Blanka Jakubcová Sýkorová, zubař České Budějovice

MUDr. Blanka Jakubcová Sýkorová

Uložit

Zubař Více

24 názor

Uložit


Adresa

Stomatologická ordinace
Chelčického 125/4, České Budějovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Je to dobrá doktorka, chodím k ní již velmi dlouho, nikdy jsem neměla žádné problémy.

K
Ověřený profil

Vynikající lékařka a člověk .

D
Ověřený profil

K paní doktorce chodime uz leta. Moc se mi libi jeji vychovny system pravidelnych preventivnich navstev - deti se tak naucili brat kontrolu u zubare jakou prijemnou navstevu a nikdy se zubare nebali. Navic je u pani doktorky prijemna atmosfera, mile sestricky, hezke prostredi a pani doktorka je nejen odbornik na svem miste, ale i vyborny clovek.

K
Ověřený profil

K paní doktorce chodí celá naše rodina a všichni jsme s ní velmi spokojení. Je to milá a příjemná lékařka s lidským přístupem. Je to profesionálka ve svém oboru. Mohu vřele doporučit.

Z
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už nějakou dobu, takže mohu hodnotit. Musím říct, že jsem v životě vystřídal, myslím, 3 - 4 zubní lékaře. Ne, že bych se jich bál, ale jejich přístup k pacientovi byl prostě nevstřícný. U paní doktorky Sýkorové Jakubcové je to úplně jiné. S pacientem si povídá, vnímá jej, a přistupuje k němu jako k zákazníkovi (či spíše jako k dobrému známému - a to myslím opravdově, a nic špatného za tím není), atmosféra v ordinaci je pohodová, příjemná, často i humorná :-). Abych to shrnul - chodím k paní doktorce rád, protože o mé zuby (...) se postarala a postará vždy výborně. Paní doktorko, děkuji.

Ověřený profil

Musím doporučit snad všem, což bohužel nejde. Paní doktorka je velice příjemná, pečlivá, vše je pěkně zorganizované, takže nečekám v čekárně půl hodiny, vždy je na mne v ordinaci dostatek času, takže se mi doktorka plně věnuje a ne jako jinde, kde jsem 5 minut a už je to moc. Pokud je nějaký zákrok, vždy je perfektní, nikdy se mi nestalo, že bych měl poté nějaký problém. Zkrátka, kdo se chce zbavit strachu ze zubaře, běžte sem, jak jsem řekl nadstandart a příjemná atmosféra a k tomu super péče o vaše zdraví - to chcem snad všichni ne?

M

Všem vřele doporučuju. Moc se mi líbí, že je zde dopřáván nadstandart pro pacianta, výborná péče a přístup, totéž platí o zákrocích, nikdy jsem neměl problém.

S
Ověřený profil

Jsem velmi spokojená, chodím pouze na preventivní prohlídky a to mluví za vše

opravdu výborná zubařka!

Ověřený profil

K paní doktorce chodí skoro celá rodina a jsme spokojeni.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti