Mathonova 291/1, Prostějov
Nemocnice Prostějov (mapa)

Pan primář je skvělý gynekolog,a má velmi příjemný přístup ke svým pacientům.Před operací jsem k němu měla velkou důvěru.

S panem přimářem mám také negativní zkušenost, rodila jsem v roce 2012 dvojčata a díky jeho špatnému rozhodnutí je druhé dvojče pohybově postižené, už rok cvičíme Vojtovku a ještě dlouho cvičit budeme, nechoval se profesionálně a místo toho, aby byl u dvojčat opatrný, nechal to víceméně náhodě, zrušil mi císaře a prosadil přirozený porod, který nakonec dopadl císařem, ale už bylo pozdě. Postrádala jsem informovanost a profesionální přístup, po tom všem mi řekl, že holčička nám jednou řekne, proč se otočila a nešla porodit, ANO, nakonec za to mohla ona, AGEL chtěl ušetřit za císaře, přitom každá druhá rodička v porodnici šla na císaře.NEDOPORUČUJI HO ani prostějovskou porodnici!!!

Mám opravdu negativní zkušenost. Rodila jsem před 2 lety, rizikové těhotenství a pan doktor se choval arogantně. Mou složitou situaci mi vůbec neulehčil.

Pan doktor nám zachránil chlapečka, poté, co nám proti mé vůli nakapali kapačku s oxy(sestra byla velmi arogantni a rekla mi, jestli jsem taky lekar, ze do toho mam co mluvit), pan dr. se mi pak za ni omlouval.... mam krasne udelanou jizvu, dneska cekame druhy miminko a jizva zatim krasne drzi a jsem v podstate bez potizi... super... zvazuji domluvit se a zavolat si pana doktora k porodu....

Pan primář mi zachránil při porodu miminko. Jeho profesionální, příjemný a lidský přístup je to nejlepší, co může lékař nabídnout.

Nejlepsi,nejhodnejsi,odbornik a profesional. Vzbuzuje ve mne neskutecnou duveru.. Vyzaruje z neho klid a pohoda a tu zeny v tehotenstvi i jinych zivotnich situacich potrebuji jako sul.. Vzdy ochotny.. Uz nevim,ktera slova chvaly pouzit! :-))

Chci poděkovat panu primáři a celému oddělení gynekologie za provedenou operaci a následnou léčbu a péči.

K panu primari se chystam s cisarskym rezem a uz jsem s jeho peci absolutne spokojena. Velmi lidsky, mily a profesionalni pristup. Vice takovychto porodniku.P

Výborný lékař a člověk. Měla jsem ho při porodu a velmi si vážím lidského přístupu, což se o jiných lékařích v Prostějovské porodnici říci nedá.

Výborný lékař nejen po odborné, ale hlavně i po lidské stránce..,profesionální přístup,vynikající chirurg .