Bří Šťastných 645, Litomyšl
Ordinace specialisty-dětská neurolog.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Mne pomohl 2x pri paralizovane rice, mam polyneuropathy, ktera se projevila v 11 a 13 letech tim, ze mi vzdycky ochrnula leva ruka. Ve FN v HK mi nepovoli, pan dr.Reif vzdycky. Je to uz 23 let, ale I po te dobe na nej casto vzpominam. ..byl to pro me rytir, co mi zachranil zivot ( ve 13 letech byt bez tuky by bylo jak umrit)

Nejsem spokojen s tímto "doktorem" jak může o mém synovi napsat že "chvílemi slintá" to dělá pitomce ze sebe nebo z mého syna, jsem se synem doma celé dny a myslím že bych si něčeho takového všimnul, buď je byl pan doktor tu dobu mimo smysly a nebo se nechá ovlivňovat třetí stranou že může napsat takovou kravinu do lékařské zprávy !!!

p.dr.Reifa jsem znala pracovně již dříve,než se začal starat jako lékař-odborník o moji dceru,která byla po operaci a kompletní léčbě nádoru na mozku.Jelikož potřebovala dlouhodobě časté kontroly,požádala jsem ve FN Hr.Králové o její předání do péče právě k dr.Reifovi.V jeho péči byla celkem 12 let až do předání do ambulance pro dospělé.Vždycky k její léčbě přistupoval jako odborník na svém místě a ochotně poradil a pomohl mi řešit i situace,kdy moje síly nestačily.Moc mu za všechno děkuji a všem vřele doporučuji!!!