Klinika v Havířově-Podlesí
Karolíny Světlé 1662/1e, Havířov

Umístění: PRIMED Clinic Jiný

Telefon nikdo nebere vice jak hodinu,pote jsem byl vyloucen kvuli dochazce,zubni karta byla vyhozena do kose,velmi arogatni a neprofesiolni pristup.

Umístění: jiné místo

Pani Mudr. Reli je profesionalka, je precizni, dela svoji praci skvele, vybaveni ordinace je perfektni. Je take skvela k detem - velmi sympaticka, empaticka a citliva, vzdy vse vysvetli, deti ji maji radi. K nikomu jinemu bych nechodila.

Umístění: Foldyna privátní chirurgická klinika preventivní návštěvy

Velmi sympatická a empatická lékařka. Poctivě při první návštěvě udělala rentgen mezizubních kazů.
Velká spokojenost s lékařem.

Měla jsem panickou hrůzu ze zubaře, ale bolest donutila a paní doktorka je skvělá, chodíme k ní celá rodina a její přístup i k dětem je skvělý

Jsem rád že jsem v dnešní době potkal člověka jako je paní doktorka.Její přístup k lidem je profesionální a lidský.Atmosféra v ordinaci je přátelská i díky sestřičce která je rovněž velmi ochotný a příjemný člověk.Děkuji Vám za vaši péči.

K paní doktorce chodíme celá rodina, jak babi s dědou,já i 6ti letá dcera.Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Já jsem jako dítě měla panickou hrůzu ze zubaře.Má dcera se k zubaři těší a to je co říct. Paní doktorku by jsme za nic nevyměnili. Jsme moc rádi,že můžeme její ordinaci navštěvovat. Děkujeme jí celá rodina

Neznam jakehokoliv lekare s lepsim pristupem k detem!!!!! Syn pri vrtani, z ktereho mel diky jine zubare panickou hruzu ani nezaknucel a odchazel s usmevem!!! Jsem rada, ze k ni muzeme chodit.

Až na to, že vybírá 30,-Kč za preventivní prohlídku, čímž porušuje zákon(i já bohužel naletěl a nechal se okrást a podvést) a nevydává za toto potvrzení, takže jí to budu velice těžko dokazovat! Také vás neupozorní, že můžete dostat bílé plomby hrazené zdravotní pojišt'ovnou a ještě si musím ověřit jak to je s porcelánovými a pryskyřicovými zuby a příslušenstvím okolo takovýchto zubů.

Wspanialy czlowiek oraz stomatolog. Jestem szcześliwa, že možemy razem z dziećmi być jej klientami. Dziekujemy

Nejlepší stomatolog jakého jsem kdy měl.Perfektně odvádí svou práci.Citlivý přístup.Žádné čekání v čekárně.Dodržuje přesně čas na který jste objednán.