Adresa

Ordinace ženského lékaře
Palackého 83, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

I já mám s paní doktorkou špatné zkušenosti - vyšetření bolestivá, pak má tendence mi povídat co vidí, což mi taky nepřidá. Znervoznuje mě přístomnost sestřičky, která je milá jen když chce a to je málo kdy - jinak je paní doktorka milá, dokud tam člověk nejde s nějakým problémem, do té doby je moc hodná. Bohužel, ale musím říci, že paní doktorku bych žádné známé nedoporučila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Píši zkušenosti za svou dceru, která pí doktorku navštěvuje intenzivně /i několikrát za měsíc/ již víc jak 3 roky.
Celou tu dobu si stěžuje na obtížné svědění a pálení, které se střídavě zesiluje a zeslabuje. V některých obdobích dcera nemohla spát, celý den byla ve stresu. Pí doktorka prováděla stále dokola základní vyšetření, dcera dostala globule, které pálily ještě víc a k žádné úlevě nebo ustoupení příznaků nedocházelo. Dcera poctivě dodržovala všechna banální doporučení, sama si hradila některé léky, které "nešly" předepsat na pojišťovnu, byla ochotna investovat jakoukoli částku.Trpělivě snášela útrpné pohledy a podezření z hypochondrie až do dneška, kdy uhradila u jiného lékaře plnou výši dalších vyšetření, aby zjistila, že TRPÍ BAKTERIÍ, která může ve svém důsledku způsobit i neplodnost, záněty plic a ledvin. Nyní musí podstoupit léčbu silnými antibiotiky, kdy není jasné, kolik typů bude muset vystřídat. Paní doktorka opravdu NEUDĚLALA CO MOHLA a já jako matka doufám, že její péče nebude mít pro dceru NEDOZÍRNÉ NÁSLEDKY.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřený profil

Paní doktorku mám velice ráda!!! Je to člověk s laskavým lidským postojem k ženě, která příjde jako pacientka do její ordinace.
Je pečlivá a starostlivá. Ochotně poradí.
Nevnucuje nic co je proti mému životnímu postoji.
Neměnila bych!!!


M
Ověřený profil

Paní doktorka je podle mého názoru výborná,ale její sestra to je katastrofa,neochotná,nepříjemná a nesympatická,dokonce se mě stalo,že se mě v ČEKÁRNĚ ptala s jakým problémem tam jdu!!!!!!!! No to snad ani není možné,dělá se důležitou,ale pouze odrazuje pacientky a někdy mám pocit,že svým přístupem i ponižuje.VYMĚNIT!!!!!!


příjemná ochotná jsem spokojená


Tato lékařka je velice příjemná a hodná a myslím, že nepříjemnosti, které jsou popisovány s tímto lékařským odvětvím s ní můžete hodit za hlavu.


Paní doktorka je velmi milá,vstřícná a při vyšetření šetrná,ale vždycky mi vadilo ubohé vybavení ordinace a hlavně,že sestřička sedí u paní doktorky,a když vás vyšetřuje,tak se vám dívá přímo někam.To je hrozně nepříjemné a podle mně by v ordinaci vůbec neměla být.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem ráda, že jsem od paní doktorky před 6-ti lety odešla. Jednak tam neměla žádné vybavení (např. ultrazvuk) a tak se člověk musel objednávat např. do nemocnice a poté, co nepoznala, že krvácení a bolesti jsou zánět močáku a řekla, že se to spraví a já jsem druhý den musela k obvoďákovi, který naštěstí vyšetřil hned na místě moč (paní dr. to ani nenapadlo) a dostala jsem antibiotika, bylo rozhodnutí odejít jasné. Zvláště, když jsme plánovali rodinu a pokud nepozná běžný zánět močáku, tak jak by pak mohla poznat, že není něco s mimi v pořádku. A teď jsem za to ráda, chodím na gynekologii, kde jsou pečliví, mají veškeré vybavení, takže ani v těhotenství jsem nemusela lítat z jednoho místa na druhé.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velice citlivá, taktní, vše vysvětlí a rozhodně u ní nemám pocit, že bych obtěžovala, ale naopak, že se skutečně snaží pro mě udělat to nejlepší a najít nejlepší řešení. Je to lékařka na svém místě.


super


Došlo k chybě, zkuste to znovu