Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jungmannova 255, Roztoky
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
D
Umístění: Ordinace Jiný

Jsem velmi nespokojená s přístupem paní doktorky. Celý měsíc k ní chodím se zdravotním problémem, dostala jsem antibiotika, nezabralo to, přišla jsem k ní opět na kontrolu, kdy mi vypsala prášky na zjištění alergie, ,,třeba to je ona”.
Není mi schopná po měsíci říct, co teda mám a jak bych se měla léčit. Chápu, že doktor neví všechno, ale NEUDĚLALA ANI JEDNO VYŠETŘENÍ. Aby si mě poslechla jsem ji musela prosit sama (protože jsem se bála, že mám nějaký zánět), poprosila jsem ji o vyšetření krve. Moji prosbu o vyšetření krve odmítla.
Možná vypadá mile, ale jako odborník opravdu katastrofa.
Kontrola vypadá tak, že si k ní sednu, ona se mě zeptá, co mám za problém (Já jí řeknu, že už k ní měsíc chodím se stejným problémem a nezlepšuje se to), ona se podívá maximálně do krku a vypíše recept. Nebudu rozebírat ani to, že pokaždé vypíše antibiotika.
A vůbec její přístup práce je strašný - má pracovní dobu od 9, ale prijde po 9 a začíná příjem pacientů až 9.30-10.. Také měla dovolenou, o které nebylo napsáno ani na stránkách, ani na dveřích její kliniky. Neměla uvedeného ani doktora, který ji po dobu dovolené zastupuje.
Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Je to odbornice s lidským přístupem. Laskavá a empatická, kompetentní a starostlivá. Její skvělá diagnostika mi zachránila život, podchytila moji začínající cukrovku, takže beru jenom léky a nemusím si píchat inzulín a tím, že mě včas poslala na momograf a tím odhalila moji rakovinu prsu v zárodku, mi zachránila život. Děkuji a přeji mnoho a mnoho spokojených pacientů. Janette Jančušková


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je možná milá a sympatická ale z odborného hlediska je to katastrofa, posílat někoho s měsíc trvající bolestí bederní páteře na chirurgii s podezřením na slepák je opravdu mimo mísu, stejně tak posílat pacienta do práce po zjištění že "v krvi nic není" ačkoliv se potíže nijak nezměnily (téměř nemožnost pohybu), teprve po dalším měsíci utrpení byla "paní doktorka" přemluvena na hlubší rozbor krve, a hle ono se něco našlo... od začátku bylo požadováno odborné vyšetření ale to je jak mluvit do dubu, práškama proti bolesti se to fakt nespraví

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Ano, paní doktorka sice je ochotná pomoci apod., ale její péče není dostačující. Moje preventivní prohlídka u ní probíhala tak, že si se mnou chvilku povídala a aniž by mě nějak "prohlídla" (od toho to přece prohlídka je), tak mě poslala domů. A vím, že to není jediný případ nedostatečné péče.


prijemna,hezka,vychazi vstric,proste nej.


VYNIKAJICI LEKARKA


Paní doktorka má moc krásné dcery...


Vstřícná, lidská a vždy ochotná! Jen víc takových!


Ověřeny pacient

belmi obetave se starala o moji 99-letou maminku ktera byla po mozkove mrtvici mnohokrat dekuji anna obrtlikova.


Paní doktorka je velmi příjemná,schopná,lidská,jako sluníčko.Taktéž obě sestřičky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti