Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na Okrouhlíku 899, Pardubice, Pardubice
AMBULANCE KLINICKÉ PSYCHOLOGIE A PSYCHOTERAPIE

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní doktorka se mi od začátku v rámci svých časových možností snažila vyjít vstříc, což jsem vzhledem k pokročilému stádiu těhotenství velmi ocenila. Při návštěvě v ordinaci byla velmi profesionální, vstřícná a zároveň lidská - odkazovala na vlastní životní zkušenosti, nevystupovala z pozice neomylnosti, nestavěla se nad pacienta. Dokázala se vyladit přesně na to, co jsem v daný okamžik potřebovala, věnovala mi maximum času i na úkor své přestávky. Tímto děkuji za skvělý přístup. Mohu paní doktorku jen doporučit, vyplatí se vyčkat na její volný termín


J

Dokáže odsoudit matku bez vyslechnutí, neprofesionální chování a jednání. Nechápu,jak ji může někdo chválit,nás zklamala ihned v odpovědi na objednávku. Už bychom se na ni nikdy neobrátili z žádným problémem.


U paní doktorky jsem byla zatím pouze 1x a z mého pohledu - naprosto profesionální, upřímná a vstřícná paní doktorka. Pracuje ve velmi příjemném prostředí a s pacienty nejedná jako s dalším "kusem". Myslím, že se snaží dělat maximum a já plně věřím, že se dostanu zase o maličký kousek dál. Němcová P.


Dostala jsem doporučení k této psycholožce od dětské lékařky, ovšem paní psycholožka, aniž by mou dceru vyslechla, odepsala mi na email, že jsem to já, kdo potřebuje terapii. Usoudila tak z mého emailu, který jsem ji napsala také na doporučení, aby nás vzala s dcerkou co nejdříve. Není vstřícná, obětavá, nemá pochopení. Už bych se na ni nikdy neobrátila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


výborný člověk


naprosto profesionální, upřímná, vstřícná a empatická paní doktorka, velmi příjemné, neformální zázemí ordinace, přesně dodržuje objednané časy, opravdu jsme maximálně spokojeni, Korbelovi Čívice


Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasný člověk, má pochopení,pro strach a dokáže s ním bojovat.Ukazuje správnou cestu bloudícím duším.jsem moc ráda,že jsem paní doktorku poznala, a že s ní mohu tu hodinu měsíčně strávit...děkuji....Alena Rohlíková


B

S paní psycholožkou jsem byla velmi spokojena, všem jí mohu jen doporučit jako skvělou psychoterapeutku, která umí poradit jak na starosti "dospělácké" i ty dětské.


A

Vynikající psychoterapeut.Člověk na svém místě.Sympatická a velmi příjemná-
Má velmi dobrá nápady,snad se přestanu bát.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti