MUDr.

Alla Vančurová

Kontaktní informace

• Ordinace ženského lékaře

Palackého 83, 27309 Kladno, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• R

Paní doktorku mám velice ráda!!! Je to člověk s laskavým lidským postojem k ženě, která příjde jako pacientka do její ordinace.
    Je pečlivá a starostlivá. Ochotně poradí.
    Nevnucuje nic co je proti mému životnímu postoji.
    Neměnila bych!!!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Luboš Karásek
    Luboš Karásek
    Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
    Pan Karásek je hrozně příjemný a milý pan doktor, který mi vše vysvětlil a měla jsem z něj pocit, že narozdíl od… Více

Halina Kačinská ( Markin)
    Halina Kačinská ( Markin)
    Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
    Paní doktorka je přijemná, milá, vysvětlila mi všechno, odpověděla na všechny moje otazky, odcházela jsem v dobré… Více

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Pan doktor je moc milý a ochotný, jsem moc rada, ze jsem se svěřila do jeho rukou, moc mi pomohl. Díky nemu jsem… Více

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Hnězdenská 2, Praha
    Má zkušenost s panem doktorem přesáhla veškerá má očekávání. Profesionální a hlavně velice příjemné jednání. Vřele… Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    Pan doktor je velmi příjemný, sympatický a vtipný. Rozhodně nabídne různé možnosti řešení problému. A vše vysvětlí… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• B

I já mám s paní doktorkou špatné zkušenosti - vyšetření bolestivá, pak má tendence mi povídat co vidí, což mi taky nepřidá. Znervoznuje mě přístomnost sestřičky, která je milá jen když chce a to je málo kdy - jinak je paní doktorka milá, dokud tam člověk nejde s nějakým problémem, do té doby je moc hodná. Bohužel, ale musím říci, že paní doktorku bych žádné známé nedoporučila.

• L

Píši zkušenosti za svou dceru, která pí doktorku navštěvuje intenzivně /i několikrát za měsíc/ již víc jak 3 roky.
      Celou tu dobu si stěžuje na obtížné svědění a pálení, které se střídavě zesiluje a zeslabuje. V některých obdobích dcera nemohla spát, celý den byla ve stresu. Pí doktorka prováděla stále dokola základní vyšetření, dcera dostala globule, které pálily ještě víc a k žádné úlevě nebo ustoupení příznaků nedocházelo. Dcera poctivě dodržovala všechna banální doporučení, sama si hradila některé léky, které "nešly" předepsat na pojišťovnu, byla ochotna investovat jakoukoli částku.Trpělivě snášela útrpné pohledy a podezření z hypochondrie až do dneška, kdy uhradila u jiného lékaře plnou výši dalších vyšetření, aby zjistila, že TRPÍ BAKTERIÍ, která může ve svém důsledku způsobit i neplodnost, záněty plic a ledvin. Nyní musí podstoupit léčbu silnými antibiotiky, kdy není jasné, kolik typů bude muset vystřídat. Paní doktorka opravdu NEUDĚLALA CO MOHLA a já jako matka doufám, že její péče nebude mít pro dceru NEDOZÍRNÉ NÁSLEDKY.

• R

Je pečlivá a starostlivá. Ochotně poradí.
      Nevnucuje nic co je proti mému životnímu postoji.
      Neměnila bych!!!

• M

Paní doktorka je podle mého názoru výborná,ale její sestra to je katastrofa,neochotná,nepříjemná a nesympatická,dokonce se mě stalo,že se mě v ČEKÁRNĚ ptala s jakým problémem tam jdu!!!!!!!! No to snad ani není možné,dělá se důležitou,ale pouze odrazuje pacientky a někdy mám pocit,že svým přístupem i ponižuje.VYMĚNIT!!!!!!

• příjemná ochotná jsem spokojená

• Tato lékařka je velice příjemná a hodná a myslím, že nepříjemnosti, které jsou popisovány s tímto lékařským odvětvím s ní můžete hodit za hlavu.

• Paní doktorka je velmi milá,vstřícná a při vyšetření šetrná,ale vždycky mi vadilo ubohé vybavení ordinace a hlavně,že sestřička sedí u paní doktorky,a když vás vyšetřuje,tak se vám dívá přímo někam.To je hrozně nepříjemné a podle mně by v ordinaci vůbec neměla být.

• Jsem ráda, že jsem od paní doktorky před 6-ti lety odešla. Jednak tam neměla žádné vybavení (např. ultrazvuk) a tak se člověk musel objednávat např. do nemocnice a poté, co nepoznala, že krvácení a bolesti jsou zánět močáku a řekla, že se to spraví a já jsem druhý den musela k obvoďákovi, který naštěstí vyšetřil hned na místě moč (paní dr. to ani nenapadlo) a dostala jsem antibiotika, bylo rozhodnutí odejít jasné. Zvláště, když jsme plánovali rodinu a pokud nepozná běžný zánět močáku, tak jak by pak mohla poznat, že není něco s mimi v pořádku. A teď jsem za to ráda, chodím na gynekologii, kde jsou pečliví, mají veškeré vybavení, takže ani v těhotenství jsem nemusela lítat z jednoho místa na druhé.

• Paní doktorka je velice citlivá, taktní, vše vysvětlí a rozhodně u ní nemám pocit, že bych obtěžovala, ale naopak, že se skutečně snaží pro mě udělat to nejlepší a najít nejlepší řešení. Je to lékařka na svém místě.

• super