Sam. ordinace PL - pro dospělé
U školy 17, Klecany

Umístění: Sam. ordinace PL - pro dospělé

Navstivila jsem pani doktorku z duvodu extremne oteklych uzlin v krku a nosnich dutin a vysokých teplot. Bohuzel pani doktorka me odmitla s tim, ze me neosetri, jelikoz u ni nejsem registrovana. Vzhledem k tomu, ze svoji lekarku mam mimo me nynejsi bydliste (a jsem s ni nad ramec spokojena) druhy den jsem musela pohotovost, kde me okamzite zalecili. Opravdu se tu tedy neda mluvit o lidskem pristupu.

Paní doktorka má úžasný lidský přístup, vše vysvětlí a poradí. S takovou vstřícností jsem se nikde jinde nesetkala. Moc doporučuji.

Jsem velice spokojený s postupem její léčby. i přístupem k pacientovi, nejen já, ale i celá rodina

Jsem rád, že jsem u paní doktorky. Plně se mi věnuje a nikdy jsem neměl sebemenší problém s její lékařskou péčí. Martin Šimon

Nemám ani jednu pozitivní zkušenost s paní doktorkou, bohužel ani zbytek rodiny.

Sestřicka je velmi dobrá

Myslím, že je úplně v pohodě.

Rozhodně nedoporučuji, neumí určit vůbec diagnozu...

Lékařka na svém místě,lidská a vstřícná. Profesionálně drří krok s rozvojem medicíny.