Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
7 názorů

H

V době studií jsme byly téměř vrstevnice. Tykaly jsme si a znaly se z denního studijního života a zejména ze sportu na Gymnaziu v Žatci.Když se mi narodil první syn, měla paní doktorka dovolenou a vrátila se přesně v den mého propouštění. Tak jsem se k ní hnala a sdělila jsem,jak jsem ráda, že mne propouští právě ona.Jenže jsem se potkala s lékařkou, která mi Vykala a dělala, že mne vidí poprvé v životě. Něvěřila jsem svým očím...Při vyšetření jsem se rozhodla změnit lékaře gynekologa a utíkala jsem kpryč. VYšetření jakoby živý člověk byl už mrtvola, protože tak hrubý zásah jsem zažila jen jednou. Možná byla dobrá lékařka, nemohu posoudit -ale zacházení prapodivné. A to k lékařině také patří.Nikdy více jsem pod jejíma rukama nebyla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š

PANÍ DOKTORKA JE VÝBORNÁ,JEZDÍM AŽ OD ČESKÉ LÍPY...A NĚKOLIK LET. jE ZVLÁŠTNÍ,ŽE POD NEGAT.REAKCI SE DOTYČNÝ ANI NEPODEPÍŠE.


R

Byla jsem pacientkou paní doktorky od 17 do cca 23 let. Odešla jsem od ní z důvodu stále se opakující nemoci, kterou mi nedokázala vyléčit a nijak to neřešila. Můj nový gynekolog mě vyléčil hned napoprví. Od té doby mám klid už jsou to skoro 4 roky. Navíc když viděl jak silnou antikoncepci (vzhledem k mému věku) mi pani doktorka naordinovala, málem spadl pod stůl :-). Takže pani doktoru nebrat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T

Pokud jsem neměla žádné problémy, byla jsem u paní doktorky spokojená. Před rokem se mi ale stalo, že jsem měla vážné zdravotní problémy, po různých vyšetřeních mi paní doktorka stále tvrdila, že po gynekologické stránce jsem v pořádku. Jelikož jsem měla veliké bolesti, domluvila jsem si prohlídku v pražské nemocnici Motol, kde mi zjistili nádor v děloze, dělohu mi museli vzít. Slyšela jsem, že nejsem jediný případ, kdy se toto stalo. Myslím že by paní doktorka již neměla ordinovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Vyborna gynekoložka.


J

Paní doktorka má letité zkušenosti s dětskou gynekologií a je to dlouholetý praktik v gynekologii vůbec.Zbytečně pacientky neděsí a nedělá z komára velblouda, vždycky mi pomohla a za víc než 30 let, co jsem byla její pacientkou, nemám jedinou výhradu.


N

Paní doktorka je specialistka a mohu její služby a přístup všem doporučit. Zasloužila se o dobré věci v mé rodině.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti