Adresa

Praktické lékařství pro dospělé
Masarykova třída 41, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Praktické lékařství pro dospělé Jiný

Píšu za mého 81letého tatínka, kterého paní doktorka svým přístupem a odborností s určitostí zachránila před vážnými komplikacemi spojenými s jeho diagnostikovanou nemocí. Paní doktorka i sestřička jsou ženy na svém místě a navíc jejich empatie jistě starším lidem pomůže při návštěvě ordinace i další léčbě. Tatínek je zde velmi spokojen.

A
Umístění: Praktické lékařství pro dospělé Jiný

Skvélá, důsledná odbornice nepostrádá lidský přístup a zdravý rozum. Nejlepší praktická lékařka, kterou znám.

Ověřený profil

MUDr Andrea Spurná je moje obvodní lékařka již po mnoho let ještě z doby,kdy jsem jezdil v ČSAD v Olomouci jako řidič kamionu,pod ní spadali jako pod obvodní lékařku všichni pracovníci s tohoto dopravního podniku ČSAD,včetně autobusové dopravy,Paní doktorka Spurná převzala tuto závodní i obvodní ordinaci po předešlém doktorovi ,který šel do penze.Musím říci jen tolik,že je to nejlepší doktorka,kterou jsem kdy v životě navštěvoval.Nedám na ni dopustit.Je milá,zdvořilá,objetavá,umí i povzudit,když tam šlověk přijde s velkými bolístkami,prostě je to doktorka jak má být.Já již nepracuji,bydlel jsem hned vedle na téže ulici,pouze o číslo vedle,kde je sídlo její ordinace,ale věk a má nemoc,spojená s mnoha neduhy a hlavně obezitou,mne donutila se odstěhovat z činžovního domu,kde nebyl zaveden výtah,takže jsem pěší chuzí nebyl schopen chodit do pater,tudíž jsem se byl nucen přestěhovat do bytu,kde je výtah a i když bydlím nyní na Nové Ulici,což je druhý konec od její ordinace,tak jsem jí zůstal věrný.Dokud budu žít je mi již 69 roků,budu k této paní doktorce chodit,pokud to mé tělo bude zvládat.Jinak paní doktorka navštěvuje každé ůterý v týdnu pacienty již těžce nemocné a ležící a tak předpokládám,že i za mnou dojde do mé domácnosti mne ošetřit a skontrolovat mé momentílní zdravotní stavy.Za to jsem jí nesmírně vděčen,Myslím,že takovýto přístup k pacientům je její dobrou vzitkou.Za vše jí tímto nesmírně děkuji.


L
Ověřený profil

Nejlepší MUDr. - se stejně skvělou sestrou - kterou jsem kdy zažil! Příjemná, vstřícná, profesionál s lidským přístupem, pečlivá... Totéž i sestra! Když už člověk někdy musí s nějakým problémem k dr., tak sem se člověk skoro i těší.


J
Ověřený profil

nenacházím žádné mínus.je nejlepší z nejlepších a je mi ctí mít takovou fajn lékařku.kdyby se všichni chovali a pracovali takto,tak nám bude celý svět naše zdravotnictví závidět.zaslouží si odměnu i se sestřičkou.DÍKY.


R
Ověřený profil

Zatím nejlepší lékař, se kterým jsem se setkala. Ať přijdu s jakýmkoli problémem, nenechá mě odejít, dokud nepřijde na řešení. Je příjemná, dokáže povzbudit a sestřička jakbysmet. Jde jim o dobro pacienta a to je u lékaře hlavní.


Ověřený profil

Paní doktorka je velice příjemná, profesionální, lidská. Prostě jsem s ní maximálně spokojená. Po výměně sestry je to ještě lepší. Tato sestřička umí vzít krev, je ochotná, milá a má přehled. VŠEM JE DOPORUČUJI:-)))


Ověřený profil

Velice příjemná a vstřícná doktorka, snaží se být dostatenčně informována o dlouhodobém stavu pacienta. Ordinace i čekárna čistá a příjemně osvětlená. I sestřička na mě zapůsobila vcelku milým dojmem. Rozhodně doporučuji


Paní doktorka je velmi šikovná, vybrala jsem si ji podle vašich hodnocení zde - a nejsem zklamaná. Má přehled o dostupných lécích. Konzultuje s pacientem názory na léčbu. A je velmi příjemná. Spokojená jsem i se sestrou. Navštívila jsem je zatím pouze jednou, ale můj názor je jen a jen pozitivní.
Bohužel na tuto lékařku nenacházím nikde na internetu její ordinační hodiny, takže pro nové zájemce: mimo út (kdy má odpolední) ordinuje od 8h.
Nelze jinak, než doporučit :-) J.T.


Je velice hodna.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti