Jungmannova 255, Roztoky

Umístění: Ordinace Jiný

já jsem s paní doktorkou a i se sestřičkou spokojený, vždy milé usměvavé a ochotné, ano někdy do déle trvá než se člověk dovolá, ale to je tím že pracují, nicméně vždy jsem se dovolal.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je arogantní neempatická, pacient jí v podstatě vůbec nezajímá. Při předložení zpráv od specialistů znevažuje závěry kolegů. U náhlého úbytku váhy o15 kg tvrdí, že holt "každého někdy bolí břicho...to chce dietu ( později zjištěny krvácející vředy na dvanácterníku a žaludku, nádor ve střevě). U zprávy, že kardiolog objednal pacienta na katetrizaci srdce (dle speciálních vyšetření ucpaná zřejmě vřetenní tepna v levé komoře, sklon k tachykardii) tvrdí, že to je zbytečné, že by to vyřešili prášky. U pacienta, který je fyzicky opotřebovaný po 40 letech fyzicky namáhavé práce a má potíže s klouby, páteří řekne, že každého z nás bolí záda. Možná si to paní doktorko přečtěte... takže ano, možná bolí ale záleží, co ten člověk celý život dělal, jak moc je jeho tělo opotřebené. Ale vás cizí problémy evidentně nezajímají.

Umístění: Ordinace Jiný

V ordinační hodiny kolikrát ani není v ordinaci, prohlídka pacienta ji nic neříká.Dovolat se není možné, má dva telefony, ale nezvedá ani jeden, nejlepší rovnou přijít nebo psát e-mail. Jednou mi ani neukončila pracovní neschopnost když jsem o to požádala a musela jsem čerpat dva dny dovolené. Přejít k jinému lékaři bylo nejlepší rozhodnutí.

S paní doktorkou jsem už nepokojena od doby, kdy jsem se k ní přehlásila kvůli tomu, abych měla praktika poblíž bydliště. Nedá se jí věčně dovolat a při osobním setkání je velmi arogantní, nezajímá ji, jak se člověk cítí a pokud naopak chce, aby jí sám pacient řekl diagnózu, moje zkušenost je, že okamžitě opáčí, že je to jinak, a že mě léčit tímto způsobem nebude. Po telefonu bez toho, aby mne viděla mi několikrát dala léky, které mi absolutně nezabraly. Mám dlouhodobé obtíže, které ale neřeší, a jediné, co mi k tomu řekla, že je to "jenom psychické". Celkově je její chování nevstřícné, protivné a opravdu hlavně arogantní. Odcházím jinam, i když budu muset jezdit z vesnice do Prahy, stojí mi to za to, abych mohla mít pocit, že je o mne dobře postaráno.

Umístění: Ordinace Jiný

Jsem velmi nespokojená s přístupem paní doktorky. Celý měsíc k ní chodím se zdravotním problémem, dostala jsem antibiotika, nezabralo to, přišla jsem k ní opět na kontrolu, kdy mi vypsala prášky na zjištění alergie, ,,třeba to je ona”.
Není mi schopná po měsíci říct, co teda mám a jak bych se měla léčit. Chápu, že doktor neví všechno, ale NEUDĚLALA ANI JEDNO VYŠETŘENÍ. Aby si mě poslechla jsem ji musela prosit sama (protože jsem se bála, že mám nějaký zánět), poprosila jsem ji o vyšetření krve. Moji prosbu o vyšetření krve odmítla.
Možná vypadá mile, ale jako odborník opravdu katastrofa.
Kontrola vypadá tak, že si k ní sednu, ona se mě zeptá, co mám za problém (Já jí řeknu, že už k ní měsíc chodím se stejným problémem a nezlepšuje se to), ona se podívá maximálně do krku a vypíše recept. Nebudu rozebírat ani to, že pokaždé vypíše antibiotika.
A vůbec její přístup práce je strašný - má pracovní dobu od 9, ale prijde po 9 a začíná příjem pacientů až 9.30-10.. Také měla dovolenou, o které nebylo napsáno ani na stránkách, ani na dveřích její kliniky. Neměla uvedeného ani doktora, který ji po dobu dovolené zastupuje.
Nedoporučuji.

Je to odbornice s lidským přístupem. Laskavá a empatická, kompetentní a starostlivá. Její skvělá diagnostika mi zachránila život, podchytila moji začínající cukrovku, takže beru jenom léky a nemusím si píchat inzulín a tím, že mě včas poslala na momograf a tím odhalila moji rakovinu prsu v zárodku, mi zachránila život. Děkuji a přeji mnoho a mnoho spokojených pacientů. Janette Jančušková

Paní doktorka je možná milá a sympatická ale z odborného hlediska je to katastrofa, posílat někoho s měsíc trvající bolestí bederní páteře na chirurgii s podezřením na slepák je opravdu mimo mísu, stejně tak posílat pacienta do práce po zjištění že "v krvi nic není" ačkoliv se potíže nijak nezměnily (téměř nemožnost pohybu), teprve po dalším měsíci utrpení byla "paní doktorka" přemluvena na hlubší rozbor krve, a hle ono se něco našlo... od začátku bylo požadováno odborné vyšetření ale to je jak mluvit do dubu, práškama proti bolesti se to fakt nespraví

Ano, paní doktorka sice je ochotná pomoci apod., ale její péče není dostačující. Moje preventivní prohlídka u ní probíhala tak, že si se mnou chvilku povídala a aniž by mě nějak "prohlídla" (od toho to přece prohlídka je), tak mě poslala domů. A vím, že to není jediný případ nedostatečné péče.

prijemna,hezka,vychazi vstric,proste nej.

VYNIKAJICI LEKARKA