Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    Vaše rameno potřebuje dobrou diagnostiku, dle obtíží , které uvádíte se může jednat o "pouze" chybné nastavení kloubu v krajní pozici rozsahu pohybu a následně potom natažení vazů, či kloubnío pouzdra. V takovém případě by pomohla aktivní terapie zaměřená na zlepšení kontroly pohybu. pokud by se dg. potvrdila věřím na 2-3 terapie a zacvičení doma.

Mgr. Alice Hamáčková Pernicová

• Dobrý den, je možné mít následující den po návštěvě Reflexní masáže chodidel tyto potíže: bolest hlavy na spáncích a zátylku, tlakem za očima, šumění v hlavě i horečka? Děkuji moc za odpověď.

Dobry den, reakce muze byt velmi individualni, ale v horecku neverim. Napada mne, zda jste nebyl pri masazi v nejake vynucene pozici pro krk.

Mgr. Alice Hamáčková Pernicová