Adresa

Ordinace specialisty-dětská neurolog.
Bří Šťastných 645, Litomyšl

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Mne pomohl 2x pri paralizovane rice, mam polyneuropathy, ktera se projevila v 11 a 13 letech tim, ze mi vzdycky ochrnula leva ruka. Ve FN v HK mi nepovoli, pan dr.Reif vzdycky. Je to uz 23 let, ale I po te dobe na nej casto vzpominam. ..byl to pro me rytir, co mi zachranil zivot ( ve 13 letech byt bez tuky by bylo jak umrit)

M
Ověřený profil

Nejsem spokojen s tímto "doktorem" jak může o mém synovi napsat že "chvílemi slintá" to dělá pitomce ze sebe nebo z mého syna, jsem se synem doma celé dny a myslím že bych si něčeho takového všimnul, buď je byl pan doktor tu dobu mimo smysly a nebo se nechá ovlivňovat třetí stranou že může napsat takovou kravinu do lékařské zprávy !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

p.dr.Reifa jsem znala pracovně již dříve,než se začal starat jako lékař-odborník o moji dceru,která byla po operaci a kompletní léčbě nádoru na mozku.Jelikož potřebovala dlouhodobě časté kontroly,požádala jsem ve FN Hr.Králové o její předání do péče právě k dr.Reifovi.V jeho péči byla celkem 12 let až do předání do ambulance pro dospělé.Vždycky k její léčbě přistupoval jako odborník na svém místě a ochotně poradil a pomohl mi řešit i situace,kdy moje síly nestačily.Moc mu za všechno děkuji a všem vřele doporučuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu