Adresy (2)

Praktický lékař stomatolog
Pasteurova 15, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J

racionální, praktická, jasně vám ukáže že zuby jsou vaše vizitka, jak čistit, jak pečovat o zuby ,nemá přehnané požadavky, protetické a estetické ošetření výborné, chodím po kompletním ošetření jen na kontroly,příjemný personál , jsem velmi spokojen nemám už několik roků žádný problém po mnoha neúspěšných pokusech u jiných lékařů.

Skušená, stále usmátá, empatická, výborná práce, celá naše rodina po té co nás kompletně ošetřila a naučila jak čistit chodíme jen na kontroly bez sebemenších problémů, celé osazenstvo ordinace milé, moderní vybavení ordinace,dodržení doby objednání je samozřejmostí.

Stará paní má zlozvyky/kouření/, ale v ordinaci nic necítíte, výborná kékařka s mnohaletou praxí co k ní chodím nemám problém s dásněno, jediná mě naučila čistit zuby, nemám kazy plomby drží a estetiku mi každý závidí, v ordinaci pracuje mladý lékař ne praktikant který má výborný přístup k pacientům a je velmi zručný


Ověřený profil

Přesně jak píše nelly. Chodí velmi často kouřita potom to tam smrdí. Navíc se jí v ordinaci střídá plno praktikantů, takže i když chodíte k ní, dělají na vás praktikanti, kde úroveň stojí za nic. Za poslední půlrok jsem tam musel chodit každý měsíc na opravy. Nedoporučuji a odcházím od ní.


super přístup, příkladná odborná péče


Ověřený profil

Určitě nedoporučuji, stalo se mi, že jsem byla objednaná a nevzala mě s tím, že nestíhá. Navíc chodí často kouřit a smrdí jí tím pádem z pusy, což taky není příjemné, když se nad pacienta naklání.


Došlo k chybě, zkuste to znovu