Einsteinova 21A, Olomouc

Mám hrůzu ze zubařů. Prostředí a paní doktorka na mě ale působily uklidňujícím dojmem. Pro mě zatím nejnáročnější zákrok byl proveden velmi pečlivě a bezbolestně a zdá se, že i kvalitně. Paní MDDr. mi vše ochotně vysvětlila. Překvapila mě i přítomnost rentgenu přímo v ordinaci, který okamžitě odhalil skryté kazy. Předtím jsem to nikde nezažil. Alespoň jeden den v týdnu, bych přivítal delší ordinační dobu do večerních hodin (18:00-19:00).

W

Za mě za 1 , jak péče tak i chování personálu super , vždy jsem se zubařů bál, ale díky nim jsem poznal ze se není čeho bát .Maximální spokojenost S pozdravem Jakub Erbes

Velmi neprofesionální přístup, slibuje hory doly a pak až pacient zaplatí tak řekne, že to nejde. Práce nekvalitně odvedená a chování vůči pacientovi zcela nevhodné.

S touto paní zubařkou jsem velmi spokojená. Je milá, poctivá a důkladná. Snaží se věnovat pacientovi na maximum. Spravuje mi zuby po nedbalé předchozí práci předešlých zubařů. Víc takových:) akorát sestřičku bych vyměnila.