Anna Čerňanská, pediatr Lysá nad Labem

MUDr. Anna Čerňanská

Pediatr

21 názorů

Uložit


Adresa

Okrsek 87, Lysá nad Labem
Soukromá ordinace dětské lékařky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

T
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky Dvě děti v péči

Jako zdravotník mohu říci, že paní doktorka nikdy nic nepodceňuje, ale ani nedává zbytečně léky, které nejsou třeba. Paní doktorka i sestra jsou velké profesionálky. Lidské, empatické chování, velmi milé dámy.


C
Ověřeny pacient

Pani doktorka i sestra jsou velmi prijemne. Obe respektuji nazor rodicu, pridaji sva doporuceni, ale do niceho nenuti. Kdyz si nevime rady, poradi. Presne tak si predstavuji lekare.


J
Ověřeny pacient

Moje dcera - 5ti letá skoro, měla docela vleklý průjem. Byla bez horeček, tudíž jsme k dr. hned nešli. Bylo mi řečeno po telefonické konzultaci ať je na dietě. Když průjem trval 3 týdny - černé uhlí pomáhalo jen nárazově, medikamenty z lékárny na úpravy bioflory v žaludku velmi pozvolna. Navštívili jsme Mudr. Čerňanskou, která udělala dcerce stěry ze zadečku, doporučila nám dietu.Po dalším týdnu kdy byly výsledky hotové - negativní - a dieta nezabírala jsem se dozvěděla od sestřičky Haničky - vždy milé a usměvavé - že to je teda blbý že dieta nezabírá, ale že si za to mužu sama, že dietu určitě nedodržuji. A pokud to bude trvat další 2 dny, že si s dcerkou asi budu muset jít někam lehnout. Takto si představuji studenou sprchu, ale už vubec ne péči o své dítě.Nenabídla mi další vyšetření, krevní testy nic. S MUDR: Čerňanskou jsem ani neměla možnost mluvit. Takže jsem jako matka nelenila a navštívila jiného lékaře. Výsledkem návštěvy byly krevní testy a zjištění, že dcerka prodělala velmi silnou salmonelu. Takže je mi líto, ale ordinaci paní Mudr. Čerňanské doporučit nemužu. Nehledě na to, že už by mohla alespoň lehce zainvestovat do vybavení ordinace. Milá to ona je, ale to bohužel nestačí. Měla by aktivně nabízet další vyšetření pro děti a ne spoléhat na maminky že si někde vyčtou co je potřeba udělat. Jak pokračovat v léčbě koho navštívit. Pokud má ke mě nějakou averzi tak by se to určitě nemělo projevit na péči, kterou dítěti poskytuje. JK

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Po lidské stránce je paní doktroka příjemné, vstřícná, ale po odborné je to bohužel už horší. Co si člověk nezjistí sám a nenajde specialistu, tak nemá. Do vybavení ordinace a čekárny už evidentně dlouho nic neinvestovala. Komu však musím dát 1 s *, tak to je sestřička Hanička, vždy usměvavá, nepotřebuje počítač, má všechno v hlavě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z vlastních zkušeností mohu jen doporučit.


Ověřeny pacient

Skvělá a vstřícná paní doktorka. Sestřička je také velmi příjemná. Paní doktorka má ráda děti - což samy děti dokáží vycítit. Po přistěhování jsem měla obavu, zda najdu vhodnou lékařku pro děti, rozhodně jsem vybrala dobře. Paní doktorka se rozhodně nesnaží "vydělávat" na malých pacientech, navíc v čekárně jsme nikdy příliš dlouho nečekali. Opravdu skvělá!!!!


Paní doktorka i sestřička jsou svělé. Vřele doporučuji


Určite dobrá lékařka ale špatné číslo telefonu


P

Nejlepší


E

Jako dítě jsem k paní doktorce chodila a byla jsem moc spokojená, teď jí navštěvuji stále s mojí dcerou Nicolkou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti