Astrid Šuláková, pediatr Ostrava

Astrid Šuláková

Pediatr

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

2.5

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

S přístupem paní doktorky jsem nebyla spokojena. Lékařka vystupuje nepříjemně, jak ke mně, tak k dítěti. Ke tříleté dceři se, mám-li to vyjádřit mírně, chovala nelaskavě. K lékařskému řešení problému nemám výhrad, ale přístup při vyšetření byl velmi necitlivý. Dcera se v ordinaci rozplakala a byla prakticky nevyšetřitelná.
Jsem přesvědčená, že při příjemnějším vystupování a troše trpělivosti by k tomuto nedošlo (o několik minut předcházející vyšetření na sono s jiným lékařem bylo naprosto bez problémů).

Trocha trpělivosti a empatie k dětským pacientům by neškodila.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Paní doktorce se vyhněte obloukem, možná má skvělé odborné znalosti , ale k dětem i rodičům VELMI nepříjemná, nevysvětlí a je arogantní. Chodila jsem k ní jako díte cca před 15 lety a odcházeli jsme vždy zdeptaní, bohužel jsem k ní ted dostala se synem... aniž by ho viděla vytáhla na mě nejhorší možnou variantu ... okamžitě jsem si našla jiného gastroenteorologa.

Nedoporučuji k této doktorce chodit. Pokud možno vyhněte se ji obloukem. Největší problém u ní byl, když jsem žádal o potvrzení na celiakii mého bratra a jelikož mu výsledky dopadly na hraně (50/50 - při nedodržování diety se u něj projevují klasické problémy celiaků ale hodnoty byly slabší) odpálkovala mě s tím, že nemám nárok na finanční podporu. Žádal jsem hlavně z důvodu, že pobíráme sociální dávky a každá koruna - se v našem rozpočtu projeví.

Navštěvovali jsme paní doktorku několik let a nikdy jsem se nesetkala,že by byla neochotná tatož nepříjemná.Ba naopak vždy milá,ochotná poradit a její přístup byl vždy na úrovni.Paní doktorko moc děkujeme!!

Tato paní doktorka je na svém místě a právem.Vždy pomohla,poradila rozhodně své práci rozumí a také sestřička je velice ochotná.Jsem ráda,že nás k ní doporučili a jen lituji že starší dcera už musí chodit k jinému lékaři.Nějak nám stárne.

K paní doktorce jsme docházeli dlouhou dobu.Vždy byla příjemná,milá a vždy všechno vysvštlila.Nikdy nás neodbyla,naopak byla vždy ochotná!! Můžu jen chválit!!!

Už nikdy by jsem svého syna nesvěřila do její péče! Nejenom, že mu nepomohla, co se týče gastroenterologických problémů, ale ničila ho i psychicky. Naštěstí jsme si pak našli jinou skvělou lékařku, která to s dětmi umí.

Paní doktorka řeší jistě mnoho složitých případů, pomáhá dětem, které jsou na tom velmi špatně, snad právě proto chybí paní doktorce tolik potřebná empatie k dětem, které zrovna neumírají a jejich problémy zlehčuje, nešetří ani rodiče, měli jsme pocit, že se nám až vysmívala. Mohla byste se někdy zkusit vcítit do matek? Každá matka s dítětem Vaší ordinaci má nárok na lidský a empatický přístup! Děkujeme, že se nad tím zamyslíte.

Lékařka byla poměrně neochotná, na vše bylo třeba se vyptávat, ale i tak moc sdílná nebyla. Dovedu si představit, že toho má moc, ale její přístup je neprofesionální a pro rodiče malých pacientů nepříjemný. Lékařku, která by měla léčit děti, a tím spíš na krajské dětské klinice, si prostě představuji jinak.

Velmi příjemná paní doktorka, dobrý přístup k pacientům, komunikuje s rodiči,
vysoká profesionalita.