Antonín Grabec, zubař Kyjov

MUDr. Antonín Grabec

Zubař Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Jungmannova 1172, Kyjov
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

Nedokáži posoudit kvalitu, ale vždy jsem byl spokojen. Vstřícnost a citlivost je super, ale ještě víc hodnotím dochvilnost. Oproti objednanému času jsem šel do ordinace max. o 7 min. později, a to docházím tak 1 - 5 min. před objednaným časem!!! Žádná dopolední vysedávání po čekárnách. Všechna čest! Petr Žižka


Kdysi jsem mu byla přiřazena-byl náš obvodní lékař. Zůstala jsem jeho pacientkou i po r.1989 a nemám k němu výhrady.Každý zub se snaží vyléčit a zachránit, když už dojde k trhání, je to po pečlivém zvážení a zákrok je rychlý a nekomplikovaný.Díky němu se nebojím ošetření zubů.A ještě drobnost-jen v jeho ordinaci sestra slušně požádá o poplatek nebo úhradu a nabízí pokladní doklad.Jinde je přístup poněkud jiný.


Není co vytknout


Není špatný, ale býval pečlivější.


J

Vynikající odborník s pochopením pro problémového pacienta.


P

dobrý doktor a dobrý člověk


J

Nejlepší stomatolog jakého jsem poznala.Lidský,trpělivý,profesionál,odborník.Celá rodina jsme rádi,že je naším stomatologem.


J

tento pan doktor má děsnou trpělivost,,, já bych vyhodil sám sebe , ale on je trpělivý a děsný poctivec ... děkuji že jste pane doktore .. a sestřička je také tak výborná a hodná


V

Pana zubaře vřele doporučuji odborník a velmi hodný trpělivý člověk chodím k měmu asi 10let a nevím co je to bolení zubů takže Děkuji pane zubaři.


V

Konečně mám zuby v pořádku. Pozor, po padesáti letech mi je nejen vyléčil, ale i doplnil, srovnal, připravil ke kousání i ve stáří. Je velmi citlivý, přesný, moderních metod využívající, ochotný, lidský a navíc sportovec. Skoro bych řekl- stomatologický pámbůch.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti