Alexandra Balharová, pediatr Jablonec nad Nisou

MUDr. Alexandra Balharová

Pediatr Více

Rychnovská 249, Jablonec nad Nisou
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Vždy perfektní a profesionální přístup jak paní doktorky, tak sestřičky. Její léčba je vždy perfektní a účinná.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší doktorka. Moje dcera byla více 2 roky stále dost nemocná a diky paní doktorce která nás poslala do lázni se vše zlepšilo. Dceři se hodně věnovala. Patří ji velké diky. KomunikacE na 1*

K paní doktorce chodím s dětmi již 13let. Paní doktorka i sestřička vždy vstřícné, příjemné. Mohu jen doporučit. A hlavně vědí co dělají a jsou odborníky na svém místě.

Paní doktorka je moc milá stejně jako sestřička v ordinaci. Obě dámy jsou vždy usměvavé, nikdy se mi nestalo, že bych s něčím obtěžovala (jako se mi to stávalo u jiné paní doktorky). Naštěstí jsem k ní se syny přešla, vždy nás vyslechne a se vším poradí.

Výborná, super doktorka!
Jsme rádi, že k ní můžeme chodit.
Také sestřička je moc prima.

K paní doktorce Balharové chodím se svými dvěma dětmi již čtvrtým rokem. Je milá, pečlivá a moc nám pomohola. Když jsme se k ní přihlásili, zjistila u mého syna vážné onemocnění a díky její včasné diagnóze a správné léčbě se jeho zdravotní stav stále zlepšuje. Kéž by bylo takových lékařů více! Věra K.

Paní doktorka Balharová je nejlepší doktorka, jakou jsem kdy viděla. Je pečlivá, hodná, milá, má ráda děti. Vždy mi dobře poradí, jak uzdravit mojí dceru. Kdo chce mít dítě v těch nejlepších rukou, ať nevahá a přihlásí se k Alexandře Balharové.
Také sestřička je hodná.

Z vlastní zkušenosti doporučuji.

Paní doktorka Balharová nás má v péči poměrně krátce, ale nemusím šetřit slovy chvály, protože je moc milá, lidská a pečlivá. Poděkování patří ale také sestřičce, která je neskutečně kamarádská a šikovná. Obdivuji jejich trpělivost, kterou mají zejména s mou starší dcerkou - ta je umí dokonale pozlobit :-) Nebojím se svěřit své děti do jejich rukou a jejich péči vřele doporučuji i Vám všem...