Adresa

Poliklinika Olomouc
Horní lán 1310/10a, Olomouc, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

37 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Olomouc Jiný

Pro pacienta je nejdůležitější důvěra v lékaře a takový pocit mi MUDr. Kráčalová plně dopřává. Má na to vliv její odbornost, preciznost i vstřícnost. Paní doktorka je milá, umí vyslechnout, má přehled o dříve provedených vyšetřeních a potvrzených diagnózách a nic nenechá náhodě. Pěknou atmosféru vytváří i sestřička a je mi příjemné, že ordinaci mohu navštěvovat v klidu a s důvěrou.

D
Umístění: Poliklinika Olomouc Jiný

Vynikajici pani doktorka, ktera vzdy s usmevem pomuze a vyresi problem. Nechybi ji empatie, mohu jen doporucit.

K
Umístění: Poliklinika Olomouc Jiný

Velký profesionál a odborník, empatická a velmi citlivá. Vždy poctivě vyšetří, případně pošle na specializované pracoviště. Milá a vždy v dobré náladě, já i manžel jsme moc rádi za takovou péči.


B
Ověřený profil
Umístění: jiné místo nemoc

S PANÍ DOKTORKOU, NEJSEM SPOKOJENA.Opakovaně nenaslouchá,není empatická.Jede si přímou čarou svoje..nepamatuje si předchozí návštěvy - diagnozy.RYCHLE vás odešle jinam z ordinace jste napříč problémům,vždy za 5 min venku. NEDOPORUČUJI. Sestra je příjemná,myslím tu novou.
Nová setra je příjemná! Lékařku nedoporučuji.


Ověřený profil

Další předepisovač léků. Vyšetření za 5 minut. Na chřipku předepíše Burfen a Erdomed, čili léky, které pouze tlumí příznaky, v dalším kole antibiotikum na bázi penicilinu bez toho, aby před tím zjistila, zda se jedná o virovou nebo baktetriální infekci. To je nehorázný amaterismum.


P
Ověřený profil

Fundovaná lékařka, snaží se problémy řešit důkladně, možná občas náladová a trochu odměřená, ale celkově si nemůžu stěžovat.


A
Ověřený profil

Průměrná lékařka. Nemám pocit, že by nějak zvlášť vynikala nad jiné doktory, které jsem zatím poznala. Člověk přijde, dostane recept, zase odejde. Jako na běžícím pásu. Běžná praxe kdekoli v ČR.


J
Ověřený profil

Podle mě nic moc, přišla jsem na doporučení mé známé, čekala jsem lepší přístup. Zdravotní problémy sice dr. Kráčalová řeší pečlivě, ale vztah pacient - lékař mi přijde poněkud vlažný. Nepřipouští žádné námitky, připomínky....


P
Ověřený profil

Příliš se vámi zabývat nebude, nevnímá co říkáte, v lepším případě napíše nějaký recept, odcházíte s pocitem, že jste k ní chodit vůbec nemuseli...


K
Ověřený profil

Dr.Kráčalová je co se týká znalostí výborná lékařka, ale mohla by by být trochu srdečnější, více naslouchat svým pacientům. Jinak nemám výhrady.


Došlo k chybě, zkuste to znovu