Alexandra Balharová, pediatr Jablonec nad Nisou

MUDr. Alexandra Balharová

Pediatr Více

7 názorů

Uložit


Adresa

Rychnovská 249, Jablonec nad Nisou
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

M
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší doktorka. Moje dcera byla více 2 roky stále dost nemocná a diky paní doktorce která nás poslala do lázni se vše zlepšilo. Dceři se hodně věnovala. Patří ji velké diky. KomunikacE na 1*


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím s dětmi již 13let. Paní doktorka i sestřička vždy vstřícné, příjemné. Mohu jen doporučit. A hlavně vědí co dělají a jsou odborníky na svém místě.


Paní doktorka je moc milá stejně jako sestřička v ordinaci. Obě dámy jsou vždy usměvavé, nikdy se mi nestalo, že bych s něčím obtěžovala (jako se mi to stávalo u jiné paní doktorky). Naštěstí jsem k ní se syny přešla, vždy nás vyslechne a se vším poradí.


Výborná, super doktorka!
Jsme rádi, že k ní můžeme chodit.
Také sestřička je moc prima.


K paní doktorce Balharové chodím se svými dvěma dětmi již čtvrtým rokem. Je milá, pečlivá a moc nám pomohola. Když jsme se k ní přihlásili, zjistila u mého syna vážné onemocnění a díky její včasné diagnóze a správné léčbě se jeho zdravotní stav stále zlepšuje. Kéž by bylo takových lékařů více! Věra K.


P

Paní doktorka Balharová je nejlepší doktorka, jakou jsem kdy viděla. Je pečlivá, hodná, milá, má ráda děti. Vždy mi dobře poradí, jak uzdravit mojí dceru. Kdo chce mít dítě v těch nejlepších rukou, ať nevahá a přihlásí se k Alexandře Balharové.
Také sestřička je hodná.

Z vlastní zkušenosti doporučuji.


R

Paní doktorka Balharová nás má v péči poměrně krátce, ale nemusím šetřit slovy chvály, protože je moc milá, lidská a pečlivá. Poděkování patří ale také sestřičce, která je neskutečně kamarádská a šikovná. Obdivuji jejich trpělivost, kterou mají zejména s mou starší dcerkou - ta je umí dokonale pozlobit :-) Nebojím se svěřit své děti do jejich rukou a jejich péči vřele doporučuji i Vám všem...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti