MUDr. Ariadna Kovačíková

Oční lékař Více

Bystřice pod Hostýnem 1 adresa

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: jiné místo poleptání rohovek

Skvělá paní doktorka,a hlavně zájem jak pokračuje léčba i když mám jinou ošetřující lékařku.Při sekání trávy motorovou kosou jsem si nastříkal šťávu z hub do očí ( václavka - mimochodem jedna z jedovatých hub ).Ještě jednou paní doktorce moc děkuji. Josef Daněk

Vynikajici pani doktorka, a i od te doby co jsem se prestehoval do zahranici je pristup pani doktorky Kovacikove v akutnich pripadech stale extremne nadstandardni.

Opravdu skvělá lékařka ve svém oboru. Jen vřele doporučuji. Mě osobně zachránila zrak před katastrofou!!!

Naprostá spokojenost, lze jen doporučit :) !!! F.F.

Perfektní, precizní, pečlivá, naprosto dokonalá odbornice v oboru. Každý pacient je pro ni důležitý a jeho oči jsou podrobeny veškeré dostupné analýze. Neznám lepší oční lékařku. Troufám si tvrdit, že ani lékaře. Objednací doba je sice dlouhá, ale stojí za to si počkat. Paní doktorka odhalí každou maličkost, která způsobuje problém. Když máte za sebou vyšetření, pochopíte, proč je čekací doba tak dlouhá. Vyšetření totiž není odbyté.