MUDr.

Blanka Kučerová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Praktický lékař pro dospělé

Vikova 513, 27401 Slaný, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• D

Paní doktorka Blanka Kučerová ,z ordinace na Vikova ulice,Slaný...Velmi dobrá paní doktorka,která opravdu léčí.Chodila jsem k ní léta a nikdy jsem neměla důvod si na něco stěžovat.Děkuji paní doktorko. E,Dlasková

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Václav Vágner
    Václav Vágner
    Vepřkova 1100, Slaný
    velice zkušený praktik, určitě neurazím, když řeknu "stará škola" Více

Renata Ranková
    Renata Ranková
    Třebízského 183, Slaný
    “Maximální spokojenost velmi příjemná p. Doktorka a sestřičky také... vždy dobře a ochotně poradí pomůže jsme z… Více

Ilona Sedláčková
    Ilona Sedláčková
    Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha
    Největší kompliment paní doktorce i sestře složím tím, že po dlouhých letech jsem z ordinace odcházel nefalšovaně… Více

Mikuláš Havlík
    Mikuláš Havlík
    Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice
    Pan doktor je velmi prijemny a hlavne zodpovedny a peclivy. S pacientem komunikuje a zajima se o nej. Ocenuji,… Více

Simona Skoumalová
    Simona Skoumalová
    Žižkova 2040, Benešov
    Děkuji paní doktorce za milé přijetí a za pochopení mých problémů. Jsem rád, že jsem se stal jejím pacientem.… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• D

• E

Jedná se o 2 různé lékařky stejného jména a 2 různé ordinace.

Blanka Kučerová2013-02-15

Kde se tam vzala orinace Lounech ?????

• Paní doktorka, jen pacienta odbyde a ještě ke všemu je jí přítěží. Zkrátka vůbec nemohu doporučit, zajímá jí pouze poplatek, ale zdravý člověka ne. Chodila jsem tam skoro rok a mohu říct, že horší přístup nikde není. Šestra jen sedí a čumí do blba a je jí za obtíž podat i kartu. Divím se, že to nezabalí a nejdou dělat něco jiného, poněvadž ty nejsou pro tuto práci souzeni. Lidi, jestli mohu doporučit raději jinam.

• S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Pomůže, poradí a i vyslechne. Konečnš se nebojím jít k lékaři.

• Paní doktorka upřednostňuje léky na bolesti,nesnaží se zjistit příčinu bolestí.Nedokáže člověku pomoci!

• Paní doktorka Kučerová mě hodně pomohla i mému synovi.Je svědomitá máme s ní velmi dobré skušenosti.Nevěřím tomu co se zde o ní píše.Jako její letitá pacientka jsem s ní byla vždy spokojená a nikdy jsem nezaznamenala nějaké pochybení ze strany paní doktorky. Jsem ráda,že se vrátila a opět ordinuje. Přeji jí hodně zdraví pohody a hodně slušných pacientů.

• Velmi dobrá lékařka,můžete ji cokoliv říct,pomůže,poradí.Má i skvělou sestru(zdravotní)Janouškovcová

• Jsem velice spokojen, o sestřičce platí totéž

• Velmi profesionální a zároveň "lidský" přístup jak paní doktorky, tak sestřičky. V žádném případě bych neměnila.

• Velmi dobrá lékařka neměnila bych za nic ,hodná má porozumění,vyslechne poradí stejně jako sestřička ta má zlatý ruce v píchání injekcí a braní krve.
      Jsou to super sehrané holky