Sam. ordinace PL - pro dospělé
Březová 341, Dobřichovice

S péčí,s ochotou a přístupem paní doktorky jsem velmi spokojen. Hodnotím celkový charakter, jako velmi dobrý.

Zdá se, že vy si opravdu dáváte pozor, ikdyž vám to přeci jen minulý rok jednou ujelo. Ale texty se vám ve vašich příspěvcích neustále opakují ty samé, snažíte se systematicky ublížit, zřejmě pomsta. Měl/a byste s hodnocením začít hlavně u sebe. Já mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti, protože mne vždy řádně vyšetří a pomůže.

Já děkuji paní doktorce za včasné odeslání na chirurgii do nemocnice. Operace odhalila nádor tlustého střeva (já jsem žádala pouze projímadlo, obtíže jsem považovala za obyčejnou zácpu)... Alice T.

To mně paní doktorka vždy při viróze neschopenku vnucuje, s předáškou o vypocení, že antibiotika nejsou všemocná, že bacily roznáším a ohrožuji sebe i okolí. Je to dobrá doktorka, má fakt pravdu. A simulanty asi pozná a nepodporuje je. :-) Lenka

K paní doktorce chodíme s manželem již léta, vždy se k nám chovala velmi mile a vždy nás dobře zaléčila. Manželovi paní doktorka včas odhalila problém se srdcem a doporučila ho ke kardiologovi, který následně kvitoval včasnou a správnou diagnosu. Paní doktorku mohu jen doporučit, při vyšetřování je velmi pečlivá a podle mne má i mnoho zkušeností v oboru. Jana Bittnerová

Vážení, je velmi jednoduché anonymně někoho pomlouvat, bohužel tento systém zde plně nahrává těm, kteří si chtějí vyřídit účty. Lékaři mají své mantinely dané zdravotními pojišťovnami. V poslední době se však mezi lékaři bohužel rozmáhá systém známý od zedníků, každý nový zedník, promiňte lékař napíše jiný lék, byť třeba i stejného složení a pomluví svého kolegu, protože ho údajně léčil špatně. I v lékařství totiž funguje konkurence a bohužel i ta nekalá. Je nutné si také uvědomit, že lékař pracuje i s informacemi od pacientů a je tedy třeba mu je předat. Ordinace MUDr. Švarcové je vybavena nejmodernějším vybavením pro diagnostikování onemocnění, včetně EKG, denně se odesílají vzorky do laboratoře a dlouholetá zkušenost a odbornost je samozřejmostí, telefonické objednání pro přednostní ošetření také.

Nelze se však zavděčit všem a je pravdou, že lékařská péče se dnes velmi zneužívá,např. nemocnice jako domov důchodců či hotel nebo neschopenka jako zdroj jednoduchého a bezpracného příjmu. Pokud některý doktor toto toleruje, sám se stává spolupachatelem a to, věřím, by pisatelé sami nechtěli podporovat.

Můžete shlédnout www.lekardobrichovice.cz a přesvědčit se, že je vše trochu jinak.

Pokud však někdo chce zkoušet nové věci od nových nezkušených lékařů, kteří zakládají nové konkurenční firmy, samozřejmě je to možné. Uvědomte si ale, že nový neznamená automaticky lepší, přetahování pacientů je jen obchod, já osobně bych v této hře hrát hlavní roli nechtěl. Ing. Stanislav Švarc

Tato lékařka je to nejhorší co jsem zažil. Nedokáže určit diagnozu,kouká na vás jak na simulanta.
Při přechodu k jinému praktickému dr jsem, tam osobně přišel požádat o moji kartu nebo možnost udělat si kopii výsledků z ortopedie a řekla,že mi ji nedá a že si mám jít stěžovat na ministerstvo zdravotnictví. Absolutně neprofesionální přístup.

ohodnoceni tohoto lekare je podle predchoziho ohodnoceni silne nadsazene
v zdnem pripade bych z me strany tohoto lekare nedoporucil.
v mem pripade se jednalo o pochybeni v urceni diagnoz me nemoci
skoro 3 roky mne leci,odbery krve,atd.a pritom neni schopna zjistit
ze pacient ma diabetes 2.stupne,po kontrole na kterou mne odeslala
k internistovy tento lekar ihned toto zjistil a doporucil aplikaci
leku,vyse jmenovana lekarka striktne odmitla predepsani tohoto leku.
v soucasne dobe uvazuji o zmene praktickeho lekare.

Je mi podezřelé že si "lékařka" jako tato dokáže vůbec udržet licenci, natož jí vůbec získat...myslím že to nepotřebuje dalšího komentáře.

Des bes. Jdu tam skutecne jen, kdyz musim, to znamena tak 1x za 2 roky. Presto na me pani doktorka vzdy kouka jako na simulanta, totalne bez zajmu. Po nekolika mesicich bolesti v krku a teplotach jsem tam dorazila, nicmene tato temer bezdotykova lekarka se do nej prakticky ani nepodivala, moji zadost o vyter zamitla. Poradila caj s medem a paralen. Sla jsem jinam, vyter odhalil streptokoky. Nekolik hodin v cekarne je standard. Bohuzel jiny praktik v Dobrichovicich neni, v Revnicich nove pacienty neberou, navic nechteji prebirat pacienty lekarce, s kterou se zastupuji o prazdninach.