Zubař Více

Karviná, Brno 2 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost

Bělení zubů - nejnovější technologií, živých i nevitálních (neživých zabarvených zubů - dle rozsahu od • 4 900 Kč

Celkové náhrady - z pružných flexi materiálů, které výrazně umožňují přizpůsobení na žvýkací pohyby a snadnou adaptaci na sliznici - cena od • 4 900 Kč

Celokeramické korunky CAD/CAM - základní cena • Od 4 500 Kč +4 Více

Estetické vkládání zirkonů a briliantů

Kosmetické úpravy zubů - celokeramické fasety CAD/CAM - cena • Od 2 900 Kč

Ošetření pacienta mimo ordinační hodiny - vyžaduje náklady ve výši cca 1.000,- Kč (znesterilnění ordinace, výkon lékaře, sestry) • Od 1 000 Kč

Soukromá zubní ordinace Brno

Od 2 900 Kč

Od 1 000 Kč

2 500 Kč

Soukromá zubní ambulance

Naše zubní ordinace má tu čest být mezi těmi, které Vám mohou nabídnout zcela unikátní systém výroby protetických prací systémem CAD/CAM

Léčené nemoci

• Ruština,
  • Polština

Účty sociálních médií

X
Umístění: Soukromá zubní ambulance Celokeramické korunky CAD/CAM - základní cena

Nedoporučuji, paní doktorka dělá na kvantitu určitě ne kvalitu , všechny korunky mi budou muset opravit a to jsou teprve rok -dva staré, mezi korunkami lepidlo nepřesné korunky , děsivé tvary ,bolestive zákroky, nepohodlí při zakrocich
,nedochvilnost lékaře dvě hodiny zpoždění úplně normální . Vydržela jsem v nevědomosti dva roky potom jsem nahodou dostala typ na novou zubařku a šla to zkusit. Muj nový zubni lékař byl v šoku po rendgenovem snimku a já taky ....tohle nepřeji nikomu pokud máte se zuby potíže určitě hledejte jinde ...

Umístění: Soukromá zubní ambulance Kosmetické úpravy zubů - celokeramické fasety CAD/CAM - cena

Sehr gute Ärtztin und Personal. Das könnt ihr auch sehen, wenn ihr kommt vor bei. Frau Kramarcikova hat mich total in ihrem Reich empfangen und mir durch Ihre ruhige Art schnell meine große Aufregung und auch Angst genommen.
Die Nachkontrolle lief dann jetzt, wie erwartet, in der selben Ruhe und Professionalität. Man hat von Anfang bis Ende einfach das Gefühl, gut aufgehoben zu sein... Macht weiter so.

Jsem maximálně spokojen, vůči paní doktorce nemám žádné výhrady, její léčba mi vždycky zabrala. Takových doktorek by mělo být víc!

Paní doktorka Kramarčíková není jen skvělým odborníkem v oblasti parodontologie,ale i zručným a precizním operatérem.Osobně jsem takový operační zákrok podstoupil a s výsledkem jsem byl velmi spokojen!!Dále u této lékařky oceńuji její schopnost najít k pacientovi individuální přístup a tím ho maximáně uklidnit.Je tudíž i dobrým psychologem.K této lékařce mám plnou důvěru a mohu ji všem doporučit!!!!!

X

Nevím,jak vy,ale já jsem prošel hodně zubařů. Pracuju po celé Evropě . Tak dobře vybavenou ordinaci,s tak přijemným personalem,jsem v Karviné nečekal.Paní doktorka mi intraoralní kamerou ukazala všechny kazy,prokonzultovala to se mnou , a když mi na počkaní udělala korunku, ktera vypadá jako by tam zub znovu narostl,byl jsem v šoku!Jsem vždy velmi spokojen ,a za kvalitu si rád připlatim!

Dobrý den, oceňuji profesionální, kvalitní práci paní doktorky. Škoda, že v Karviné a okolí není a nebylo takových stomatologů víc. Cena je přiměřená kvalitě a kdybychom dříve nechodili na polikliniky apod, nemuseli bychom mít zuby v tak žalostném stavu.Nechci se dotknout jiných lékařů, ale mnohým chybí smysl pro preciznost a další sebevzdělávání v oboru, což se na kvalitě práce odrazí. Také vybavení mnohých ordinací neodpovídá vybavení u paní doktorky.Také oceňuji kvalitní práci a milý přístup dentální hygienistky.

Je to moje 3 zubařka a určitě u ní zůstanu.Je pravda,že není levná ale rád si připlatím a zuby mám v pořádku.Přeci k ní nikdo nemusí chodit,když nechce a ty kecy co tady někdo napsal,že přeci nebudeme paní doktorce platit barak,jsou fakt hodně ubohé.Tak jděte prostě jinam,kde nic neplatíte a nebrečte tady......

Paní doktorky si velice vážím,je to výborný zubař, který rozumí své práci. Jsem s ní opravdu spokojená. Jenom dvě věci mi trošku vadí a to že nikdy dopředu nevím kolik zaplatím za zákrok(teda stačilo by aspoň přibližně udat cenu zákroku). No a ta druhá věc je to že by bylo dobré předem konzultovat s pacientem zákroky jestli s jejich provedením vůbec souhlasí anebo prostě z nějakého důvodu o něj nemá zájem. To je vše. Jinak opravdu velice dobrá paní zubařka a všichni, kteří tvoří kolektiv ordinace.

Péče zubní hygienistky - kyretáže pod dásněmi, důkladné vyčištění zubů, seznámení s dalšími pomůckami jako jsou mezizubní kartáčky, zubní nit nebo zvláštní kartáček pro čištění stoliček.......mi zastavilo počínajíci paradentozu a krvácení dásní. Paní doktorka má profesionální přístup - vždy najde dobré řešení ......radši budu mít v puse dokonalou bílou celokeramickou korunku za více peněz, která vydrží dlouho než levnou korunku na kovovém podkladě, pod kterou mi za 2 roky uhnil zub. Čekárna i ordinace jsou moderně vybavené, rentgen, zubní laborant....vše na jednom místě......doporučuji všem, co nechtějí mít stříbrné korunky, amalgámové plomby, žluté zuby :-D

Nevím,jak vy všichni,co nesouhlasíte,ale já jsem měl velký problem s paradontozou. Navštívil jsem několik stomatologů a ti mi chtěli všechny zuby vytrhat!Poté,co jsem navštívil paní doktorku,která jako jediná mi řekla,že to lze nějakým způsobem léčit,podrobil jsem se operaci,která nebyla příjemná,ale dodnes mám všechny své zuby! A tímto bych ji chtěl velmi poděkovat.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den .Vlastní vinou mám dost zkažené zuby a v puse asi podle všeho samý zánět. Některé zuby už mi i černaji Ztrašně se za ty zuby stydím.....Ani proto před lidma moc nemluvím ,protože mi chybí vrchní přední zuby. Vytrhala mi je pani zubařka ve Frýdku Místku ,ale ta už je v důchodu .Tak jsi už hledám nového lekaře. Doma jsem slíbila ,že ať už to dopadne jakkoliv ,tak to dotáhnu do konce a že už nebudu dělat blbosti.... Je pravda ,že člověk má jen jedno zdraví. A nechtěla bych být na stáří nemocná ,jen proto ,že jsem se kdysi špatně starala o zuby... . Slyšela jsem ,že když se ten zánět nevyléčí ,tak to může být i smrtelné. Nevím ,ale jestli je to pravda.... K vůli tomu mám velký problém najít si práci .Když se usměji a zuby jdou vidět ,tak raději každý uteče v uvozovkách. Jinak řečeno :řeknou raději ,že mají plno. Kdo by taky chtěl 25 letou holku zaměstnat které v puse chybí polovina zubů,že ...? Nejhorší je to v horním patře. Na spodním mám ve předu zuby. Ty zuby mám opravdu ve velmi špatném stavu . .Mám i strach aby mi nezhnila zubni čelist nebo kost .Nevím ,jak se to přesně jmenuje. Protože tím mě doma všichni straší. Že by se mi mohlo stát aby mě v nemocnici neřezali.... Chtěla bych nějak normálně fungovat. Ale aby to šlo a abych se cítila dobře potřebovala bych nové zuby. Tak jsem Vás chtěla poprosit jestli by jste mi nemohl pomoct. I v tom připadě ,že si za to můžu prakticky sama ,za ty špatné zuby . Objednat bych se nechala ,ale až na leden. Protože kdybych teď musela za něco platit ,tak mi to nevychází momentálně. Pokud se u Vás nic neplatí (což o tom pochobuji-v dnešní době se platí za všechno), tak bych se chtěla už ted listopadu nechat objednat. Chtěla bych se Vás ještě zeptat jestli by ten rozjetý zánět šel vylečit ? Pokud tam nemám něco jiného... ale spíše to typuji na ten zánět. Prosím ,prosím ,prosím :Kdybych k Vám chodila pravdelně a nevynechala bych žádnou návštěvu ,tak pomůžete mi ?

Dobrý večer ,více info osobně ,prosím volejte na 59 634 6500. Kramarčíková

Dobry Den
Jsem z USA. Mám zdravotní pojištění a hledám pro zubař.
Přijímáte nový pacienty?
Děkuji
Denise

Dobrý den ,kontaktujte nás ,prosím,na pevne lince ,která je uvedena na našich webových stránkách Dentalcomplex.Kramarčíková