U pani doktorky jsem momentalne na praxi a mohu jen doporucit, pristup k pacientum skvely, mnohokrat jsem se stala svedkem jak pacienti chodili a moc ji dekovali za pomoc, a ze ji na 100% doporuci i u svych znamych kdyz budou potrebovat pomoc.
Mnoho jsem se toho od ni naucila, a doufam, ze jeste naucim. Snad jednou budu take tak dobry psycholog jako ona.

Nemocniční 204, Prachatice
Ordinace klinického psychologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Osobně jsem byl poměrně sklamán. Paní doktorka je zaměřena na kognitivně-behaviorální terapii a když už jsem neměl připravené na další sezení žádné poznámky - jaké negativní pocity nebo zážitky jsem měl, tak mi sdělila, že už tedy nemáme co řešit, což jsem si nemyslel...

Paní doktorka mi několikrát v životě moc pomohla a vděčím jí za mnohé - vyléčila mě z OCD a byla mi oporou a velkou pomocí ve chvílích, kdy mi bylo velmi špatně. Kromě jejích znalostí a zkušeností jsem navíc vždy ocenila její milé a přátelské vystupování. Krátce řečeno - paní doktorka je skvělá psycholožka a navíc je moc hodná - děkuju! :-)

Skvělý psycholog, člověk na svém místě.

Psychologicke testy jak z casopisu Zena a zivot. Pusobi dojmem, ze je uplne mimo.

Skvělý psycholog, člověk na svém místě.