Praktický zubní lékař
Na Výšinách 451/2, Liberec

Doktorku Jílkovou nedoporučuji. Chodila jsem k ní při přibližně 15 let a protože si zuby čistím pečlivě, na kontroly jsem chodila pravidelně, tak mě ani nepřekvapovalo její hodnocení, že mám stále všechny zuby v pořádku. Bohužel v pořádku nebyly, jen mně je paní doktorka neošetřovala. Najednou se objevilo několik rozsáhlých kazů - neobjevila je paní doktorka při kontrolách, ale zuby začaly bolet. Paní doktorka začala být podrážděná, arogantní, při práci vedla velmi urážlivé monology a když jsem se jí po skončení práce na něco slušně zeptala, otočila se ke mně zády se slovy, že už mi vše vysvětlila. Paní doktorka již několik let pracuje bez sestry, takže během zákroku si připravuje nástroje, plomby, vyřizuje telefony atd. Čtyři měsíce po tom, co paní doktorka konstatovala, že mám opět všechny zuby v pořádku, jsem si našla nového zubaře. Ten mně našel neuvěřitelné množství kazů, velkou část viditelnou pouhým okem i bez rentgenu. Ačkoliv jsem u paní doktorky nebyla už skoro 2 roky, z výpisu zdravotní pojišťovny jsem zjistila, že si za tu dobu naúčtovala 5 (slovy pět) návštěv, které se pochopitelně neuskutečnily.

Paní Jílkovou nedoporučuji. Z výpisu zdravotní dokumentace jsem zjistila, že si účtuje výkony, které nevykonala a to i rok po té, kdy nejsem její pacientkou.

Bohužel se musímpřidat k velmi negativním názorům. Paní doktorka je nedochvilná, nepříjemná a navíc arogantní. byla jsem objednána cca na 8.00 hod. Podotýkám, že v čekárně nikdo za celou dobu mé přítomnosti nikdo nebyl a po mém odchodu jsem ji zahlédla odcházet. Vzala si mne na křeslo sestra a sundala mi zubní kámen, velmi ochotně a trpělivě, jelikož nemohla použít odsávačku, trvalo to déle, ale k výsledku jsme došly. Po hodině a půl se dostavila paní doktorka do ordinace, bez pozdravu si sedla k psacímu stolu a začala si malovat zubní náhradu, kterou mi prý udělá na spodní čelist. Zuby mám sice křivé, ale na náhradu to určitě nebylo. když si domalovala, začala mi vysvětlovat jak se používají léky, které beru na interní onemocněcí. Nechápala jsem souvislost, ale poslouchala jsem. Když se dohrabala k práci, požádala jsem ji, aby mne ošetřila bez odsávačky nebo aby použila něco na umrtvení, pokud to bez ní nejde, že mám od těhotenství problémy se žaludkem, jinak budu zvracet. K mému údivu jsem se odpovědí nestačila divit. Odpověděla mi, že jsem psychopat a že celý problém je v mé hlavě. To byla poslední návštěva v této ordinaci. Pokud jste ochotni vydržet ponižování, které je paní doktorce vlastní, můžete ji navštívit, ale nedoporučuji. Péče bez arogance a ponižování se u ní dočká jen člověk bohatý, vlivný nebo známý.

Nejhorší, nejarogantnější, nejpovýšenější doktorka, která dává každému neomylně najevo, že patří mezi spodinu společnosti. Rozumím jí jen díky tomu, že jsem studovala anatomii a nedovedu si představit, že někdo, kdo anatomii nikdy neviděl, by jí dostatečně porozuměl. Nejhorší doktorka, kterou jsem za svůj život poznala. Bolest? Můžete si za to sama, tak trpte!

Bohužel se musím přidat k negativnímu hodnocení většiny lidí. Mudr.Jílková se ke svým pacientům chová velice povýšeně a arogantně. Pacientovy pocity a snahu o konstruktivní dialog okamžitě ukončí svojí arogancí a snaží se z Vás udělat úplného blbce. Despoticky vede svůj monolog a ve Vaší puse si udělá co ona sama uzná za vhodné. ( Výsledky její práce v mém případě byly tak 50/50 - dvakrát vše v pořádku,dvakrát jsem si musel nechat plombu znovu převrtat u jiného zubaře.) Její osvětu ohledně čištění zubů bych hodnotil kladně, Problém je v tom,že by měla informace pacientům sdělovat normálně a slušně,což ji občas dělá problémy. Vadí mně také její "velice odborné monology alá Mudr.Cvach" při výkonech. Asi si myslí,že tím zvýší svojí důležitost v očích pacientů. Inteligentnímu člověku ihned dojde,že tohle rozhodně není v pořádku. To,že si nechá většinu zákroků zaplatit je pravda ! Nedokážu posoudit zdali oprávněně nebo neoprávněně. Pravdou však rozhodně je,že po změně lékaře ( Sám jsem od Mudr.Jílkové odešel. ) platím mnohem méně za lepší výsledky. Netvrdím,že Mudr. Jílková je úplně špatná lékařka,ale rozhodně by se měla nad svým přístupem k pacientům zamyslet!!! Pokud máte možnost raději doporučuji jiného lékaře.

Nikdy jsem si nemyslela, že tento server využiji, ale chtěla bych Vás všechny touto cestou varovat před paní doktorkou a jejím arogantním jednáním.Je to doktorka, která se nestydí si připisovat zákroky na Váš účet a přeúčtovávat na úkor VZP a tak se obohacovat. Navíc pokud chcete od paní doktorky vydat zdravotní dokumentaci, tak dělá vše možné, aby Vám odchod k jiném u doktorovi co možná nejvíce znepříjemnila a vůbec jí nevadí, že Vás nechá znova ozařovat, protože jí je zatěžko Vám vydat celkové rtg vyšetření - OPG. Neštítí se ani Vás pozvat na vyšetření a nakonec Vám sdělí, že nemá čas Vám zákrok udělat a zřejmě má pocit, že jediný pracující člověk je jen a jen pouze ona sama.

Chodím k této zubařce od dětství, kdy jsem měla kvůli lékům hodně problémové zuby ale s dospělostí se zuby trochu zlepšily a nebylo proč se bát. Bohužel se ale setkáte s arogantním chováním, zubařka vám během vrtání vysvětlí, jaký jste hloupý člověk, co se nemá co divit, že má kaz, protože se určitě ládujete jen sladkým a jíte jen salámy a ještě si špatně čistíte zuby, protože si je určitě čistíte jen jednou denně, jelikož večer jste líní a at si nemyslíte, že to na vás není vidět. Opravdu přednáška na úrovni, kdy se člověk s jejíma rukama v puse nemá možnost bránit. A v dnešní době bych očekávala, když už si platíte za každý její pohyb, tak že vám nabídne nějaké možnosti léčby, ráda bych třeba bílou plombu, ne stříbrnou, když se jedná o viditelné místo, ale to pro paní doktorku není podstatné, ona se vás ptát nemusí, protože ona vás zná do detailu.
A o ignoraci objednávací doby se už asi nemusim zmiňovat... v čekárně strávíte mládí...
Asi jsou i horší zubaři, ale rozhodně nedoporučuji!

K paní doktorce chodím už řadu let. Chodí k ní moje - nyní už dospělé děti. jeden syn má geneticky podložené, že má zuby bez problémů a zubaře téměř nepotřebuje. Já a druhý syn jsme bohužel druhý případ. Každá návštěva nás stojí poměrně velké peníze, bezplatně nelze skoro nic. Pro bolestivé případy nemá paní dokrtorka čas vymezen, takže vás po předchozím telefonátu sice někam zařadí, ale neobejde se to bez lamentováním nad tím, že kdyby si lidi zuby čistili, nemohlo by nikdy k žádným potížím dojít, takže jakýkoliv problém je jen zanedbaná hygiena. Po deseti minutách se začnete cítit jako bezdomovec, co nikdy neviděl kartáček a ústní vodu. Oblíbené je používání latinských výrazů, paní doktorka vede dlouhé monology v odborných termínech a asi si tím zvyšuje pocit důležitosti. Žádnou podstatnou radu pro své potíže jsem od ní nikdy nedostala, ale ona pořád opakuje jak mi dobře radila a nyní je již na vše pozdě a musím se smířit se svou situací. Můj syn to vyřešil tím, že se jí vyhýbá jak čert kříži a na prohlídky prostě "zapomíná" . Já hledám jiného lékaře, ale je to bohužel velký problém a tak mi asi nic jiného ještě nějakou dobu nezbývá.

K paní doktorce chodím od základní školy a rok od roku je horší. Do pusy už se skoro nedívá, jen vám ukáže jak si máte čistit zuby, případně prodá nejaké kartáčky, pasty a podobně. Když jsem jí řekla, že mě občas bolívá stolička, řekla že nemám jíst sladké a ani se na ni nepodívala. Možná je dobrá, když vás nic netrápí a nic nepotřebujete.

Jsem s paní doktorkou vcelku spokojena. Je náladová, takže někdy působí velmi nepříjemně, ale dá se to přežít. Vyhovují mi její rychlé termíny (nemusím čekat měsíc ale jen pár dní). V případě problému byla vždy ochotna pomoci.