Paní doktorka Blanka Kučerová ,z ordinace na Vikova ulice,Slaný...Velmi dobrá paní doktorka,která opravdu léčí.Chodila jsem k ní léta a nikdy jsem neměla důvod si na něco stěžovat.Děkuji paní doktorko. E,Dlasková

Vikova 513, Slaný
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Jedná se o 2 různé lékařky stejného jména a 2 různé ordinace.

MUDr. Blanka Kučerová

Kde se tam vzala orinace Lounech ?????

Paní doktorka, jen pacienta odbyde a ještě ke všemu je jí přítěží. Zkrátka vůbec nemohu doporučit, zajímá jí pouze poplatek, ale zdravý člověka ne. Chodila jsem tam skoro rok a mohu říct, že horší přístup nikde není. Šestra jen sedí a čumí do blba a je jí za obtíž podat i kartu. Divím se, že to nezabalí a nejdou dělat něco jiného, poněvadž ty nejsou pro tuto práci souzeni. Lidi, jestli mohu doporučit raději jinam.

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Pomůže, poradí a i vyslechne. Konečnš se nebojím jít k lékaři.

Paní doktorka upřednostňuje léky na bolesti,nesnaží se zjistit příčinu bolestí.Nedokáže člověku pomoci!

Paní doktorka Kučerová mě hodně pomohla i mému synovi.Je svědomitá máme s ní velmi dobré skušenosti.Nevěřím tomu co se zde o ní píše.Jako její letitá pacientka jsem s ní byla vždy spokojená a nikdy jsem nezaznamenala nějaké pochybení ze strany paní doktorky. Jsem ráda,že se vrátila a opět ordinuje. Přeji jí hodně zdraví pohody a hodně slušných pacientů.

Velmi dobrá lékařka,můžete ji cokoliv říct,pomůže,poradí.Má i skvělou sestru(zdravotní)Janouškovcová

Jsem velice spokojen, o sestřičce platí totéž

Velmi profesionální a zároveň "lidský" přístup jak paní doktorky, tak sestřičky. V žádném případě bych neměnila.

Velmi dobrá lékařka neměnila bych za nic ,hodná má porozumění,vyslechne poradí stejně jako sestřička ta má zlatý ruce v píchání injekcí a braní krve.
Jsou to super sehrané holky

Jedná se o 2 různé lékařky stejného jména a 2 různé ordinace.

MUDr. Blanka Kučerová

Kde se tam vzala orinace Lounech ?????

Jsem velice spokojen, o sestřičce platí totéž

Jsou to super sehrané holky