Š

PANÍ DOKTORKA JE VÝBORNÁ,JEZDÍM AŽ OD ČESKÉ LÍPY...A NĚKOLIK LET. jE ZVLÁŠTNÍ,ŽE POD NEGAT.REAKCI SE DOTYČNÝ ANI NEPODEPÍŠE.

V době studií jsme byly téměř vrstevnice. Tykaly jsme si a znaly se z denního studijního života a zejména ze sportu na Gymnaziu v Žatci.Když se mi narodil první syn, měla paní doktorka dovolenou a vrátila se přesně v den mého propouštění. Tak jsem se k ní hnala a sdělila jsem,jak jsem ráda, že mne propouští právě ona.Jenže jsem se potkala s lékařkou, která mi Vykala a dělala, že mne vidí poprvé v životě. Něvěřila jsem svým očím...Při vyšetření jsem se rozhodla změnit lékaře gynekologa a utíkala jsem kpryč. VYšetření jakoby živý člověk byl už mrtvola, protože tak hrubý zásah jsem zažila jen jednou. Možná byla dobrá lékařka, nemohu posoudit -ale zacházení prapodivné. A to k lékařině také patří.Nikdy více jsem pod jejíma rukama nebyla.

Š

Byla jsem pacientkou paní doktorky od 17 do cca 23 let. Odešla jsem od ní z důvodu stále se opakující nemoci, kterou mi nedokázala vyléčit a nijak to neřešila. Můj nový gynekolog mě vyléčil hned napoprví. Od té doby mám klid už jsou to skoro 4 roky. Navíc když viděl jak silnou antikoncepci (vzhledem k mému věku) mi pani doktorka naordinovala, málem spadl pod stůl :-). Takže pani doktoru nebrat.

Pokud jsem neměla žádné problémy, byla jsem u paní doktorky spokojená. Před rokem se mi ale stalo, že jsem měla vážné zdravotní problémy, po různých vyšetřeních mi paní doktorka stále tvrdila, že po gynekologické stránce jsem v pořádku. Jelikož jsem měla veliké bolesti, domluvila jsem si prohlídku v pražské nemocnici Motol, kde mi zjistili nádor v děloze, dělohu mi museli vzít. Slyšela jsem, že nejsem jediný případ, kdy se toto stalo. Myslím že by paní doktorka již neměla ordinovat.

Vyborna gynekoložka.

Paní doktorka má letité zkušenosti s dětskou gynekologií a je to dlouholetý praktik v gynekologii vůbec.Zbytečně pacientky neděsí a nedělá z komára velblouda, vždycky mi pomohla a za víc než 30 let, co jsem byla její pacientkou, nemám jedinou výhradu.

Paní doktorka je specialistka a mohu její služby a přístup všem doporučit. Zasloužila se o dobré věci v mé rodině.

Vyborna gynekoložka.