Praktický zubní lékař
Ignáta Herrmanna 4, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Naprosto úžasný lékař... Jediný zubař, od kterého jsem neutekla kvůli strachu, a i s dcerkou to zvládl úžasně

Bohužel, protetika asi OK, ale prevence 0. Za 6 let mě neposlal na rentgen. 4x návštěva - vždy žádný problém - bolest zubu? - asi žádný problém - nic nevidí - asi něco na dásni. Za 3/4 roku se zub rozpadl (hluboký zubní kaz) a to jsem už navštívil už jiného zubaře v Praze - a výsledek cca. 30 kazů na 20 zubech - za 6 let aby ne.... nemohl jsem tomu uvěřit, tak jsem raději navštívil i soukromou dentální kliniku - cca. 30 kazů potvrzeno. Pan Zeman, by udělal nejlépe kdyby už odešel do důchodu nebo aby aspoň posílal lidi na rentgen nebo si koupil detektor kazů. Tato neprofesionalita mi ve výsledku nastartovala hodně velký problém - ze kterého jsem se dostával 3 roky, což mě stálo hodně finančně i několik v bolestech probdělých nocí. Naštěstí to mám už za sebou - poslední rok musím zaklepat....

Jeden z nejlepších lékařů, které jsem kdy poznala. Milý, vtipný a co se odborné stránky týče tak vynikající. Všem bych přála takového lékaře. Za 15 let co jsem pacientka pana doktora Zemana se mi nestalo, že bych se netěšila k zubaři.

Krásný den PANE ZUBAŘI. A KRÁSNÝ SVÁTEČNÍ DEN. Do svých 35 let jsem poznala několik zubařů.Vy jste mě zachránil. Můstky mám 18 let a vše ok neskutečné!! Chodit k Vám je potěšení
a radost DÍKY Eva Horská

Před léty jsem k němu přešel kvůli nespokojenosti s předchozím zubařem a dlouhou dobu jsem byl spokojen. Začalo to častým vypadáváním jím udělaných plomb. Červíček začal hlodat, když mi vypadla velká plomba ze stoličky a on to neviděl a musel jsem tu díru jak vrata ukazovat prstem! Další vypadlou plombu mi vyspravil namísto původního amalgámu bílou plombou (aniž by se mě zeptal, platí se to), kterou přes mé protesty, že to vůbec nesedí, nechal být a tato při prvním lehkém kousnutí z poloviny uletěla. Do několika málo měsíců od tohoto zákroku jsem přišel o další 2 plomby v 8kách. Nastala nutnost hledat zubního lékaře pro malého syna a vzhledem k přechozím zkušenostem jsem si našel novou zubařku, ke které jsem objednal i sebe. Jako první věc mi udělala rentgen (můj první u zubaře za 33 let) a na obrazovce mi ukázala, v jak žalostném stavu je můj chrup (podotýkám, že od poslední návštěvy MUDr. Zemana uplynuly cca 4 měsíce). Cca 10 kazů, včetně hloubkového kazu v 6 vpravo nahoře, který fakt nejde přehlédnout! Ještě mi očistila zubní kámen (poprvé v mém 33tiletém životě), zacáloval jsem 30 Kč a objednal se na další z mnoha termínů, které budou následovat, než mi dá zuby dohromady. Zatím mám za sebou další 2 návštěvy, během nichž jsem poprvé v životě poznal, jaká je to pohoda, když se před zákrokem použije lokální anestézie. Jsem strašně rád, že jsem utekl ze středověku do moderní doby a jen lituji, že jsem to neudělal dříve. Jeden zub už možná nepůjde zachránit. Je mi líto, ale k MUDr. Zemanovi již nikdy více.

Úžasný doktor, člověk!!! Odcházte od něj s úsměvem :-) Protože je vtipný, milý a odborník na svém místě. Jen je na vše sám a jelikož je o něj velký zájem, hold se musí čekat. Ale čekání se vyplatí, protože je pan doktor Zeman výborný! Chodím k němu od mala, rodiče x let, nyní i moje děti .. Tak ať ještě dlouho budeme!!!

Pan doktor Zeman je prostě úžasný člověk i odborník!Nikdy se k němu nebojím jít,spíš naopak,je veselý,hodný,citlivý a všechno vyřeší k mé naprosté spokojenosti.Přála bych tohoto lékaře všem,protože jít k zubaři a nemít vůbec strach,to je bezva pocit.

Kdyby byl každý člověk po odborné i lidské stránce tak na výši , jako tento pán , máme nejlepší zdravotnictví na světě !

Pan dokotr je prima, to je fakt, jeho práce je taky prima, to je taky fakt. Jediná výhrada je objednávání, pravidelně v čekárně strávím přes hodinu, než přijdu na řadu.

Opravdu výborný zubař, mohu jen doporučit. Nejen lidsky, ale i profesně. Dělal mi náročnou rekonstrukci chrupu, dopadlo to výborně. Kéž by ve všech lékařských oborech byly takové kapacity.