Sam. ordinace PL pro dospělé
Horská 238, Trutnov

Paní doktorka je moc milý a hodný člověk.Vždy příjemná,je to prostě sluníčko a lékařka na svém místě.H+M Richterovi

Paní doktorka je velmi milá, hodná a k pacientům se chová vlídně. Vždy mě vyslechne a poradí, pomůže. Je pečlivá. Neměnila bych.

Výborná lékařka. Velice příjemná, pacienta vyslechne, poradí, vcítí se. Nemá problém pacientovi vyhovět. Většinou ani nečekám dlouho v čekárně, lze se objednat. Ikdyž jsem se před rokem přestěhovala 80km daleko, OL rozhodně neměním! :-)

Skvělá praktická lékařka, nejlepší ve městě. Bodrá, milá paní, která vždy ví kam sáhnout a dokáže laxního pacienta pěkně vzpružit. V jeho zájmu samozřejmě. Pro studenty ideál.

K této p. doktorce chodím už 30 rokú.Je kamarádská, člověk se nebojí na něco se jí zeptat, vždy ráda poradí.

Hodná,příjemná,se zájmem o pacienta

Jsem velice spokojená. můj přístup k prevenci nebyl nikdy moc aktivní, ale paní doktorka Králíčková mi vždy vše vysvětlí a dá se říct i "přinutí", abych se zajímala o prevenci, pravidelně mě zve na prohlídky a pokud jsem nemocná, tak je velice vstřícná. Pokud se ohlásím dopředu, vždy dodrží čas prohlídky. Jsem jí moc vděčná za svůj zdravotní stav, jaký mám. Lada Eidner

je vážně dobrá ve své práci je vidět že tomu vážně rozumí

Takto si představuji ideálního obvodního lékaře - odbornou péči i lidským přístupem

vynikajici ochotna a udelajici zkratka bezva