Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pan primář je skvělý gynekolog,a má velmi příjemný přístup ke svým pacientům.Před operací jsem k němu měla velkou důvěru.


D
Ověřeny pacient

S panem přimářem mám také negativní zkušenost, rodila jsem v roce 2012 dvojčata a díky jeho špatnému rozhodnutí je druhé dvojče pohybově postižené, už rok cvičíme Vojtovku a ještě dlouho cvičit budeme, nechoval se profesionálně a místo toho, aby byl u dvojčat opatrný, nechal to víceméně náhodě, zrušil mi císaře a prosadil přirozený porod, který nakonec dopadl císařem, ale už bylo pozdě. Postrádala jsem informovanost a profesionální přístup, po tom všem mi řekl, že holčička nám jednou řekne, proč se otočila a nešla porodit, ANO, nakonec za to mohla ona, AGEL chtěl ušetřit za císaře, přitom každá druhá rodička v porodnici šla na císaře.NEDOPORUČUJI HO ani prostějovskou porodnici!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Mám opravdu negativní zkušenost. Rodila jsem před 2 lety, rizikové těhotenství a pan doktor se choval arogantně. Mou složitou situaci mi vůbec neulehčil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pan doktor nám zachránil chlapečka, poté, co nám proti mé vůli nakapali kapačku s oxy(sestra byla velmi arogantni a rekla mi, jestli jsem taky lekar, ze do toho mam co mluvit), pan dr. se mi pak za ni omlouval.... mam krasne udelanou jizvu, dneska cekame druhy miminko a jizva zatim krasne drzi a jsem v podstate bez potizi... super... zvazuji domluvit se a zavolat si pana doktora k porodu....


Ověřeny pacient

Pan primář mi zachránil při porodu miminko. Jeho profesionální, příjemný a lidský přístup je to nejlepší, co může lékař nabídnout.


Nejlepsi,nejhodnejsi,odbornik a profesional. Vzbuzuje ve mne neskutecnou duveru.. Vyzaruje z neho klid a pohoda a tu zeny v tehotenstvi i jinych zivotnich situacich potrebuji jako sul.. Vzdy ochotny.. Uz nevim,ktera slova chvaly pouzit! :-))


Ověřeny pacient

Chci poděkovat panu primáři a celému oddělení gynekologie za provedenou operaci a následnou léčbu a péči.


K panu primari se chystam s cisarskym rezem a uz jsem s jeho peci absolutne spokojena. Velmi lidsky, mily a profesionalni pristup. Vice takovychto porodniku.P


Výborný lékař a člověk. Měla jsem ho při porodu a velmi si vážím lidského přístupu, což se o jiných lékařích v Prostějovské porodnici říci nedá.


L

Výborný lékař nejen po odborné, ale hlavně i po lidské stránce..,profesionální přístup,vynikající chirurg .


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti