Nám. Svobody, Kladno

Souhlasí se všemi arogantní přístup s nechutí s čímkoliv poradit a řešit.Bojím se na cokoliv zeptat,tak raději mlčím.Když jsem se BB ptala zda by mi mohla napsat levnější antikoncepci odvětila mi větou "kouříte?",tak jsem odpověděla,že ano a ona mi řekla "když máte na cigarety,budete mít na antikoncepci,navíc žádná levnější není ".Přitom před touto jsem měla o 200,- kč levnější.Nebo když jsem řekla,že již nepotřebuji další recept na antikoncepci,ptala arogantně jako proč a pak jen dodala,jen,jen aby jste mi sem pak nechodila,že chcete potrat na mojí odpověď,kdyby se to stalo,jsme s tím smíření a budeme s přítelem moc rádi,už neodpověděla..Paní doktorka měla vždy za závěsem intimky,kdyby při vyšetření došlo k poranění a když jsem se této doktorky zeptala,jestli nějakou nemá (dost jsem krvácela) odvětila,že není charita a platit to nebude,že si jí mám nosit s sebou,ale že mi teda může dát ubrousek..Nedoporučuji..

Když jsem byla u paní doktorky poprvé, chovala se velmi nepříjemně a arogantně. Na druhé prohlídce se ptala na pohlavní styk, který již proběhl. Když jsem řekla, že už byl, tak odvětila, že jsem si mohla počkat, že teď mě bude prohlídka bolet. Pak jsem poprosila paní doktorku o antikoncepci, nejdříve řekla, že si máme s přítelem na sex počkat, pokud se milujeme (upozorňuji, že je mi 19!!!), a poté když jsem stále na ní trvala, tak mi řekla, že mi dá jen prášky i přesto, že jsem chtěla náplasti nebo kroužek. Odmítla mi dát jinou antikoncepci BEZDŮVODNĚ. Napsala mi recept na antikoncepci, po které mé kamarádky přibraly, zhoršila se jim pleť a jsou na ní špatné recenze. Takže jsem antikoncepci ani nevyzkoušela, a arogantní přístup paní doktorky se mi vůbec nelíbí, je to nejhorší gynekoložka na Kladně! Přecházím k panu doktorovi.

Paní doktorka Barani pravděpodobně působí na většinu pacientek, které ji "podědily" po paní doktorce Čermákové jako studená sprcha. Ale pokud jde o znalosti, průběh vyšetření, rady, vysvětlování... nemůžu říct půl slova výtky. Paní doktorka je sice stručná, ale velice šikovná a ochotná. Mám u ní za sebou konizaci čípku, následná častější vyšetření i hledání nové antikoncepce ... pokaždné jsem dostala přesné a vyčerpávající informace, což je pro mě mnohem důležitější než vřelý úsměv. Já mohu jen doporučit!!

Osobně nemám s paní doktorkou žádný problém. Přešla jsem k ní od MUDr. Mullera. Rovnou jsem jí řekla, že od jeho ukončení gynekologické praxe jsem už asi 3 roky nebyla na prevenci, protože jsem si ani nového gynekologa nehledala. Čekala jsem, že budu " pokárána ", že s prevencí tak otálím, ale jen se usmála a neřekla nic. Standardně mě vyšetřila ( tedy spíš nadstandardně, protože ultrazvuk MUDr. Muller při prevenci u mne nepoužíval ), antikoncepci nabídla, ale nenutila a s úsměvem jsme se rozešly. Nemám, co bych jí vytkla. Teď po roce jsem se objednala na prevenci. Paní doktorka tam nebude, protože čeká mimčo, tak jsem zvědavá na její zástup.

S doktorkou Berenika Barani mam spatnou zkusenost dne 30.7.2013 jsem byla na predoperacnim vysetreni odmitla me vysetrit z duvodu ,ze uz jsem tam 2roky nebyla jak si to predstavuji a ze jsdu na posledni chvili ,rekla jsem ji ze jdu na doporuceni sve prakticke lekarky .Po te mi sdelila ze me nemusi vubec vysetrit,tak\ jsem ji rekla ze je mi to jedno a ona na to "kdyz je vam to jedno tak nashledanou tak jsem odpovedela a sla domu bez vysetreni .Mohu rict ,ze tohle se mi nikde u zadneho lekare nestalo naopak vzdy mi jini lekari vysli vstric zlata pani doktorka na gynekologii na Kladne pani MUDr.ČERMAKOVA ke ktere jsem pred touto lekarkou chodila iya hodne dlouho ,nebot jsem nikdy zadne problemy nemela ani po porodech a to mam tri deti OLGA S.

Mně osobně se přístup paní doktorky nelíbil vůbec. Přešla jsem k ní z Prahy a místo toho, aby se mě zeptala co mě trápí nebo netrápí, jaké jsem měla v minulosti potíže, tak jí zajímalo z jakého důvodu měním doktorku a když sem jí to řekla - že to bylo z důvodu velmi bolestivých vyšetření to za 1. a za 2. že plánujeme miminko a vzhledem k tomu, že bydlím v Kladně, tak sem chtěla mít doktorku blízko a nemuset jezdit do Prahy. Tak mi na to řekla, že u ní mě to bude bolet taky. Pak sem se jí zmínila o bolestech co mívám po pohl. styku (PS) načež mi sdělila - aniž by mě nějak prohlídla - pouze od stolu, že mám suché rty, tak at víc piju - což mě tedy úplně rozsekalo a vím, že této paní doktorce bych se už znovu nesvěřila s jakýmkoliv problémem. Nyní piju o 106 a bolesti mám pořád, takže budu muset vyhledat jinou doktorku, která mě alespoň vyšetří.

Dnes jsem byla prvně u paní doktorky. Jak sestra tak pí. doktorka - jsou dle mého "v pohodě" možná lehce arogantní. Co musím pochválit, tak to jak ochotně vše vysvětlí. Horší je, že používá dost odborných výrazů, takže si pak musíte říct o překlad. A co se týče s čekání, nečekala jsem ani půl hodinku, takže jsem spokojená-a kdo čekat nechce může si připlatit 100,- a zajít si tam večer.
Nejhorší však byla prohlídka, můj předchozí gynekolog mi dělal vždy stěry, ale nikdy ne - ostrou štětičkou s umělými kartáčky..to bylo tedy dosti bolestivé (hlavně po prohlídce) a když jsem pak řekla, že trpím na výtoky, ale můj předchozí gynekolog mi neustále psal léky, ale nic mi nepomohlo- tak mi na to řekla, že pochva není hygienické místo a pokud by výtoky svědili nebo zapáchali ať zavolám sestře, že mi něco doporučí. Což si myslím, že nebylo zrovna správné řešení, když na to trpím dlouhodobě.
Zůstanu u této lékařky, ale budu doufat, že příště to bude krapet lepší.

K pani doktorce jsem zacala chodit protoze byla jedina ktera brala moji pojistovnu a jelikoz jsem byla na zacatku tehotenstvi nic jineho mi nezbyvalo. Pani doktorku jsem upozornila ze pracuji jako kadernice s chemickymi latkami nacoz mi ani neodpovedela. Kdyz jsem ji nato upozornila podruhe a ptala se jestli to miminku nemuze uskodit rekla ze uz jsou stejne vsechny organy vyvinuty to jsem byla jeste na zacatku tehotenstvi. Jelikoz jsem stala cely den na nohou a v praci i po predlozeni prukazky a potvrzeni tehotenstvi na me nebrali ohled uz jsem to nevydrzela a rekla si o marozeni. Pani doktorka mi arogantne rekla ze jine zeny pracuji az do konce ale ze jestli natom trvam ze mi marozeni napise. Ve 36 tydny mi zdelila ze kvuli sve vysce asi budu rodit cisarskym rezem jako kdyz se nechumeli. Kdyz jsem pak nastoupila do porodnice tak mi rekli ze nevidi duvod proc bych mela rodit cisarem ze to hezky zvladnu sama. Ano ja porodila krasnou dceru ktera se narodila prirozenou cestou. Natoz chci pochvalit porodni perzonal Kladenske porodnice. Chovali se keme velice jemne a chapali me bolesti.

Jsem s ní velice spokojená, je příjemná a dokáže poradit...

já tedy nevím, ale já jsem s mudr Barani neměla nikdy problém, prošla jsem s ní dvě těhotenství, nyní u ní končím a předává mě do porodnice, a nikdy jsem s ní neměla problém, je fakt, že to čekání je u ní děs běs.. ale přežít se to dá. Já jsem s ní spokojená... vždy jsme popovídali, probrali co bylo a moje názory nikdy nezehčovala... za mě spokojenost, kromě toho čekání v poradně.