Alois Hájek, chirurg Frýdlant nad Ostravicí

MUDr. Alois Hájek

Uložit

Chirurg Více

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Nádražní 131, Frýdlant nad Ostravicí
Chirurgická a úrazová ambulance s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

O mně

4 roky v nemocnici v Českém Těšíně, pak 33 let praxe v nemocnici ve Frýdku-Místku, od 2017 ambulantní praxe ve Frýdlantu nad Ostravicí.


Léčené nemoci


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Alois Hájek? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den po internetu jsem náhodně našel nějaké informace o melanomu ze znamének jinak řečeno rakovina kůže mám vystouplé na zádech dvě znaménka jedno černé a druhé spis hnědé (světlý az růžový ) chtěl bych se zeptat na vas názor nebo zda se s tím již někdo setkal . Děkuji

Pokud pozorujete nějakou změnu vzhledu znamének, jistě je na místě vyšetření u svého lékaře případně kožního lékaře.

MUDr. Alois Hájek

Dobrý den,
Před 5 lety jsem si vykloubila kotník, a když jsem si ho nahodila sama zpátky, zlomila jsem si v něm přitom kost. Byla jsem na operaci, kde mi pod rentgenem rovnali v kotníku kosti. Asi po 3 měsících jsem se vrátila na kontrolu a stěžovala si na velkou bolest. Našli mi v tom kotníku úlomek kosti, ale rozhodli se, že ho tam nechají. V průběhu následujících let mě kotník bolel při dlouhodobé námaze a často pak otekl. Po pár dnech se to vždy zklidnilo. Rok co rok se stav mého kotníku pomalu zhoršoval. V září roku 2019 jsem kotníkem narazila o roh skříně. Od té doby cítím velkou bolest v oblasti pod vnitřní stranou kotníku když si dřepnu nebo šikmo šlápnu a následně pak na nohu došlápnu. Je to velmi bolestivé, ale za pár minut to odezní. Nijak jsem to ze začátku neřešila, ale došlo to do stádia, že se kvůli velké nesnesitelné bolesti bojím dřepnout. Baví mě sporty a dost mě tato situace znepokojuje a překáží. Je možné, že se ozval úlomek kosti po 5 letech? Nebo to má i jiné vysvětlení?

Určitě by bylo na místě ověřit současný stav-polohu úlomku, pokud se nachází uvnitř kloubu,
může být příčinou potíží a v tom případě je jeho odstranění nezbytné.

MUDr. Alois Hájek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

4 roky v nemocnici v Českém Těšíně, pak 33 let praxe v nemocnici ve Frýdku-Místku, od 2017 ambulantní praxe ve Frýdlantu nad Ostravicí.


Léčené nemoci