Aurora Corronsová, praktický lékař Beroun

MUDr. Aurora Corronsová

Praktický lékař Více

Politických vězňů 40, Beroun
Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Uzasna Mudr. Prijemna,pečliva. Ale sestra...no to je konec.šílena zenska.nepříjemná, odmerena, žádný úsměv, žádna empatie.nechápu, jak s ni Mudr.muže pracovat.

S touto madam jsem toho zažila velmi mnoho. Snad nikdy nezapomenu na návštěvu pár dní po porodu, kdy jsem měla silný kašel a nemohla téměř dýchat a ona mi řekla, jestli si jsem jako vědomá, že jsem nyní matka a budu mít problémy, o kterých jsem nikdy neslyšela. Opravdu super podpora po prvním porodu. Poslala mě na rentgen, když jsem měla volat na výsledky, blekotala, že mám teda jako zápal plic a že bych si teda jako měla přijít pro antibiotika.. Ale omluva, že ze mě udělala hypochondra žádná. Řešila jsem s ní ještě jiné nepříjemné záležitosti a opravdu patří mezi lékaře s nejhorším přístupem, které jsem kdy zažila. Když jsem ji prosila (a to doslova), jestli žádanku na vyšetření si nemohu vyzvednout po zaklepaní nebo dole na recepci, protože s ročním dítětem opravdu nechci čekat mezi nemocnými pacienty, nekompromisně trvala na tom, abych se objednala a přišla jako řádný pacient. Ani výsledky krve mi nikdy nechtěla dát mezi dveřmi... Přišlo mi, že nejspíš nemá tolik pacientů a nahání body, jak jen to jde. To, že se mi párkrát stalo, že jsem byla objednaná a sestřička vylezla z ordinace a oznámila čekajícím, že paní doktorka si vzala dovolenou, ani komentovat nebudu.... Ne všichni, asi ví, k čemu slouží mobilní telefony.

Skvělá praktická lékařka, konečně někdo kdo začal řešit pořádně mé zdr. problémy. Je velice pečlivá. A pro mě příjemná :) Až na sestřičku která se občas kaboní :D Jinak žádné dvou hodinové čekání, jsem ještě u paní doktorky nezažila, objednám se a jdu na řadu tak jak mám.
Jinak zachránila i mého přítele. A za nás oba jsem jí velice vděčná :) Hlavně aby jí takový přístup k pacientům zůstal to je hlavní :) !!!

Pani doktorka je jiste odbornici a snazi se pacientum pomoci. Zarazi me ale jeji pristup. Je casto odmerena, az neprijemna a jizliva. Neuznava celostni medicinu a nedela ji problemy pacientum naznacit, pokud se snazi problem lecit jinak nez klasickou medicinou, ze jsou hloupi (osobni zkusenost). Coz me na ni velmi mrzi. Na druhou stranu je opravdu pecliva, jen nepatri k lekarum, ke kterym jde clovek rad:-(

O jeji sestricce se vyjadrovat radeji moc nebudu. Opravdu nechapu, co takovy clovek dela ve zdravotnictvi.

Rozhodně se přidávám k ostatním velmi pozitivních komentářů, jelikož si to Paní doktorka opravdu zaslouží. Já v ní mám opravdu velikou důvěru a vím že se ji vždy mohu svěřit se vším. Když s ní konzultuji můj zdravotní stav, ale i osobní mám z toho velice výborný pocit, jelikož vím že lékařka opravdu naslouchá a dokáže velice dobře poradit.
Těchto lékařů je opravdu málo a velice si vážím toho, že jsem se právě u ni.

DOPORUČUJI!

Paní doktorka je po dlouhé době lékař se "srdcem". Milá, pečlivá, starostlivá, se zájmem o svého pacienta. Jsem ráda, že jsem někoho takového našla, a to i bez doporučení. Přála bych si takových lékařů více. Moc jí děkuji a doporučuji vřele všem.

Lékařka je dobrá, pečlivá, jsem s ní spokojená. Ovšem sestru, co má u sebe, by bylo třeba někam zavřít. Tak nepříjemného člověka aby pohledal. Ještě jsem jí nikdy neviděla dobře naladěnou. :(

Přidávám se k zástupu nadšených pacientů. Paní doktorka má mou důvěru jak po stánce lékařské, tak jako velmi milý člověk. Je o lékařka, u které nemáte pocit, že ji svými problémy zdržujete. Situaci nikdy nezlehčuje, ale přesto dokáže i na tváři nemocného vykouzlit úsměv.

Nejlepší praktická doktorka

Paní doktorka Corronsová je velmi příjemná a chápající lékařka, která mi vždy velice dobře poradí, se zájmem vyslechne a potěší slovem...Doporučuji každému, protože pokud si Váš ošetřující lékař získá tu správnou důvěru, a to tato paní doktorka umí, je na svém místě nejen správně profesně, ale i hlavně lidsky...Paní doktorko, DĚKUJEME...