Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790/5, Ostrava

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Velice milá paní doktorka, byla jsem u ní s dcerou poprvé. Paní doktorka má profesionální přístup. Byla ochotná nám vše dopodrobna vysvětlit. Velká spokojenost

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Paní doktorka Astrida Šuláková je opravdový odborník na svém místě. Na vyšetření u ní se vyplatí počkat si i přes delší čekací dobu. To co Vás čeká na místě je nevídané - její profesionální vystupování, oborné znalosti a ochota vše pacientovi i rodičům vysvětlit jsou skvělé. Paní doktorce plně důvěřuji a vážím si jejího skvělého přístupu. Ordinace je vždy čistá a na zdravotnické zařízení velmi příjemně zařízená. Sestřička je také vždy moc milá a snaží se, aby pacienta odběry krve bolely co nejméně.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Bohužel si na setkání s paní doktorkou nepamatuji, protože jsem byla ještě miminko, ale tato paní doktorka mi zachránila život, protože jako jediná odhalila alergii na mléko! Nebýt toho, že v poslední chvíli odhalila příčinu, už tu třeba nejsem! Upřímně nechápu negativní názory na paní doktorku. Se synem tam jdu 2.6. Na podezření na celiakii a jsem na ni docela zvědavá. Věřím, že v době pandemie má toho víc, než dost, takže je pochopitelné, že ne vždy se dokáže usmívat... Snad tedy budeme patřit mezi tu skupinu s pozitivním hodnocením lékařské kapacity

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

S přístupem paní doktorky jsem nebyla spokojena. Lékařka vystupuje nepříjemně, jak ke mně, tak k dítěti. Ke tříleté dceři se, mám-li to vyjádřit mírně, chovala nelaskavě. K lékařskému řešení problému nemám výhrad, ale přístup při vyšetření byl velmi necitlivý. Dcera se v ordinaci rozplakala a byla prakticky nevyšetřitelná.
Jsem přesvědčená, že při příjemnějším vystupování a troše trpělivosti by k tomuto nedošlo (o několik minut předcházející vyšetření na sono s jiným lékařem bylo naprosto bez problémů).

Trocha trpělivosti a empatie k dětským pacientům by neškodila.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Paní doktorce se vyhněte obloukem, možná má skvělé odborné znalosti , ale k dětem i rodičům VELMI nepříjemná, nevysvětlí a je arogantní. Chodila jsem k ní jako díte cca před 15 lety a odcházeli jsme vždy zdeptaní, bohužel jsem k ní ted dostala se synem... aniž by ho viděla vytáhla na mě nejhorší možnou variantu ... okamžitě jsem si našla jiného gastroenteorologa.

Nedoporučuji k této doktorce chodit. Pokud možno vyhněte se ji obloukem. Největší problém u ní byl, když jsem žádal o potvrzení na celiakii mého bratra a jelikož mu výsledky dopadly na hraně (50/50 - při nedodržování diety se u něj projevují klasické problémy celiaků ale hodnoty byly slabší) odpálkovala mě s tím, že nemám nárok na finanční podporu. Žádal jsem hlavně z důvodu, že pobíráme sociální dávky a každá koruna - se v našem rozpočtu projeví.

Navštěvovali jsme paní doktorku několik let a nikdy jsem se nesetkala,že by byla neochotná tatož nepříjemná.Ba naopak vždy milá,ochotná poradit a její přístup byl vždy na úrovni.Paní doktorko moc děkujeme!!

Tato paní doktorka je na svém místě a právem.Vždy pomohla,poradila rozhodně své práci rozumí a také sestřička je velice ochotná.Jsem ráda,že nás k ní doporučili a jen lituji že starší dcera už musí chodit k jinému lékaři.Nějak nám stárne.

K paní doktorce jsme docházeli dlouhou dobu.Vždy byla příjemná,milá a vždy všechno vysvštlila.Nikdy nás neodbyla,naopak byla vždy ochotná!! Můžu jen chválit!!!

Už nikdy by jsem svého syna nesvěřila do její péče! Nejenom, že mu nepomohla, co se týče gastroenterologických problémů, ale ničila ho i psychicky. Naštěstí jsme si pak našli jinou skvělou lékařku, která to s dětmi umí.