Bílé plomby • od 700 kč

Bělení zubů +9 Více

Celokeramické náhrady

Dentální hygiena

Dentální hygiena • od 500 kč

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Lékařskou fakultu jsem vystudoval v roce 2004. Od roku 2005 pravidelná zahraniční i domácí školení i kongresy. Díky osvědčením, kvalifikacím a v...

• zánět dásní

Keramické korunky

Konzultace

Parodontologické konzultace

Umístění: zubni ordinace implantát

Měla jsem ze všeho hrůzu, ale vysoce profesionální přístup pana doktora a sestřičky mé obavy rozptýlil. Nelze než vřele doporučit. Odvádějí skvělou práci!!

Umístění: zubni ordinace Bolest dásní, vypadená výplň

S doktory z kliniky DentLife jsem neskutečně spokojen. Trpím panickým strachem ze zubařů, ale s každou návštěvou zde ho pořád více odbourávám. Úkony jsou bezbolestné, profesionální, přístup doktorů velice milý. Nemůžu si vynachválit. Jednoznačně doporučuji.

Dnes jsem absolvoval u pana doktora docela komplikovanou extrakci zubu. Profesionální a velice citlivý přístup pana doktora i sestřičky odstranil moji celoživotní obavu ze zubařů. Mohu jen znovu poděkovat a vřele doporučit. A nevěřil jsem, že to někdy řeknu, ale už se těším na další návštěvu.
Proccházka

Pan doktor i sestřička mají profesionální přístup a zakládají si na tom, aby pacienta nikdy nic nebolelo. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se jim to stoprocentně daří a že postupně odbourávají můj strach ze zubaře. Pracují rychle a kvalitně a já je mohu jen vřele doporučit.

K panu doktorovi už chodím několik let, je velmi příjemný a šikovný.
Používá moderní metody medicíny, zákroky vůbec nebolí. I jeho zdravotní sestra je velmi ochotná a na úrovni.
Všem vřele doporučuji.
pacientka Lenka K.

S díky moc za vše -): za lidský i dokonalý profesní přístup, za odborné ošetření, vstřícnost, ... zkrátka za to, že takoví lidé a odborníci existují! VŘELE DOPORUČUJI -)

Názor přidán dne 23.07.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

If you are ever traveling to or living in the Znojmo area, I highly recommend this dentist. My bottom widsom tooth was in a horizontal position impacting my number 7 tooth. He removed both of them flawlessly and pain free. If you need some work done, give them a call and schedule a consultation. They are friendly and very imformative. Jaro K.

Do zubí ordinace jsem nedávno zamířila po...zkrátka po velmi dlouhé době a musím pana doktora i sestřičku velice pochválit. Nesetkáte se s nedůslednou léčbou, s nedbalými zákroky ani s jakýmkoliv náznakem neprofesionálního přístupu. Navíc se opravdu snaží využívat co nejnovější (a pokud možno i bezbolestné) postupy. Vřele doporučuji!

F

Vše co je napsáno je pravda, pan doktor odboural moji panickou hrůzu ze zubařů. Vše perfektní a bezbolestné

• zánět dásní
  • zubní kaz