MUDr. Antonín Menzel

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Jiřího z Poděbrad 13, České Budějovice

Příšerný! Když jsem po dlouhé době byla u pana doktora v ordinaci, už mě ani nepřekvapilo zrezlé a staré vybavení, ani sestřičky tupý pohled, to co mě ale překvapilo bylo to, že když mi hodinu vrtal jeden zub, bude to alespoň k něčemu, ale spletla jsem se. Plomba se mi pomalu drolí, a od té doby co jsem byla u pana zubaře mám neskutečné bolesti v zubech, ve kterých mi vrtal kazy a i v těch okolních. Již druhým měsícem nemůžu nic studeného, ani teplého, tvrdého nebo sladkého, jelikož ta bolest je k nevydržení, vše tohle se objevilo až po zákroku pana doktora. Ani snad nemá cenu mluvit o tom, že mi za x let nedoporučil si zajít na rentgen kvůli mezizubním kazům, neříct mi to přítel, ani o tom nevím, že i tam se můžou objevit kazy. Od té doby k panu Menzelovi odmítám chodit, našla jsem si jiného zubaře a když viděl mojí pusu, naprosto pochopil, proč jsem změnila zubaře. Pan Menzel je sice hodný, ale jako stáůého zubaře ho nedoporučuji.

Jedním slovem hrůza! Dala bych 0 hvězdiček, kdyby to šlo. Pan doktor má nejlepší roky své práce za sebou. Kazy mi spravoval stylem, že část kazu vyvrtal, zbytek tam nechal a bez ptaní nasadil amalganovou plombu i k předním zubům! O dentální hygieně nemluvě, tu vůbec nezná. Na obnažené krčky si mám koupit NĚCO v lékárně! Sestra je tam snad taky jen na okrasu. Pana doktora nedoporučuji, hodný sice je, ale zuby vám do pořádku určitě nedá...

Neznám lepšího zubaře.Pečlivý,trpělivý,ochotný,milý a prostě nejlepší. Měla jsem možnost být u 4 zubařů a oproti Menzelovi se to nedá srovnat.. :)

Vždy jsem se bála zubaře, ale u tohoto je vše fajn. Je důsledný, trpělivý, hodný. Snaží se zmírnit bolest a nepříjemnosti jak jen to jde. Velmi si ho vážím. Od dětství jsem chodila k nejmenovanému zubaři v malém městě, který vždy na kontrole rekl, to je ok. Obcas neco zaplomboval. Když jsem přešla k p.Menzelovi, našel mi 9 kazů!

Strašně se bojím zubařů,ale po první návštěvě jsem zjistil jaký je pan Zubař profík,vše bylo bezbolestné už se těším na dlší návštevy :)MOOOOOc Doporučuji!!!!

Rozhodně všem doporučuji. Neznám lepšího zubaře.

Pan doktor je vždy ochotný, pečlivý, důsledný, vždy provede důkladnou prohlídku včetně odstranění zubního kamene.
Neznám jiného tak šikovného lékaře. I v přístupu k pacientům je výborný.
Vždycky jsem se bála zubaře, ale on mě to odnaučil a teď k němu chodím ráda.
Je perfektní.

Vynikající zubní lékař, mohu jen doporučit.

Absolutní spokojenost s panem doktorem, chodím k němu s dcerou, má velkou trpělivost a je vždy příjemný, další hodnocení by byly jen samé superlativy!!!! Kéž by bylo takových lékařů víc!!

Pan doktor je velice dobrý odborník,ale měl by vyměnit sestru.Prakticky je mu na nic.Její práci by zastala průměrná sekretářka, která umí zvedat telefony a zapisovat do sešitu. Jinak vše pan doktor zastane sám. Mohla by alespoň lépe umývat kelímky na vyplachování!