Praktický lékař pro děti a dorost
Makovského náměstí 2, Brno

Nejsme spokojení, budeme odcházet. Neporadí. Na všechno kouká, jak kdyby viděla poprvé. Píše hodně léku na banální problémy. Celková nespokojenost i v mém okolí. Za nás nedoporučuji!

K paní doktorce jsem chodila jako malá. Myslím, že jsem bylá já i mamka spokojená. Tedy do doby, kdy mi byla několikrát za sebou diagnostikována viróza, která se po opětovné, několikatýdenní léčbě stále nelepšila. Podezření na zápal plic mi po poslechu sdělila až moje teta, dermatoložka, která mě ihned poslala do nemocnice na vyšetření. Tam byl zjištěn oboustranný zápal plic. Paní doktorka jej nemohla několik týdnů rozpoznat a já jej tedy přecházela. Můžu děkovat své duchapřítomné tetě.

S pani doktorkou jsme moc spokojeni (chodime k ni dva roky a super) urcite doporucuji. Jesympaticka, usmevava , ochotna nic nezanedbava.Kdyz je problem posila k odbornikovi.DOPORUCUJI.

Paní doktorka je milá, příjemná, pečlivá, nachlazení a běžné virozy zvládá výborně. Se složitějšími si neví rady, neumí píchat injekce a očkování, zřejmě se bojí udělat dítěti bolest a proto píchá jehlu pomalu čímž způsobuje, že dítě řve bolestí.

Chodila jsem k ní s dcerou, kterou léčila antibiotiky a hned následně oočkovala v půl roce. Vznikl z toho zápal plic, léčený opět dvoumi antibiotiky a neustálé odsávání hlenů v dětské nem.
Navíc žádná podpora kojení, od 3.měsíců naordinovala UM a neporadila, že právě v této době prochází dítě růstovým spurtem a je potřeba dočasně kojení upravit.

K paní doktorce už nějakou dobu chodíme. I když se mi zdá náladová, nic nepodcení a se vším nás posílá za odborníkama. To je důvod,proč u ní zůstáváme. A ještě ta skvělá sestřička Alenka!

Úžasná paní doktorka!
Jsem maximálně spokojená a doporučila jsem ji i několika známým a všichni si ji chválí!!

Perfektní. "Vypiplala" moje dvě děti, teď k ní chodí i dcera s vnučkou, i když se odstěhovala na Brno-venkov.

K pani doktorce chodim s dcerou rok a pul a jsem moc spokojena. Kdyz mela mala dlouhodoby kasel, rozhodne ho nepodcenovala, jak se pise v jinem prispevku. Ona i sestricka jsou mile a vstricne, muzu je obe jen doporucit. Dojizdim k ni z jine casti mesta, ale stoji mi to urcite za to.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená, vždy nám ve všem vyšla vstříc. Moc milá a sympatická a díky ní se syn nebojí lékařů. A s tak milou, vstřícnou a usměvavou sestřičkou jakou má paní doktorka jsme se nikde jinde nesetkali. Myslím, že ji děti prostě musí milovat.