MUDr. Blanka Větrovcová

Zubař Více

Čelákovice 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Stankovského 144, Čelákovice

Absolutně nedoporučuji, byla jsem u ní několik let a zuby mám díky ní v děsném nepořádku!!!!!

Doporučuji všem pacientům, aby si našli jiného stomatologa, nejlépe mimo Čelákovice! Veškerá vyšetření probíhala bez RTG, během 10 min byl můj problém vyřešen. Omyl!!! Nyní mám nového stomatologa, který mi celý rok opravoval práci paní MUDr. Větrovcové (špatně odvrtané kazy, 1x kaz až k nervu). Sice mě to stálo dost peněz, ale mám po problému a za kvalitní ošetření si rád připlatím. Každou návštěvu trávím hodinu v zubařském křesle, sestra i pan doktor odvádí velmi dobrou práci. Do ordinace vcházím přesně v ten čas, na který jsem objednán. Používají moderní technologie a přístroje. Zkrátka nyní chodím k zubaři si odpočinout a ne, prožívat muka a strach! Jsem rád, že se můžu opět smát!

Chodila jsem k této paní zubařce několik let. Vždy jsem odcházela z prohlídky se slovy - vše v pořádku. Nyní jsem přešla na doporučení známé k jiné zubařce a ta mi našla 2 roky starý kaz, který zasahoval až k nervu + jiné menší kazíky. Málem jsem o zub přišla. Navíc nikdy mi neudělala rentgen - podle nové zubařky základ vyšetření. Anestezii prý paní Větrovcová nedělá, že by pak neslyšela reakci, zda už to bolí...Takže za mě opravdu nedoporučuji. I když se ke mně vždy chovala velmi hezky, tak ta péče o zuby byla šílená...

nemám s ní dobré zkušenosti a nepřipadá mi, že jí jde o to opravdu někomu pomáhat. trochu jak na běžícím pásu..máš problém - vyřeš si ho sám.

Velice příjemná a pečlivá paní doktorka