MUDr. Blanka Jakubcová Sýkorová

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Chelčického 125/4, České Budějovice

Je to dobrá doktorka, chodím k ní již velmi dlouho, nikdy jsem neměla žádné problémy.

Vynikající lékařka a člověk .

K paní doktorce chodime uz leta. Moc se mi libi jeji vychovny system pravidelnych preventivnich navstev - deti se tak naucili brat kontrolu u zubare jakou prijemnou navstevu a nikdy se zubare nebali. Navic je u pani doktorky prijemna atmosfera, mile sestricky, hezke prostredi a pani doktorka je nejen odbornik na svem miste, ale i vyborny clovek.

K paní doktorce chodí celá naše rodina a všichni jsme s ní velmi spokojení. Je to milá a příjemná lékařka s lidským přístupem. Je to profesionálka ve svém oboru. Mohu vřele doporučit.

K paní doktorce chodím už nějakou dobu, takže mohu hodnotit. Musím říct, že jsem v životě vystřídal, myslím, 3 - 4 zubní lékaře. Ne, že bych se jich bál, ale jejich přístup k pacientovi byl prostě nevstřícný. U paní doktorky Sýkorové Jakubcové je to úplně jiné. S pacientem si povídá, vnímá jej, a přistupuje k němu jako k zákazníkovi (či spíše jako k dobrému známému - a to myslím opravdově, a nic špatného za tím není), atmosféra v ordinaci je pohodová, příjemná, často i humorná :-). Abych to shrnul - chodím k paní doktorce rád, protože o mé zuby (...) se postarala a postará vždy výborně. Paní doktorko, děkuji.

Musím doporučit snad všem, což bohužel nejde. Paní doktorka je velice příjemná, pečlivá, vše je pěkně zorganizované, takže nečekám v čekárně půl hodiny, vždy je na mne v ordinaci dostatek času, takže se mi doktorka plně věnuje a ne jako jinde, kde jsem 5 minut a už je to moc. Pokud je nějaký zákrok, vždy je perfektní, nikdy se mi nestalo, že bych měl poté nějaký problém. Zkrátka, kdo se chce zbavit strachu ze zubaře, běžte sem, jak jsem řekl nadstandart a příjemná atmosféra a k tomu super péče o vaše zdraví - to chcem snad všichni ne?

Všem vřele doporučuju. Moc se mi líbí, že je zde dopřáván nadstandart pro pacianta, výborná péče a přístup, totéž platí o zákrocích, nikdy jsem neměl problém.

Jsem velmi spokojená, chodím pouze na preventivní prohlídky a to mluví za vše

opravdu výborná zubařka!

K paní doktorce chodí skoro celá rodina a jsme spokojeni.