Adresa

Bří Šťastných 645, Litomyšl
Ordinace specialisty-dětská neurolog.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
3 názory

Ověřeny pacient

Mne pomohl 2x pri paralizovane rice, mam polyneuropathy, ktera se projevila v 11 a 13 letech tim, ze mi vzdycky ochrnula leva ruka. Ve FN v HK mi nepovoli, pan dr.Reif vzdycky. Je to uz 23 let, ale I po te dobe na nej casto vzpominam. ..byl to pro me rytir, co mi zachranil zivot ( ve 13 letech byt bez tuky by bylo jak umrit)


M
Ověřeny pacient

Nejsem spokojen s tímto "doktorem" jak může o mém synovi napsat že "chvílemi slintá" to dělá pitomce ze sebe nebo z mého syna, jsem se synem doma celé dny a myslím že bych si něčeho takového všimnul, buď je byl pan doktor tu dobu mimo smysly a nebo se nechá ovlivňovat třetí stranou že může napsat takovou kravinu do lékařské zprávy !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

p.dr.Reifa jsem znala pracovně již dříve,než se začal starat jako lékař-odborník o moji dceru,která byla po operaci a kompletní léčbě nádoru na mozku.Jelikož potřebovala dlouhodobě časté kontroly,požádala jsem ve FN Hr.Králové o její předání do péče právě k dr.Reifovi.V jeho péči byla celkem 12 let až do předání do ambulance pro dospělé.Vždycky k její léčbě přistupoval jako odborník na svém místě a ochotně poradil a pomohl mi řešit i situace,kdy moje síly nestačily.Moc mu za všechno děkuji a všem vřele doporučuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti