Praktický lékař stomatolog
Pasteurova 15, Olomouc

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

racionální, praktická, jasně vám ukáže že zuby jsou vaše vizitka, jak čistit, jak pečovat o zuby ,nemá přehnané požadavky, protetické a estetické ošetření výborné, chodím po kompletním ošetření jen na kontroly,příjemný personál , jsem velmi spokojen nemám už několik roků žádný problém po mnoha neúspěšných pokusech u jiných lékařů.

Skušená, stále usmátá, empatická, výborná práce, celá naše rodina po té co nás kompletně ošetřila a naučila jak čistit chodíme jen na kontroly bez sebemenších problémů, celé osazenstvo ordinace milé, moderní vybavení ordinace,dodržení doby objednání je samozřejmostí.

Stará paní má zlozvyky/kouření/, ale v ordinaci nic necítíte, výborná kékařka s mnohaletou praxí co k ní chodím nemám problém s dásněno, jediná mě naučila čistit zuby, nemám kazy plomby drží a estetiku mi každý závidí, v ordinaci pracuje mladý lékař ne praktikant který má výborný přístup k pacientům a je velmi zručný

Přesně jak píše nelly. Chodí velmi často kouřita potom to tam smrdí. Navíc se jí v ordinaci střídá plno praktikantů, takže i když chodíte k ní, dělají na vás praktikanti, kde úroveň stojí za nic. Za poslední půlrok jsem tam musel chodit každý měsíc na opravy. Nedoporučuji a odcházím od ní.

super přístup, příkladná odborná péče

Určitě nedoporučuji, stalo se mi, že jsem byla objednaná a nevzala mě s tím, že nestíhá. Navíc chodí často kouřit a smrdí jí tím pádem z pusy, což taky není příjemné, když se nad pacienta naklání.