MUDr. Alžběta Nestrojová

Zubař Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Praktický zubní lékař
L. Janáčka 217, Uherské Hradiště

Výborná zubařka. Využívá ty nejlepší metody, je velmi pečlivá a puntičkářská, přísná- neodbydete ji pouze běžným kartáčkem, vše důkladně zkontroluje, naučí vás základní- jak si správně vyčistit zuby. Jediná nevýhoda je dlouhá objednací doba a cena, ale i to za to stojí- Vaše zuby Vám za to poděkují.

Je prostě nejlepší,není co dodat.....

Byla jsem u ní jako bolestivá. Paní doktorka přišla na problém, který mě trápil půl roku. Kéž by bylo více takových
doktorů. Těmto profesionálům bych také dala lepší finanční ohodnocení.

Nejlepší stomatolog jakého znám. Přísná, ale odbornice! :-) Děkuju za zuby ;-)

Skvělá paní doktorka - velmi pečlivá. Má, zná a používá supermoderní metody. Ukáže vám jak si máte čistit zuby vč. mezizubních prostor. Stane se pro vás samozřejmostí vyplachování úst doporučenou ústní vodou. Zuby Vám dá paní doktorka do pořádku a kazivost se vám sníží. Dbá vám o zuby tak, že je budete mít i pěknější vzhledově. Jedinou nevýhodou je cena.

Paní doktorka je naprosto perfektní. U ní jsou zoubky v těch nějlepších rukou.

Perfektní zubařka. Profesionálka, puntičkářka, co se zubů týká. Možná by mohla být milejší.:-)