Jungmannova 1172, Kyjov
Praktický zubní lékař

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Nedokáži posoudit kvalitu, ale vždy jsem byl spokojen. Vstřícnost a citlivost je super, ale ještě víc hodnotím dochvilnost. Oproti objednanému času jsem šel do ordinace max. o 7 min. později, a to docházím tak 1 - 5 min. před objednaným časem!!! Žádná dopolední vysedávání po čekárnách. Všechna čest! Petr Žižka

Kdysi jsem mu byla přiřazena-byl náš obvodní lékař. Zůstala jsem jeho pacientkou i po r.1989 a nemám k němu výhrady.Každý zub se snaží vyléčit a zachránit, když už dojde k trhání, je to po pečlivém zvážení a zákrok je rychlý a nekomplikovaný.Díky němu se nebojím ošetření zubů.A ještě drobnost-jen v jeho ordinaci sestra slušně požádá o poplatek nebo úhradu a nabízí pokladní doklad.Jinde je přístup poněkud jiný.

Není co vytknout

Není špatný, ale býval pečlivější.

Vynikající odborník s pochopením pro problémového pacienta.

dobrý doktor a dobrý člověk

Nejlepší stomatolog jakého jsem poznala.Lidský,trpělivý,profesionál,odborník.Celá rodina jsme rádi,že je naším stomatologem.

tento pan doktor má děsnou trpělivost,,, já bych vyhodil sám sebe , ale on je trpělivý a děsný poctivec ... děkuji že jste pane doktore .. a sestřička je také tak výborná a hodná

Pana zubaře vřele doporučuji odborník a velmi hodný trpělivý člověk chodím k měmu asi 10let a nevím co je to bolení zubů takže Děkuji pane zubaři.

Konečně mám zuby v pořádku. Pozor, po padesáti letech mi je nejen vyléčil, ale i doplnil, srovnal, připravil ke kousání i ve stáří. Je velmi citlivý, přesný, moderních metod využívající, ochotný, lidský a navíc sportovec. Skoro bych řekl- stomatologický pámbůch.