Andrea Veitová, zubař Otrokovice

MUDr. Andrea Veitová

Zubař

8 názorů

Uložit


Adresa

Tř. Osvobození 1388, Otrokovice
Poliklinika Otrokovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
8 názorů

Y
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Otrokovice

Jsem moc spokojená s uvedenou práci a přístup paní doktorce. Klinika je velmi dobře vybavená a čelí personál je milý. Děkujem za vše.


P
Ověřeny pacient

Vypadla mě na horní jedničce plomba. Objednala mě až na termín za dva a půl měsíce.
Tři dny před termínem mi poslala SMS , že mě přeobjednala ( a to bez nějaké konzultace zda mám na ten den čas) a odložila mi ten zákrok o dalších 14 dnů. Samozřejmě , že po tom jejím jednání už jsem k ní nikdy nešel a našel jsem si jiného lékaře.


P
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem paní doktorky. Mé děti ač mají obavy z jakéhokoliv ošetření, byly u paní doktorky příjemně překvapeni, že samy vše v klidu zvládly a to díky tomu, že je zaujala formou, jak jim vysvětlila, proč se musí ošetřit to či ono. Zapomněly na strach a měly i pár otázek. Nechala jsem vše na paní doktorce. Byla jsem celkem v šoku, jak moje děti poslouchají a spolupracují. A nakonec i přes vrtání kazů a trhání zoubků když řekly, že to nic nebylo, byla jsem na ně pyšná i já. Doporučuji!!!!!


B
Ověřeny pacient

Velmi arogantní doktorka, nepříjemná, neochotná.


B
Ověřeny pacient

S dítětem k doktorce už nikdy! Na mou pětiletou dceru řvala, kroutila nad ní hlavou, když měla strach a mě neustále okřikovala, ať si ji laskavě uklidním. Tento typ osobnosti by neměl mít vůbec přístup k lidem a už vůbec pracovat ve zdravotnictví.


A
Ověřeny pacient

Ke svému bývalému zubaři jsem vcházela s brekem, k paní doktorce vždy s úsměvem! Poslední dobou jsem tam sice pečená vařená, ale s jejím profesionálním a hlavně příjemným přístupem a milým úsměvem se to dá zvládnout! Oceňuji, že mi vždy vysvětlí, jaký zákrok bude provádět, jestli to bude bolet, příp. kolik to bude stát. Sestřička je taky velmi milá. Opravdu si není nač stežovat.


velmi pečlivá, příjemná, vše vysvětlí. S dětmi komunikuje velmi pěkně.


Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce se svými 2 dětmi už od jejich batolecího věku a prvních zoubků a jsem nadmíru spokojena (doporučila jsem i dalším maminám a slýchám stejné zkušenosti). Paní doktorka i sestřička to s dětmi opravdu umí - tímto oběma děkuji, nejen za to, že se mé děti vyšetření u zubaře nebojí. Přiznávám, zatím jsem neměla zkušenost při závažnějším problému (naštěstí :o), ale po stránce běžných prohlídek a především přístupu jednoznačně doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti