MUDr. Aleš Vojkůvka

č.d. 252 Vidče, Rožnov pod Radhoštěm

Praktický lékař pro dospělé
Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Člověk na svém místě - odborník, nic nezanedbá, v případě potřeby konzultuje s jinými odborníky, dá se s ním lidsky domluvit, vše vysvětluje, je ochotný a ještě má skvělý smysl pro humor. Skvělé sestřičky jsou třešničkou na dortu perfektní péče. Vše podtrhává nová a moderně vybavená ordinace.

velmi dobry doktor

Pan doktor je opravdový profesionál.Jeho přístup k pacientovi mu mohou závidět někteří lékaři a není jich málo.V jeho ordinaci se cítí člověk hned o něco zdravější.Je potřeba vyzvednout i ochotnou sestřičku,která je ženou na svém místě.
Žmol Pavel

Těžko soudit podle jedné vstupní prohlídky, ale nejsem si jistá, zda je normální/běžné po pacientce při vstupní prohlídce chtít, aby si svlékla podprsenku. Údajně to nevyžaduje po všech pacientkách.

ja som spokojena uz řadu let

Je lidský - má pro pacienta pochopení, jde hned k věci, dobře diagnostikuje - zatím se nezmýlil, a myslí na eventuality. Moc toho nenamluví, šup dovnitř, šup ven, žádné cavyky, ale výsledek je.

Tento praktický lékař využívá svoje nabité zkušenosti v plném rozsahu, je vstřícný ke každému pacientovi , vždy velmi ochotně poradí, každého pacienta si vyslechne , je to zkrátka praktický lékař na vysoké profesionální úrovňi, společně se sestřičkou tvoří velmi dobře sehraný profesionální tým, vřele všem tohoto lékaře doporučuji

Robert Honl

Je velmi dobrý lékař..vždy pomůže, poradí...velmi laskavý, všem doporučuji!!!

Ano, pan doktor je velmi příjenmý a hlavně velmi schopný lékař.Byla jsem s ním velmi spokojená.

Jsem u něho registrovaný už mnoho let a jeho přístup považuji za naprosto profesionální. Vždy mi pomohl a nic nenchal náhodě.