Třešňová 1733, Kadaň
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Paní doktorka,je velmi ochotná,milá a pracovitá. Udělala a posílala mým dvěma dcerám několik vyšetření,které byly i jsou občas stále nemocné a musím teda říct že nám velmi opravdu pomohla. Když si rodiče dělají o své dítě starost,a ta vám určitě pomůže a poradí tak neváhejte. Jen někdy bývá přísná ale je spravedlivá a dělá co může! Jsem jí zato moc vděčná a jsem ráda že moje holky mají skvělou doktorku jaká je:-). Doporučuji!

Syn onemocněl, když jsme byli na týden u babičky. Paní doktorka ho ochotně vzala, i když u ní není registrovaný (bydlíme jinde). Prohlédla, ptala se, vše důkladně vysvětlila, lepší než naše "domácí" paní doktorka.

je to velmi ochotná lékařka, vždy nám pomůže, děti jí milují,v klášterci ta nejlepší!!!!

SPOKOJENOST!!!!!!!!

Nejlepší dětská doktorka v celém KnO. Nemoc mého dítěte nikdo nikdy neobjevil. Až po doporučení jsem zašla k paní doktorce Šubrtové, které se naše dítě v pořádku nezdálo. Moc jí děkuju za ochotu i následná vyšetření.

JSEM S STRAŠNĚ SPOKOJENÁ S PANÍ DOKTORKOU.VŽDY NÁM DOBŘE PORADÍ A HEZKY E O NÁS STARÁ.MOHU JEN A JEN DOPORUČIT.

je to ta nejlepší odborník svého druhu