MUDr.

Blanka Kučerová

Praktický lékař

Kontaktní informace

• D

Paní doktorka Blanka Kučerová ,z ordinace na Vikova ulice,Slaný...Velmi dobrá paní doktorka,která opravdu léčí.Chodila jsem k ní léta a nikdy jsem neměla důvod si na něco stěžovat.Děkuji paní doktorko. E,Dlasková

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• D

• E

Jedná se o 2 různé lékařky stejného jména a 2 různé ordinace.

Blanka Kučerová2013-02-15

Kde se tam vzala orinace Lounech ?????

• Paní doktorka, jen pacienta odbyde a ještě ke všemu je jí přítěží. Zkrátka vůbec nemohu doporučit, zajímá jí pouze poplatek, ale zdravý člověka ne. Chodila jsem tam skoro rok a mohu říct, že horší přístup nikde není. Šestra jen sedí a čumí do blba a je jí za obtíž podat i kartu. Divím se, že to nezabalí a nejdou dělat něco jiného, poněvadž ty nejsou pro tuto práci souzeni. Lidi, jestli mohu doporučit raději jinam.

• S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Pomůže, poradí a i vyslechne. Konečnš se nebojím jít k lékaři.

• Paní doktorka upřednostňuje léky na bolesti,nesnaží se zjistit příčinu bolestí.Nedokáže člověku pomoci!

• Paní doktorka Kučerová mě hodně pomohla i mému synovi.Je svědomitá máme s ní velmi dobré skušenosti.Nevěřím tomu co se zde o ní píše.Jako její letitá pacientka jsem s ní byla vždy spokojená a nikdy jsem nezaznamenala nějaké pochybení ze strany paní doktorky. Jsem ráda,že se vrátila a opět ordinuje. Přeji jí hodně zdraví pohody a hodně slušných pacientů.

• Velmi dobrá lékařka,můžete ji cokoliv říct,pomůže,poradí.Má i skvělou sestru(zdravotní)Janouškovcová

• Jsem velice spokojen, o sestřičce platí totéž

• Velmi profesionální a zároveň "lidský" přístup jak paní doktorky, tak sestřičky. V žádném případě bych neměnila.

• Velmi dobrá lékařka neměnila bych za nic ,hodná má porozumění,vyslechne poradí stejně jako sestřička ta má zlatý ruce v píchání injekcí a braní krve.
      Jsou to super sehrané holky