Astrid Šuláková, pediatr Ostrava

Astrid Šuláková

Pediatr Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Bohužel si na setkání s paní doktorkou nepamatuji, protože jsem byla ještě miminko, ale tato paní doktorka mi zachránila život, protože jako jediná odhalila alergii na mléko! Nebýt toho, že v poslední chvíli odhalila příčinu, už tu třeba nejsem! Upřímně nechápu negativní názory na paní doktorku. Se synem tam jdu 2.6. Na podezření na celiakii a jsem na ni docela zvědavá. Věřím, že v době pandemie má toho víc, než dost, takže je pochopitelné, že ne vždy se dokáže usmívat... Snad tedy budeme patřit mezi tu skupinu s pozitivním hodnocením lékařské kapacity


K
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

S přístupem paní doktorky jsem nebyla spokojena. Lékařka vystupuje nepříjemně, jak ke mně, tak k dítěti. Ke tříleté dceři se, mám-li to vyjádřit mírně, chovala nelaskavě. K lékařskému řešení problému nemám výhrad, ale přístup při vyšetření byl velmi necitlivý. Dcera se v ordinaci rozplakala a byla prakticky nevyšetřitelná.
Jsem přesvědčená, že při příjemnějším vystupování a troše trpělivosti by k tomuto nedošlo (o několik minut předcházející vyšetření na sono s jiným lékařem bylo naprosto bez problémů).

Trocha trpělivosti a empatie k dětským pacientům by neškodila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Paní doktorce se vyhněte obloukem, možná má skvělé odborné znalosti , ale k dětem i rodičům VELMI nepříjemná, nevysvětlí a je arogantní. Chodila jsem k ní jako díte cca před 15 lety a odcházeli jsme vždy zdeptaní, bohužel jsem k ní ted dostala se synem... aniž by ho viděla vytáhla na mě nejhorší možnou variantu ... okamžitě jsem si našla jiného gastroenteorologa.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nedoporučuji k této doktorce chodit. Pokud možno vyhněte se ji obloukem. Největší problém u ní byl, když jsem žádal o potvrzení na celiakii mého bratra a jelikož mu výsledky dopadly na hraně (50/50 - při nedodržování diety se u něj projevují klasické problémy celiaků ale hodnoty byly slabší) odpálkovala mě s tím, že nemám nárok na finanční podporu. Žádal jsem hlavně z důvodu, že pobíráme sociální dávky a každá koruna - se v našem rozpočtu projeví.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Navštěvovali jsme paní doktorku několik let a nikdy jsem se nesetkala,že by byla neochotná tatož nepříjemná.Ba naopak vždy milá,ochotná poradit a její přístup byl vždy na úrovni.Paní doktorko moc děkujeme!!


Tato paní doktorka je na svém místě a právem.Vždy pomohla,poradila rozhodně své práci rozumí a také sestřička je velice ochotná.Jsem ráda,že nás k ní doporučili a jen lituji že starší dcera už musí chodit k jinému lékaři.Nějak nám stárne.


K paní doktorce jsme docházeli dlouhou dobu.Vždy byla příjemná,milá a vždy všechno vysvštlila.Nikdy nás neodbyla,naopak byla vždy ochotná!! Můžu jen chválit!!!


Už nikdy by jsem svého syna nesvěřila do její péče! Nejenom, že mu nepomohla, co se týče gastroenterologických problémů, ale ničila ho i psychicky. Naštěstí jsme si pak našli jinou skvělou lékařku, která to s dětmi umí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka řeší jistě mnoho složitých případů, pomáhá dětem, které jsou na tom velmi špatně, snad právě proto chybí paní doktorce tolik potřebná empatie k dětem, které zrovna neumírají a jejich problémy zlehčuje, nešetří ani rodiče, měli jsme pocit, že se nám až vysmívala. Mohla byste se někdy zkusit vcítit do matek? Každá matka s dítětem Vaší ordinaci má nárok na lidský a empatický přístup! Děkujeme, že se nad tím zamyslíte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Lékařka byla poměrně neochotná, na vše bylo třeba se vyptávat, ale i tak moc sdílná nebyla. Dovedu si představit, že toho má moc, ale její přístup je neprofesionální a pro rodiče malých pacientů nepříjemný. Lékařku, která by měla léčit děti, a tím spíš na krajské dětské klinice, si prostě představuji jinak.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti