přijímá nové pacienty

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychoterapie • 1 000 Kč

Konzultace online

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

Budějovická 66, Praha

1 000 Kč

Barbora Pěničková

(For English, see below.)

V rámci terapie za mnou můžete přijít například s konkrétními nevyřešenými tématy, s obtížnou situací, kterou...

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze (Mgr., 2013)

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Angličtina

Umístění: Barbora Pěničková psychoterapie

Paní Barbora mě pozorně vyslechla, pokládala věcné dotazy, plně se mi věnovala. Doporučila mi metodu, pro kterou musím jinam.

Mgr. Barbora Pěničková

Milý T., děkuji za zpětnou vazbu a přeji Vám vše dobré na Vaší cestě. Bára Pěničková

Umístění: Barbora Pěničková psychoterapie

Báru jsem oslovila hlavně kvůli škole, kde studovala. Potřebuji pomoct a nechtěla jsem šarlatána, ale někoho kdo tuto oblast studoval. Velmi mě potěšil její milý a citlivý přístup i když se jednalo o 1. schůzku a vše jsem to na ni nalila...Věřím, že mi dokáže pomoct najít cestu a ukázat směr. Rozhodně ji jako terapeuta doporučuji.

Mgr. Barbora Pěničková

Milá N., moc děkuji, vážím si Vašeho doporučení a přeji Vám, aby se Vám na Vaší cestě dařilo. BP

Umístění: Barbora Pěničková psychoterapie

U psychoterapie stejne jde cokoliv poznat az po delsi dobe. Zatim bylo vsechno ok a tak se tesim na dalsi sezeni.

Hezký den,
moc děkuji a také se těším.
Bára Pěničková

Umístění: Barbora Pěničková psychoterapie

Velmi milá a sympatická, příjemné jednoduché prostředí, cítila jsem se tam přirozeně. Povidali jsme si i přes stanovený čas. Cenově dostupné.

Mgr. Barbora Pěničková

Milá M., moc děkuji za Vaše milá slova, velmi si jich vážím. Mějte se dobře a opatrujte se! Srdečně, Bára Pěničková