Praktický lékař
Jeronýmova 1751, Tábor

Protože jsem velmi časově vytížená, poslala jsem svou maminku, aby se mi zeptala, jestli mě paní doktorka vezme jako novou pacientku. Bylo jí řečeno, že pacientů má dost, ale že mám přijít s kartičkou pojitovny, že mě vezme. Tak jsem si vzala z práce volno, poctivě vyčkala v čekárně, ale paní doktorka mě arogantně odmítla, že nové pacienty nebere. Na to, že mi přijetí předem slíbila, nic neřekla, ani se neomluvila. Pracuji ve službách, doufám, že se s paní doktorkou brzy setkám a vrátím jí její jednání.

Neochotná, potřebovala jsem pro otce podložky a plenkové kalhotky, ale jako zastupující doktorka
odmítla předepsat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vse naprosto v poradku a co se tyce kvality vysetreni to bych hodnotil šesti hvězdičkami

Arogantní, o pacienty se málo nezajímající, ráda indikuje léčbu sama, ač by měla pacienta odeslat na odborné vyšetření. Mě místo poslání na ORL poslal domů s paralenem a hned dopoledne mi prasklo ucho a měl jsem asi rok slyšitelnost na spodní hranici normy.Za hodinu "zvládne" desítky pacientů, takže to u ní jde sice rychle, ale na úkor kvality. Stačil jsem od ní včas odejít, raději bych dojížděl jinam, než znovu k ní. Totéž doporučuji ostatním nespokojeným pacientům.

Absolutní opovrhování pacientem, místo poslání k odbornému lékaři se snaží indentifikovat problém sama ( místo odeslání na ORL mě poslala domů, kde mi ještě dopoledne prasklo ucho a asi rok jsem slyšel na spodní hranici normy, což pro výkon mého zaměstnání mohlo být fatální, potřebuji totiž zdr.skupinu 1, přitom stačilo tak málo, poslat mě k odbornému..... ), zájem jen o peníze nikoliv o pacienta, jde to u ní jako na běžícím pásu, za hodinu "zvládne" desítky pacientů, má na svědomí pár smrťáků,naštěstí jsem stačil od ní včas odejít. Shrnuto: arogance, neochota, opovrhování. Nevidím jediný důvod k setrvání u této doktorky.

Profesionalita, vysoká odbornost,správná diagnostika, ochota a lidský přístup k pacientovi.

nejlepší

Ochotná a starostlivá paní doktorka s lidským přístupem, doporučuji

Ochotná,příjemná paní doktorka subjektivně posuzováno i odborně na výši,pokud mohu posuzovat.Dokonce vyslechne i mé laické diagnózy,čehož si cením.

ochota, odbornost, dobrý přístup k pacientům