Ord. praktického lékaře stomatologa
Mírové náměstí 46, Úštěk

Nejlepší zubní lékařka kterou jsem v životě potkala. Ošetření bez bolesti, milá citlivá - zkrátka fajn. I sestřička, jsou to skvělá dvojka . Jana dokonalová

Když bylo nejhůř, potřebovala jsem ošetření, jela jsem tedy na pohotovost do PHY, jelikož v té době nikde v severních Čechách nebyla pohotovost noční.
Jenže ani tam mi nepomohli a tak jsem se musela vydat za paní doktorkou, jelikož jsme byli v Úštěku na dovolené, nebyla jiná možnost. V té době jsem měla doba malé miminko a potřebovala jsem se o něho starat, jenže s bolestmi to jde bohužel těžko. Nespala jsem, prostě jsem nemohla nic, jen díky bolesti. Paní doktorka mi pomohla, píchla mi injekci od bolesti, která mi pomohla a ja se mohla klidně vyspat..

Profesionálně prováděné ošetření s následnou péčí kdykoliv. Zvláště oceňuji paní doktorky klid a ochotu pomoci klidně i o víkendu nebo během svátků. Moc děkuji za častou pomoc od bolesti.

Paní doktorka je velice ochotná a odborně na vysoké úrovni. Prostě "ženská " na svém místě. Paní doktorko děkuji Šímová

Paní doktorka je vynikající odborník a skvělá "ženská" na svém místě.
Paní doktorko děkuji Šímová

Moc milá a hodná zubařka, která vyléčí MÉ zuby bez problémů a mám-li nějaký problém, vždy ochotně, i po pracovní době, jde a ošetří. Už jste někdy potkali doktora, který je tak ochotný? Já ne, a proto nedám na Andulku dopustit. :-)

velice dobrý stomatolog s citem pro pacienta

vyléčila mi dva zuby najednou..vždycky se tam pobavím.myslím že má hodně zkušeností.já jsem spokojená,ikdyž své zubní prohlídky pěkně flákám