Ord. praktického lékaře pro dospělé
Sochorova 1340, Teplice

Já osobně nedám na pani doktorku dopustit! A podle toho co se děje v čekárně ordinace dnes, nebudu za chvíli asi sám.

Pokud jsem měl zdravotní problémy, vždy jsem se s důvěrou svěřil péči paní doktorky a nikdy jsem nelitoval. Ochotná a velmi empatická.

Již jsem přestoupil. Jako pracující člověk nemám čas ani chuť, prosedět půl dne v čekárně a ještě se obávat, jestli nebude mít opět dovolenou.

Velmi dobrá lékařka ,příjemná velmi se věnuje pacientovi. Doporučuji.

špatný .. jen vybírá poplatky a lečba nikde .. NEDOPORUČUJI!!

NEDOPORUČUJI, PANÍ doktorka mi nepřipadá jako paní doktorka, skoro vás nevyšetří, pak vám dá nějaké prášky, které vám nesednou a nakonec vás za to ještě seřve, že jste to měla už dávno vědět, že vám nesednou. Ale jak to tohle mám vědět, když jsem je nikdy neprala. A to mám i horší zkušenosti, přestoupím k jinému lékaři. Dochvilnost neni u paní doktorky, příjde do ordinace v 9.15 dá si kávičku, popovídá se sestřičkou a kolikrát začne ordinovat až v deset.

Paní doktorka ordinuje oficiálně od 9:00, do ordinace přichází v 9:15 a začíná v 9:30. Na konkrétní čas se objednat nelze. Pro pracující naprosto nevhodné. Předoperační vyšetření provádí pouze tím, že se na vás podívá. Někomu to může vyhovovat, že je rychle hotový, ale jen do té doby, než se mu něco stane. Jak paní doktorka, tak sestra zrovna nejsou příkladem hesla náš zákazník, náš pán.