Adresa

Praktický lékař stomatolog
Žerotínovo náměstí 2, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil

Velmi profesionální a lidská paní doktorka. Velice si vážím, že mi vždy vysvětlí postup zákroku a všeho, co je třeba udělat. Vrtání zubů díky umrtvovací injekci nikdy nebolí :-) Velice doporučuji!!!

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojen. Vše bylo už napsáno níže, je to kvalitní doktorka a má zájem o to, aby její práce byla kvalitní a toho si cením. Vlastně takového zubaře jsem hledal. Zuby nemám jako z reklamy, ale paní doktorka je prfesionál, který se pustil do práce a jde ji to: vždy vše vysvětlí,co,jak,proč,ukáže popíše. Jen to chce chodit včas :) jako u každeho zubaře :)

Zkuste a uvidíte....


Dostala jsem na paní doktorku doporučení a mohu říct,že nezklamala. Byla jsem spokojená po všech stránkách. Oceňuji hlavně to, že je to první zubařka, u které jsem se nebála sednout na křeslo a ke které se budu ráda vracet:)


perfektní servis, vždy se přesně dozvím všechny podrobnosti z mé ústní dutiny :)
po objednání většinou téměř bez čekání


Ověřený profil

Přešel jsem k této paní zubařce a můžu říct, že rozdíl je dost poznat. Konečně mi někdo dává do pořádku moje zuby, které nikdo před tím moc neřešil. Zjistila mi kazy, které předchozí lékařka zanedbala. Taky se mi rozhodla zachránit zub, který mi ve fakultní nemocnici chtěli vytrhnout. Zatím není nic jisté, ale cením si už toho, že se o to pokouší.


Super paní doktorka. Nevěřila jsem tomu, že by mi mohl ještě někdy někdo dát ten můj chrup tak do pořádku. Skvělý přístup k pacientovi. Konečně se nebojím chodit k zubaři.


O

Nedá se to srovnat s tím, kam jsem chodil před tím.. Rentgen zubů??? Cože to se taky někdy dělá? A tady to mám každej rok. Prostě super. Fajn přístup - opravila mě. Jen mám někdy potíže jí porozumnět.. přece jenom je tam polský přízvuk.


Podla osobneho nazoru povazujem tuto pani doktorku za pozornu a z dobrym odbornym rozhladom. Vzdy dopodrobna vysvetli chystany zakrok, tak aby pacient vedel, co sa deje. Ak je to len trochu mozne, umozni pacientovi rozhodnut sa o sposobe prevedenia zakroku, pouzitom materiale so zvazenim pomeru cena kvalita. Uplne odstranila moju minulu fobiu zo zubarov vypestovanu v rannom mladi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu