Blanka Kučerová, praktický lékař Slaný

MUDr. Blanka Kučerová

Praktický lékař

Vikova 513, Slaný
Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka Blanka Kučerová ,z ordinace na Vikova ulice,Slaný...Velmi dobrá paní doktorka,která opravdu léčí.Chodila jsem k ní léta a nikdy jsem neměla důvod si na něco stěžovat.Děkuji paní doktorko. E,Dlasková

Jedná se o 2 různé lékařky stejného jména a 2 různé ordinace.

MUDr. Blanka Kučerová

Kde se tam vzala orinace Lounech ?????

Paní doktorka, jen pacienta odbyde a ještě ke všemu je jí přítěží. Zkrátka vůbec nemohu doporučit, zajímá jí pouze poplatek, ale zdravý člověka ne. Chodila jsem tam skoro rok a mohu říct, že horší přístup nikde není. Šestra jen sedí a čumí do blba a je jí za obtíž podat i kartu. Divím se, že to nezabalí a nejdou dělat něco jiného, poněvadž ty nejsou pro tuto práci souzeni. Lidi, jestli mohu doporučit raději jinam.

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Pomůže, poradí a i vyslechne. Konečnš se nebojím jít k lékaři.

Paní doktorka upřednostňuje léky na bolesti,nesnaží se zjistit příčinu bolestí.Nedokáže člověku pomoci!

Paní doktorka Kučerová mě hodně pomohla i mému synovi.Je svědomitá máme s ní velmi dobré skušenosti.Nevěřím tomu co se zde o ní píše.Jako její letitá pacientka jsem s ní byla vždy spokojená a nikdy jsem nezaznamenala nějaké pochybení ze strany paní doktorky. Jsem ráda,že se vrátila a opět ordinuje. Přeji jí hodně zdraví pohody a hodně slušných pacientů.

Velmi dobrá lékařka,můžete ji cokoliv říct,pomůže,poradí.Má i skvělou sestru(zdravotní)Janouškovcová

Jsem velice spokojen, o sestřičce platí totéž

Velmi profesionální a zároveň "lidský" přístup jak paní doktorky, tak sestřičky. V žádném případě bych neměnila.

Velmi dobrá lékařka neměnila bych za nic ,hodná má porozumění,vyslechne poradí stejně jako sestřička ta má zlatý ruce v píchání injekcí a braní krve.
Jsou to super sehrané holky