Poliklinika Otrokovice
Tř. Osvobození 1388, Otrokovice

Y
Umístění: Poliklinika Otrokovice

Jsem moc spokojená s uvedenou práci a přístup paní doktorce. Klinika je velmi dobře vybavená a čelí personál je milý. Děkujem za vše.

Vypadla mě na horní jedničce plomba. Objednala mě až na termín za dva a půl měsíce.
Tři dny před termínem mi poslala SMS , že mě přeobjednala ( a to bez nějaké konzultace zda mám na ten den čas) a odložila mi ten zákrok o dalších 14 dnů. Samozřejmě , že po tom jejím jednání už jsem k ní nikdy nešel a našel jsem si jiného lékaře.

Jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem paní doktorky. Mé děti ač mají obavy z jakéhokoliv ošetření, byly u paní doktorky příjemně překvapeni, že samy vše v klidu zvládly a to díky tomu, že je zaujala formou, jak jim vysvětlila, proč se musí ošetřit to či ono. Zapomněly na strach a měly i pár otázek. Nechala jsem vše na paní doktorce. Byla jsem celkem v šoku, jak moje děti poslouchají a spolupracují. A nakonec i přes vrtání kazů a trhání zoubků když řekly, že to nic nebylo, byla jsem na ně pyšná i já. Doporučuji!!!!!

Velmi arogantní doktorka, nepříjemná, neochotná.

S dítětem k doktorce už nikdy! Na mou pětiletou dceru řvala, kroutila nad ní hlavou, když měla strach a mě neustále okřikovala, ať si ji laskavě uklidním. Tento typ osobnosti by neměl mít vůbec přístup k lidem a už vůbec pracovat ve zdravotnictví.

Ke svému bývalému zubaři jsem vcházela s brekem, k paní doktorce vždy s úsměvem! Poslední dobou jsem tam sice pečená vařená, ale s jejím profesionálním a hlavně příjemným přístupem a milým úsměvem se to dá zvládnout! Oceňuji, že mi vždy vysvětlí, jaký zákrok bude provádět, jestli to bude bolet, příp. kolik to bude stát. Sestřička je taky velmi milá. Opravdu si není nač stežovat.

velmi pečlivá, příjemná, vše vysvětlí. S dětmi komunikuje velmi pěkně.

Chodím k paní doktorce se svými 2 dětmi už od jejich batolecího věku a prvních zoubků a jsem nadmíru spokojena (doporučila jsem i dalším maminám a slýchám stejné zkušenosti). Paní doktorka i sestřička to s dětmi opravdu umí - tímto oběma děkuji, nejen za to, že se mé děti vyšetření u zubaře nebojí. Přiznávám, zatím jsem neměla zkušenost při závažnějším problému (naštěstí :o), ale po stránce běžných prohlídek a především přístupu jednoznačně doporučuji!