvětlit, zodpovědět dotaz. Na lůžkovém oddělení vyšetří skutečně každou pacientku objednanou na operaci, z čehož je jistě vidět pečlivost a zájem.
Četla jsem o hrubosti vyšetření, na které si některé pacientky stěžují. Ani náhodou. Byl velmi jemný, ohleduplný.
Já mohu jen chválit ochotu, zájem, přístup, lidskost.

Umístění: Klatovská nemocnice, a.s. Jiný

Byla jsem poslána na vyšetření do Klatovské nemocnice a zde jsem se setkala s panem doktorem. Přenáším a jeho styl vyšetření mě doslova znechutil. Opravdu to vypadá, že musí splnit nějakou normu a jde to tam jak na běžícím páse, za 10 minut jsem byla z ordinace. Brutálně mě vyšetřil i přesto, že jsem ho upozorňovala na to, že mě to bolí. Měl hloupé poznámky ve smyslu že tou dírou musí projít hlava a že je vidět že mě nikdy asi nikdo pořádně nevyšetřil. Navíc jsem hodně stydlivá a tam nebyla dodržena a respektována žádná moje intimita. Vůbec nechápu proč se stal gynekologem, zda mu dělá dobře ponižovat ženy a nebo ho to už jen nebaví. Nevím s tímto přístupem nechápu jak může dělat primáře. Za mě už nikdy více. Teď budu spíše potřebovat psychologa...

Umístění: Klatovská nemocnice, a.s. Kontrola po operaci

Nikdy více.Po gyn.operaci mi bylo kladeno na srdce,že v případě jakýchkoliv potíží raději hned přijít.Potize se bohužel dostavily a tak jsem šla na.ambulanci,kde mě operovali (můj lékař měl dovolenou).Přístup pana primáře,že mne ani nevyšetří a podobné řeči.Nakonec vyšetřil,ale servítky si nebral-bolest k nevydržení a ještě s připomínkami,že snad nerodim,že to bolet nemůže.Nic nevysvětlil,čípky předepsal y sestry a se slovy,příště už jděte ke svému lékaři se se mnou rozloučil.Chování,jak kdyby ho pacientky obtěžovaly.Nedoporučuji!!!

K panu primáři chodím teprve pár měsíců, od té doby, co převzal ordinaci po mé dřívější lékařce. Jeho přístup nemohu hodnotit ani kladně ani záporně. Jeho vystupování je milé, vcelku je příjemný. Pravdou ale je, že vyšetření u něj trvá cca kolem 7 minut, a to jsem v současné době těhotná. Se vším je hned hotový, k ničemu se pořádně nevyjádří... Když jsem za ním přišla třeba s nějakým problémem, vždy mi na to jen napsal nějaké čípky nebo ATB aniž by nechal udělat nějaký rozbor ze stěrů apod, to že se mi problémy pořád vrací mu divné vůbec nepřipadá.
Celkově si na něj nemohu stěžovat, ale ocenila bych, kdyby pacientkám věnoval více času a vše s nimi důkladně probral.

Pana Kuneše vřele doporučuji. Jsem u něj naprosto spokojená! Profesionální přístup a milé vystupování.